Дитячий невролог Ужгород

Дитяча неврологія належить до відділення загальної неврології та займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи новонароджених, дітей та підлітків до 18 років. Те, з чим щоденно займається дитячий невролог, - це значною мірою вроджені вади, епілепсія, розумова відсталість та порушення розвитку.

Дитяча неврологія в Medicover Ужгород

Час іноді є дуже важливим, і чим раніше будуть зроблені кроки, тим більшими будуть результати. Тому, якщо щось викликає у нас підозри, дитина не повзає, не розвивається належним чином, то нам слід негайно звернутися до лікаря, який є дитячим неврологом, і проконсультуватися з ним про те, що нас турбує.

Медичний центр Medicover Ужгород приймає дітей та підлітків до вісімнадцяти років, пропонуючи неврологічну діагностику. Це комплексна медична допомога в галузі захворювань нервової системи. Наша клініка надає доступ до сучасного діагностичного обладнання, необхідного для лікування неврологічних захворювань.

Статистика показує, що з тисячі пологів близько сотні немовлят необхідно пройти неврологічну консультацію. Однак іноді трапляється, що дитина народжується абсолютно здоровою, і лише через багато років їй може знадобитися неврологічна консультація, яка може бути викликана травмою, нещасним випадком, нейроінфекцією, прийомом деяких ліків або підозрою на СДУГ. Потім лікар невролог дитячий проводить психомоторну оцінку дитини і на цій основі вживає відповідних заходів.

Незважаючи на те, що педіатрична неврологія є складним напрямком, діагностичні тести часто прості і неінвазивні. Під час консультації дитячий невролог перевірить, перш за все, основні рухові рефлекси дитини, її рухову координацію, реакцію на подразники та м’язову напругу. У разі виявлення порушень можуть знадобитися додаткові дослідження. Завдяки цьому діагноз буде точним, а напрямок лікування буде відповідати реальним потребам маленького пацієнта.

Вам слід відвідати дитячого невролога Medicover Ужгород, якщо Ви помітили будь-які тривожні симптоми, особливо ті, що повторюються. Варто пам’ятати, що в неврології рання діагностика полегшує процес лікування та підтримує правильний розвиток дитини.

У разі немовлят тривожними симптомами, які є показанням для консультації, є:

- асиметрія тіла,

- аномальний м’язовий тонус (слабкість або підвищена напруга,

- згинання та розгинання тіла назад лежачи,

- стискаючи кулак і приховуючи великий палець,

- випрямлення і жорсткість ніг,

- часті коліки,

- блювання та проблеми з годуванням,

- порушення сну,

- часто або занадто рідко плаче,

- відсутність зорового контакту та відсутність інтересу до оточення.

І у наймолодших, і у старших дітей турбують наступне:

- тремтіння або напади тіла (включаючи напади після вакцинації, фебрильні судоми),

- порушення ходи і плавність рухів,

- часті падіння,

- проблеми з пам'яттю та концентрацією уваги,

- порушення мови,

- непритомність,

- повторна втрата свідомості,

- головний біль і запаморочення,

- труднощі в навчанні.

Чим займається дитячий невролог

Дитячий невролог займається лікуванням захворювань периферичної нервової системи та центральної нервової системи (мозку) у дітей та підлітків до 18 років. Потім ця людина потрапляє під опіку невролога, який спеціалізується на лікуванні дорослих.

Дитячий невролог спеціалізується на лікуванні наступних захворювань:

- генетичні захворювання,

- менінгіт,

- внутрішньомозковий крововилив (інсульт),

- інфаркт мозку,

- пухлини мозку,

- травми нервової системи,

- дитячий церебральний параліч,

- нервово-шкірні розлади,

- периферичні нейропатії,

- захворювання спинного мозку,

- розсіяний склероз,

- епілепсія,

- мігрені,

- порушення сну.

В рамках комплексної медичної допомоги вашим дітям ми проведемо діагностичні тести, які рекомендовані дитячим неврологом або іншим лікарем. У клініці Medicover ми проводимо такі процедури, як:

- УЗД голови немовлят,

- УЗД стегна немовлят,

- УЗД хребта немовлят,

- Лабораторні дослідження у дітей.

Дитячий невролог проводить детальне опитування дитини та батьків, аналізує результати аналізів та надає інформацію про подальше лікування. При необхідності дитячий невролог може призначити додаткові обстеження, щоб поставити відповідний діагноз і вибрати найкраще лікування.

Дитячий невролог, як записатись на прийом в Ужгороді 

Щоб отримати консультацію дитячого невролога в Medicover Ужгород, необхідно заздалегідь записатись на візит. Це можна зробити за допомогою телефонного дзвінка на рецепцію нашого медичного центру чи заповнивши заявку онлайн.

За допомогою системи пошуку ви можете знайти лікаря потрібної спеціальності та місто для здійснення візиту, наприклад, “дитячий невролог Ужгород”. Також на нашому сайті ви можете ознайомитись з біографією та досвідом наших лікарів.

В Medicover ми пропонуємо зручні дати консультацій та надання медичної допомоги на найвищому рівні. Якщо ви шукаєте дитячого невролога в Ужгороді - запрошуємо зареєструватися на прийом!

Читати далі Закрити опис
Вибачте, на даний момент немає даних для відображення