Сімейний лікар Львів

Відповідно до медичної реформи в Україні, на першому етапі відбуваються зміни щодо надання первинних медичних послуг. Відтепер “гроші ходять” за пацієнтом. Це означає, що пацієнту, який підписав декларацію із медичним закладом в якому працює обраний ним сімейний лікар, держава буде компенсовувати за первинні медичні послуги.

Сімейні лікарі в Medicover 

Будь-який пацієнт може отримувати первинну медичну допомогу безкоштовного, якщо знайти сімейного лікаря та підписати з ним декларацію в медичному центрі Медікавер.

Консультації сімейного лікаря - це комплексна первинна медична допомога, яка реалізується в рамках сімейної медицини. 

Відповідно до медичної реформи, пацієнти які підписали договір з сімейним лікарем в обраному медичному закладі мають право отримувати медичні послуги безкоштовно згідно наступного переліку:

1. Консультування, обстеження та направлення від сімейного лікаря,

2. Медогляди пацієнтів,

3. Отримувати рецепти на ліки (в тому числі відповідно до програми “Доступні ліки”),

4. Базові 7 лабораторних аналізів та деякі швидкі тести,

5. Вакцинація згідно з календарем щеплень,

6. Знеболення,

7. Видача лікарняних листків,

8. Взяття біоматеріалів та медичні втручання.

Підписати декларацію з лікарем онлайн - нова доступна послуга для пацієнтів  медичного центру Медікавер. Для цього просто перейдіть на дану форму та заповніть її для реєстрації договору з сімейним лікарем. 

Вам необхідно лише:

1. Залишити особисті дані,

2. Обрати сімейного лікаря,

3. Прикріпити необхідні документи,

4. Очікувати підтвердження.

Все інше за Вас зробить працівник медзакладу Медікавер. 

Договір з сімейним лікарем укладається безстроково і за бажанням ви можете змінити даного медичного спеціаліста. Для цього вам необхідно знайти необхідного лікаря ще раз та укласти декларацію з сімейним лікарем по новому. Декларація з попереднім лікарем автоматично розривається.

Чим займається сімейний лікар

Сімейний лікар - це багатопрофільний медичний спеціаліст, який може надавати первинну медичну допомогу будь-якому члену вашої сім’ї. Кожен бажаючий може обрати спеціаліста та підписати декларацію з сімейним лікарем в Медікавер.

Консультація лікаря сімейної медицини - це пропозиція, яку можуть використати всі пацієнти. Однак у випадку людей, які не мають підписаної декларації, необхідно буде сплатити за візит відповідно до цін, що діють у медичному закладі. Про те, як підписати декларацію з лікарем онлайн, ви можете прочитати за даним посиланням. 

Важливо пам'ятати, що візити до вузькоспеціалізованих лікарів можуть бути безкоштовними тільки у тому випадку, якщо направлення було виписано пацієнту його сімейним лікарем. В іншому випадку - такі візити не є безкоштовними.

Декларацію з лікарем сімейної медицини можна також підписувати дітям та підліткам до 14 років. У цьому випадку договір-декларацію підписує батько чи мати дитини, але за наявності документів обох батьків.

Якщо ви знайшли сімейного лікаря і бажаєте підписати з ним декларацію, є можливість отримати відмову. Може бути дві причини  відмови:

1. Медзаклад, в якому працює обраний вами лікар,не підключений до eHealth,

2. З обраним вами лікарем уже підписано максимальну кількість декларацій пацієнтами - 1800!

Сімейний лікар, як записатись на прийом?

Консультації у сфері сімейної медицини вимагають запису на прийом. Записатися на прийом до вашого сімейного лікаря можна двома способами: онлайн на сайті чи по телефону.

Якщо Вам зручніше це зробити онлайн, не турбуйтесь як знайти сімейного лікаря -  просто скористайтеся варіантом пошуку даного спеціаліста на нашому сайті. Оберіть спеціальність лікаря - “Сімейний лікар”, відділення де будете обслуговуватись або просто введіть ПІБ цього лікаря. Ви можете обрати одне з відділень у м. Львові за адресами:

- вул. Антоновича, 102

- вул. Стрийська, 204

- вул. Проф. Ковалика 1А (Рясне)

А також, наше відділення у м. Ужгород, за адресою вул. Вілмоша Ковача, 17.

На  сайті medicover.ua ви можете також ознайомитись із інформацією про наших сімейних лікарів, їх досвідом роботи, сертифікатами та іншими професійними досягненнями.

Читати далі Закрити опис

Відгуки