Дитячий уролог Ужгород

Урологія - це розділ медицини, що займається діагностикою та лікуванням сечостатевої системи, її будови, фізіології, захворювань та патологічних дефектів у різних аспектах.

У нашому медичному центрі ви знайдете професійних урологів, які мають необхідну кваліфікацію та навички для лікування захворювань  дітей та підлітків

Дитяча урологія в Medicover

Дитяча урологія - займається лікуванням та діагностикою захворювань, пов’язаних із сечовидільною та статевою системами у дітей. Уролог займається пацієнтами обох статей віком до 18 років.

Специфічні компетенції дитячого уролога включають лікування вроджених вад розвитку, а також інфекційних та неінфекційних захворювань сечовидільної системи. Крім того, він також займається проблемами репродуктивної системи у хлопчиків.

Рішення проконсультуватися з фахівцем може бути результатом рекомендацій педіатра або занепокоєння батьків у зв’язку з виявленими недугами. Діти різного віку, включаючи немовлят, відвідують дитячого уролога.

Найбільш частими симптомами при прийнятті рішення про відвідування фахівця є:

- вади розвитку та вроджені вади сечовидільної системи у новонароджених,

- вади розвитку або вроджені вади репродуктивної системи у новонароджених та немовлят чоловічої статі,

- часте виникнення інфекцій сечовивідних шляхів, а у хлопчиків - також статевих інфекцій,

- набряк щиколоток і зап’ясть у дітей, які, незважаючи на споживання великої кількості рідини, мають проблеми з сечовипусканням,

- повна затримка сечі,

- нетримання сечі (енурез),

- гематурія, протеїнурія та гематурія,

- біль у ділянці нирок або сечового міхура, часто дуже інтенсивний,

- у хлопчиків було помічено почервоніння пеніса, а також поява виділень з неприємним запахом і кольором,

коли у хлопчика, який досяг 3 років, виникають проблеми з видаленням крайньої плоті.

Чим займається дитячий уролог

Дитячий уролог - це фахівець, який має знання та компетентність виконувати:

- широкий спектр досліджень сечовивідних шляхів,

- лікування вроджених захворювань сечовивідних шляхів - включаючи хірургічне лікування (урологічна лапароскопія, контактна літотрипсія), 

- катетеризація, ін’єкції, біопсія,

- кваліфікація до операції,

- збір біологічного матеріалу для дослідження,

- контроль післяопераційної рани.

Крім того, дитячий уролог надає негайну допомогу у разі загрозливого для життя стану, у разі погіршення стану здоров’я. Він також займається лікуванням післяопераційних ускладнень.

Збираючись на прийом до дитячого уролога, ви повинні взяти з собою повну медичну документацію щодо стану дитини, що лікується. Також варто скласти список тривожних симптомів - якщо це перший візит до дитячого уролога.

Дитячий уролог проводить детальне опитування дитини та батьків, аналізує результати аналізів та надає інформацію про подальше лікування. При необхідності дитячий уролог може призначити додаткові обстеження, щоб поставити правильний діагноз і вибрати найкраще лікування.

Під час візиту дитячий уролог виконує ряд заходів, спрямованих на проведення медичних, фізичних та функціональних обстежень сечовидільної системи дитини, які в поєднанні з історією хвороби можуть виявитися корисними для подальших діагностичних та терапевтичних процедур.

При необхідності дитячий уролог збирає матеріал для додаткових аналізів, які допоможуть підтвердити або виключити діагноз. У деяких пацієнтів виявляється, що необхідно пройти хірургічні процедури, спрямовані на лікування таких захворювань у компонентах системи, як нирки, сечовий міхур, а у хлопчиків - також яєчка або крайня плоть.

Дитячий уролог, як записатись на прийом 

Відвідування дитячого уролога не вимагає особливої ​​підготовки.

Слід пам’ятати лише про те, взяти з собою на прийом до фахівця поточні результати обстежень, включаючи УЗД (якщо це було зроблено раніше), щоб лікар міг розуміти перебіг та історію захворювання дитини та зміг призначити відповідне лікування.

Запис на консультацію з дитячим урологом можна організувати по телефону, особисто або за допомогою форми онлайн-запису, яка є на нашому веб-сайті. В останньому випадку достатньо обрати лікаря: “дитячий уролог” та місто з випадаючого списку.

Читати далі Закрити опис

Відгуки