Дерматолог Ужгород

Дерматологія - це дисципліна, що займається етіологією та лікуванням шкірних захворювань, яка також перетинається з алергологією, вірусологією, бактеріологією та серологією.

Дерматолог лікує ураження шкіри, волосся, нігтів, слизової оболонки порожнини рота та зовнішніх статевих органів, а також багато захворювань, що передаються статевим шляхом.

Дерматологія в Medicover

У більшості випадків ураження шкіри можна помітити вчасно, тому їх можна успішно вилікувати, проконсультувавшись з дерматологом в Medicover. В рамках дерматологічної клініки та хірургічної допомоги пацієнтам доступні послуги:

- загальна дерматологія (лікуємо псоріаз, себорейний дерматит, грибок шкіри, грибок нігтів(оніхомікоз), грибок на ногах, шкірну алергію, розацеа, атопічний дерматит, вірусні та бактеріальні шкірні інфекції, передпухлинні зміни, меланоми та інші шкірні захворювання),

- дерматовенерологія (лікування захворювань, що передаються статевим шляхом),

- дерматологічна хірургія (в т. ч. радіохвильова хірургія),

- дерматологічна алергологія,

- дерматологічні процедури,

- дерматоскопія,

- лазерна терапія.

Чим займається дерматолог?

Дерматолог займається діагностикою та лікуванням доброякісних дерматологічних уражень, бородавок, грибкових захворювань шкіри і нігтів(оніхомікоз), дерматитів, схильної до вугрів шкіри, розацеа, псоріазу, оперізуючого лишая, порушень пігментації. Хвороби, що передаються статевим шляхом входять до компетенції дерматовенеролога.

За необхідності дерматолог може призначити аналіз крові або направити вас до лікаря іншої спеціальності, наприклад, алерголога. Дерматолог також проводить операції з видалення будь-яких уражень шкіри.

Рекомендується звернутися до дерматолога при появі таких симптомів:

- змінюється колір, форма та розмір родимки,

- порушення пігментації (відсутність пігментів, пігментні плями, веснянки),

- на поверхні шкіри або на статевих органах з’являються пухирі та висипання невідомого походження,

- шкірна алергічна реакція, кропив'янка,

- печіння, сверблячі пухирі та рубці внаслідок бактеріальних, вірусних або грибкових інфекцій,

- після укусів комах, пухирів і висипань область навколо укусу постійно запалюється,

- наявність шкірних розростань (наприклад, міома в складках тіла, шиї),

- постійне випадіння волосся, облисіння,

- необхідне лікування лупи (грибок шкіри голови),

- проблеми з нігтями (грибок на нігтях ніг, грибок на ногах, врослі нігті),

- необхідне професійне лікування шкіри, схильної до вугрів,

- герпес, рубці.

Регулярні візити до дерматолога мають планувати пацієнти з великою кількістю родимок, щоб вчасно попередити розвиток передзлоякісних (передпухлинних) уражень та меланоми: «родимки» зі зміненим кольором, розміром та формою повинен якомога швидше обстежити лікар дерматолог. Для обстеження проводиться дерматоскопія, за результатами якої лікар приймає рішення про видалення. 

Дерматоскопія входить в  курс дерматологічного обстеження. Дерматолог детально опитає пацієнта про його симптоми та попередні захворювання, та хвороби, які мали місце в сім’ї. Потім лікар дерматолог огляне змінену поверхню шкіри. При необхідності пильніше розглядають епідерміс і дерму за допомогою збільшувального скла або спеціального приладу з внутрішнім освітленням та збільшувальним склом, який називається дерматоскоп.

Часто пацієнти звертаються до дерматолога щоб пройти ефективний курс лікування грибка нігтів. Лікування є складним і тривалим, головним чином через повільний ріст нігтів на ногах. Сьогодні існує безліч методів боротьби з грибком нігтів. Тип та тривалість лікування грибка нігтів залежать від тяжкості захворювання. Як тільки ви помітили перші зміни у зовнішньому вигляді нігтя, слід негайно звернутися до лікаря. Розвитку оніхомікозу найчастіше передує міжпальцевий грибок на ногах. Епідерміс, уражений мікозом, стає зморшкуватим і вологим. Утворюються бульбашки, шкіра лущиться, а ураження розширюються. Нелікований грибок вражає нігті на ногах. 

Дерматолог детально проконсультує стосовно профілактики завдяки якій можна уникнути захворювань та тривалого і важкого лікування.

Дерматолог, як записатись на прийом?

Дерматологи приймають в клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород. Записатись на консультацію можна безпосередньо в клініці, за телефоном гарячої лінії або заповнивши заявку на сайті medicover.ua. Для цього в пошуку оберіть спеціальність лікаря “дерматолог” та локацію.  Кожен лікар має індивідуальний профіль. Таким чином, люди, зацікавлені в консультації, можуть дізнатися про досвід конкретного дерматолога та записатись на прийом.

Читати далі Закрити опис

Відгуки