Дитячий дерматолог Львів

Дитячий дерматолог - це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням дітей та підлітків до 18 років. Основною областю спеціалізації є шкіра та її придатки, тобто волосся та нігті. Робота дитячих дерматологів зосереджена переважно на розпізнаванні та лікуванні шкірних симптомів алергії та харчової непереносимості. 

Дитяча дерматологія в Medicover

Дитяча дерматологія значною мірою має справу з хворобами, характерними для дитячого віку, але не тільки. Дитяча дерматологія - це особлива спеціалізація, де відомі та успішно використовувані методи лікування дорослих пацієнтів часто не застосовуються. При лікуванні дітей слід пам’ятати, що спосіб спілкування з наймолодшими пацієнтами часто досить істотно відрізняється від лікування пацієнтів старшого віку. Шкіра дитини відрізняється від шкіри дорослої людини своєю структурою. 

Які захворювання лікують дитячі дерматологи в Medicover?

Спеціалісти дитячої дерматології в клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород займаються лікуванням таких захворювань, як:

- атопічний дерматит,

- псоріаз,

- воші,

- екзема,

- бородавки,

- лишай,

- себорейний дерматит,

- альбінізм,

- герпес,

- алопеція,

- шкірна форма червоного вовчака,

- вугровий висип,

- розацеа,

- короста.

Відвідування дитячого шкірного лікаря є обов’язковим при появі тривожних симптомів. Вони включають, серед іншого:

- облисіння, подряпини голови або шкіри,

- харчова непереносимість або алергія,

- зміни кольору, розміру існуючих утворень на шкірі,

- поява шкірних змін, які не зникають через кілька днів або за допомогою домашніх методів.

Дитячий лікар дерматолог займається діагностикою змін шкіри та її придатків різних типів, включаючи грибкові та бактеріальні інфекції.

Крім того, слід піти на консультацію до дерматолога дитячого, якщо є підозра, що новонароджений чи дитина заражені шкірним чи венеричним захворюванням (наприклад, під час пологів від матері).

При підозрі на коросту, венеричні захворювання або воші, дитячий дерматолог повинен побачити не тільки симптоматику дитини, а й її братів і сестер.

Які методи лікування використовують  дитячі дерматологи? Існує багато способів лікування шкірних захворювань. Вибір методу залежить від характеру захворювання і  стану здоров’я дитини. Лікування може включати призначення дерматологом дитячим ліків, у тому числі антибіотиків або препаратів, що мають поверхневу дію (мазі, гелі, креми, шампуні). Застосовуються також процедури видалення уражень шкіри (хірургічне висічення ураження шкіри, радіохвильова хірургія або електрокоагуляція).

Чим займається дитячий дерматолог?

До його компетенції належать:

- проведення патчевих алергологічних тестів,

- лікування шкірних симптомів алергії та непереносимості,

- лікування венеричних захворювань, отриманих під час пологів,

- направлення на консультації з іншими спеціалістами, наприклад, дієтолога, хірурга,

- консультації щодо уражень шкіри за скеруванням інших лікарів,

- виконання біопсії та мікрохірургічних процедур.

Консультація лікаря дерматолога дитячого або підліткового дерматолога починається з ретельного інтерв'ю з батьками пацієнта. Це дозволить лікарю розпізнати хвороби вашої дитини. Щоб дитячий лікар дерматолог поставив відповідний діагноз, не забудьте надати йому якомога більше інформації, також стосовно дерматологічних проблем у найближчій родині. Хороший дитячий дерматолог може задати питання про період ураження шкіри, обставини їх виникнення, їх характер, супутні захворювання, ліки, косметику та миючі засоби, які використовуються, або про харчові звички дитини. Після співбесіди фахівець при необхідності огляне дитину. В кабінеті можна оглянути ураження шкіри за допомогою дерматоскопа. Крім того, дитячий шкірний лікар може направити до інших спеціалістів для проведення інших обстежень або консультацій.

Дитячий дерматолог, як записатись на прийом

Записатись до дитячого дерматолога на візит можна безпосередньо в клініках Medicover Львів або Medicover Ужгород або зателефонувавши на гарячу лінію. Проте, найзручніше запланувати консультацію онлайн через сайт medicover.ua. Просто оберіть найкращого дитячого дерматолога у випадаючому списку спеціальностей, вкажіть місто та заповніть коротку заявку. Адміністратор клініки зв'яжеться з вами і підбере найзручнішу дату і час.

Читати далі Закрити опис