Ембріолог Львів

Робота ембріолога, яка відбувається за дверима лабораторії, є дуже важливим етапом процедури екстракорпорального запліднення (in vitro). Ембріологи не тільки точно з’єднують яйцеклітини зі спермою, але й ретельно стежать за розвитком ембріонів та дбають про їхню безпеку. 

Ембріологи є важливою частиною команди клініки фертильності. Зазвичай це спеціалісти, освічені в таких галузях, як біологія, біотехнологія або медична аналітика. Вони працюють в ембріологічних лабораторіях, де готують статеві клітини до запліднення in vitro і контролюють розвиток ембріонів до їх трансферу. Вони накопичують свій досвід, науково-технічні знання з роками, вміло використовують його в проведених процедурах.

Ембріологія в Medicover

Ембріологи прагнуть, як і вся команда клінік Medicover Fertility, до найголовнішої мети - настання вагітності і народження здорової дитини.

У наших клініках досвідченими ембріологами проводиться:

- діагностичний аналіз сперми,

- виділення ооцитів з матеріалу, отриманого лікарем під час пункції фолікулів яєчників,

- морфологічна оцінка якості ооцитів,

- підготовка ооцитів до процедур in vitro,

- оцінка та підготовка сперми до інсемінації та запліднення in vitro,

- проведення біопсії ембріона для передімплантаційних генетичних тестів,

- стандартний моніторинг розвитку ембріонів, оцінка їхнього  імплантаційного потенціалу,

- підготовка ембріонів до трансферу (ембріотрансфер),

- заморожування, зберігання та розморожування сперми та тканин яєчників,

- вітрифікація (кріоконсервація) ембріонів та ооцитів,

- обслуговування банку репродуктивних клітин та ембріонів.

Консультація ембріолога - це можливість краще зрозуміти процедури інсемінації та  in vitro. Вона знадобиться у випадку користування банком статевих клітин або при інших  допоміжних репродуктивних процедурах, а також у разі виникнення сумнівів чи питань у галузі ембріології. Консультація дозволяє парам знайти відповіді на свої запитання щодо роботи ембріологічної лабораторії та поводження з гаметами та ембріонами в процедурах лікування безпліддя.

З більш детальною інформацією про лікування безпліддя та репродуктивні технології можна ознайомитись на сайті Medicover Fertility.

Чим займається лікар-ембріолог

Завдяки своїй спеціалізації ембріологи тісно беруть участь у процесі in vitro та інсемінації. Вони виконують складні процедури, і їх робота вимагає надзвичайного терпіння, акуратності та мануальних навичок. Сфера їхніх обов'язків дуже широка, вони відповідають за наступні процеси:

- Підготовка гамет - ембріолог займається підготовкою гамет до запліднення in vitro. Матеріал, отриманий під час пункції яєчників, направляється в ембріологічну лабораторію, де яйцеклітини виділяють, очищають та оцінюють на зрілість та структуру. Ембріолог також готує сперму для інсемінації та відбирає сперму для запліднення in vitro.

- Запліднення in vitro - вибрані яйцеклітини та сперматозоїди з'єднуються в лабораторних умовах ембріологом. Для цього використовується спеціалізоване обладнання, в тому числі мікроскопи, маніпулятори з тонкими голками, лазери, відповідні пластини та рідини. Ембріологи використовують різні методи запліднення, включаючи класичне запліднення in vitro, ICSI, IMSI, PICSI.

- Культивація ембріонів - ембріологи поміщають запліднені яйцеклітини в спеціальні інкубатори, і протягом наступних днів вони регулярно контролюють їх розвиток, дбають про відповідне середовище, умови та оцінюють ембріони. Вони ретельно перевіряють, як відбуваються зміни, виявляють можливі порушення.

- Підготовка ембріонів до трансферу - це також робить ембріолог, який після ретельного аналізу вирішує разом з лікарем, коли буде оптимальний час для трансферу (зазвичай це проводиться на 3-й або 5-й день культивування), і відбирає ембріон для процедури.

- Впровадження додаткових процедур, що підтримують запліднення - ембріолог може також використовувати додаткові методики для підтримки імплантації ембріона, в т.ч. допоміжний хетчинг.

- Біопсія ембріона - досвідчені ембріологи також здійснюють біопсію ембріона, збираючи матеріал для генетичних тестів PGD та PGS перед імплантацією 

- Кріоконсервація ембріонів - ембріологи виконують також заморожування яйцеклітин, сперми та ембріонів, які можуть бути використані для запліднення в майбутньому.

- Банк репродуктивних клітин - ембріони та гамети, що зберігаються в клініках лікування безпліддя, також перебувають під суворим контролем ембріологів, які дбають про їх безпеку, контролюють обладнання та умови, в яких вони зберігаються.

- Функціонування лабораторії та обладнання - ембріологи також постійно контролюють умови в лабораторії, перевіряють рівень температури та вологості, а також параметри лабораторних приладів.

- Ембріологи проводять свій час в основному в лабораторії, але часто також спілкуються з пацієнтами, яких цікавить інформація про культивування та потенціал ембріонів, про процедури допоміжних репродуктивних технологій з точки зору лабораторії ембріологів, обговорення правових аспектів та стандартів, які стосуються ембріонів, заморожування яйцеклітин, ціна на послуги кріоконсервації ембріонів.  

Ембріолог, як записатися на прийом

Щоб записатися на прийом до ембріолога, ви повинні бути пацієнтом Medicover Fertility, кваліфікованим для проведення процедур допоміжних репродуктивних технологій (інсемінація або in vitro) та повідомити про свою готовність пройти таку консультацію у контактній формі на нашій сторінці, вибравши в пошуку лікаря спеціалізацію “ембріолог” та локацію Medicover Fertility Львів або Medicover Fertility Ужгород. Запис можна здійснити також за телефоном гарячої лінії або особисто на рецепції клініки.

Читати далі Закрити опис

Відгуки