Андролог Львів

Андрологія - розділ медицини, який займається фізіологією репродуктивної системи чоловіка та її порушеннями (в т.ч. лікування імпотенції (еректильна дисфункція), лікування чоловічого безпліддя). Андролог також займається гормональним балансом у чоловіків.

Андрологія в Medicover

Поінформованість громадськості про андрологію досить низька. Цей напрямок не такий популярний, як жіноча гінекологія. Для здоров’я кожного чоловіка ми намагаємось популяризувати цю сферу та закликаємо скористатися консультацією наших лікарів андрологів в клініках Medicover Fertility Львів, Medicover Fertility Дніпро, Medicover Fertility Ужгород.

В даний час андролога відвідують переважно чоловіки старшого віку. Особливо з проблемами фертильності, збільшенням простати або еректильною дисфункцією (імпотенція). Лікування в клініках Medicover здійснюється в таких напрямках андрології:

- андропауза,

- чоловіче безпліддя,

- еректильна дисфункція,

- гормональні порушення,

- статева дисфункція,

- генетичні дефекти,

- анатомічні дефекти,

- зниження параметрів сперми,

Основним елементом візиту до наших лікарів андрологів є співбесіда. У цій частині консультації лікар намагається отримати якомога більше інформації про здоров’я пацієнта, його статеве життя, спосіб життя та самопочуття. Після того, як пацієнт визначить наявні симптоми, лікар приймає рішення про подальшу частину обстеження та подальші процедури.

Чим займається андролог

Коли ми повинні піти до кабінету уролога андролога?

- при неефективних спробах отримати потомство,

- при еректильній дисфункції та проблемах із статевим потягом,

- у результаті раптового погіршення самопочуття, зниження бадьорості, а також раптових змінах будови тіла та фігури,

- під час гормональних порушень після прийому стероїдів,

- якщо в родині мали місце андрологічні захворювання

- під час виникнення запалення статевих органів,

- з проблемами сечовипускання,

- з іншими тривожними симптомами, пов’язаними з репродуктивною системою.

Уролог, андролог, сексолог, кардіолог - існує багато медичних спеціальностей, які займаються діагностикою та лікуванням еректильної дисфункції. Сексуальна дисфункція все ще є темою табу, а сексуальна активність є синонімом мужності. Це веде до того, що  чоловіки так неохоче звертаються за допомогою до фахівців і взагалі не лікуються, а часто вживають безрецептурні дієтичні добавки. І що ще гірше, вони купують препарати, що продаються на чорному ринку, які не тільки не мають доведеного терапевтичного ефекту, але й дуже часто становлять загрозу для здоров’я та життя чоловіка. Бар'єром у зверненні за професійною допомогою є не тільки сором, а й просто незнання того, куди звертатися з проблемою лікування імпотенції. Однак варто звернутися за допомогою до відповідних фахівців, адже проблеми з ерекцією не пройдуть самі собою,а вже 2-3 відвідування лікаря можуть поліпшити самопочуття чоловіка.

По-перше, варто поділитися своєю проблемою зі своїм лікарем загальної практики, який може порекомендувати фахівців, які займаються проблемами ерекції у вашому регіоні. Сам терапевт також може бути дуже корисним, оскільки часто еректильна дисфункція бере свій початок у розвитку системних захворювань, а іноді є першою ознакою, що дозволяє діагностувати ці захворювання. Наприклад, еректильна дисфункція може передувати серцевому нападу. Тому терапевт може призначити основні діагностичні обстеження, які виключать такі захворювання, як: цукровий діабет, гіпертонія, атеросклероз, захворювання печінки, захворювання нирок, розсіяний склероз, неврологічні захворювання.

Захворювання сечостатевої системи лікує уролог, але слід пам’ятати, що урологія лікує лише фізіологічні причини чоловічої імпотенції. 

Лікар андролог займається проблемами ерекції та пов'язаними з ними гормональними порушеннями. Записатися на консультацію до андролога варто не тільки тоді, коли у чоловіка є порушення у сфері статевого життя, а й якщо:

- результати аналізу сперми показують параметри нижче норми,

- у чоловіка проблеми з фертильністю,

- у пацієнта низький рівень чоловічих статевих гормонів,

- пацієнт страждав від запалення та травм статевих органів,

- якщо він вживав або використовує анаболічні стероїди та має проблеми з ерекцією,

- перебуває або зазнав впливу хронічного іонізуючого випромінювання або шкідливих хімічних речовин,

- є порушення функцій або вади розвитку репродуктивної системи, які не мають прямого відношення до сечовидільної системи,

- якщо є генетичні, судинні або ендокринні порушення,

- коли пацієнт знаходиться в  періоді андропаузи.

Також лікуванням імпотенції займається лікар сексолог. Сексолог, на відміну від лікарів інших спеціальностей, зосереджується не тільки на фізіологічній стороні статевого життя людини, а й на психологічних аспектах. Це надзвичайно важливо, особливо у молодих чоловіків з еректильною дисфункцією, у яких більшість проблем пов'язано з психологічними факторами. Сексолог може скерувати на діагностику, призначити рецептурні препарати, рекомендувати звернутися до психотерапії або направити на розширену консультацію до уролога, андролога, кардіолога, дієтолога, психіатра. Консультаціями всіх спеціалістів можна скористатись в клініках Medicover.

Андролог, як записатись на прийом

Записатись на візит до андролога можна за телефоном гарячої лінії або безпосередньо у адміністратора клініки. Для пацієнтів також доступна система онлайн-резервування на сайті. Просто скористайтесь вибором спеціальності лікаря андролога та міста із випадаючого списку. Наступний крок - ознайомлення з профілями лікарів і вибір конкретного фахівця. Третій крок - заповнення короткої форми зворотного зв'язку. Консультант зателефонує вам і підбере найзручнішу дату і час для запису в клініках Medicover Львів, Medicover Ужгород та Medicover Дніпро.

Читати далі Закрити опис