Сімейний лікар Львів

Відповідно до медичної реформи в Україні, на першому етапі відбуваються зміни щодо надання первинних медичних послуг. Відтепер “гроші ходять” за пацієнтом. Це означає, що пацієнту, який підписав декларацію із медичним закладом в якому працює обраний ним сімейний лікар, держава буде компенсовувати за первинні медичні послуги.

Сімейні лікарі в Medicover 

Будь-який пацієнт може отримувати первинну медичну допомогу безкоштовного, якщо знайти сімейного лікаря та підписати з ним декларацію в медичному центрі Медікавер.

Консультації сімейного лікаря - це комплексна первинна медична допомога, яка реалізується в рамках сімейної медицини. 

Відповідно до медичної реформи, пацієнти які підписали договір з сімейним лікарем в обраному медичному закладі мають право отримувати медичні послуги безкоштовно згідно наступного переліку:

1. Консультування, обстеження та направлення від сімейного лікаря,

2. Медогляди пацієнтів,

3. Отримувати рецепти на ліки (в тому числі відповідно до програми “Доступні ліки”),

4. Базові 7 лабораторних аналізів та деякі швидкі тести,

5. Вакцинація згідно з календарем щеплень,

6. Знеболення,

7. Видача лікарняних листків,

8. Взяття біоматеріалів та медичні втручання.

Підписати декларацію з лікарем онлайн - нова доступна послуга для пацієнтів  медичного центру Медікавер. Для цього просто перейдіть на дану форму та заповніть її для реєстрації договору з сімейним лікарем. 

Вам необхідно лише:

1. Залишити особисті дані,

2. Обрати сімейного лікаря,

3. Прикріпити необхідні документи,

4. Очікувати підтвердження.

Все інше за Вас зробить працівник медзакладу Медікавер. 

Договір з сімейним лікарем укладається безстроково і за бажанням ви можете змінити даного медичного спеціаліста. Для цього вам необхідно знайти необхідного лікаря ще раз та укласти декларацію з сімейним лікарем по новому. Декларація з попереднім лікарем автоматично розривається.

Чим займається сімейний лікар

Сімейний лікар - це багатопрофільний медичний спеціаліст, який може надавати первинну медичну допомогу будь-якому члену вашої сім’ї. Кожен бажаючий може обрати спеціаліста та підписати декларацію з сімейним лікарем в Медікавер.

Консультація лікаря сімейної медицини - це пропозиція, яку можуть використати всі пацієнти. Однак у випадку людей, які не мають підписаної декларації, необхідно буде сплатити за візит відповідно до цін, що діють у медичному закладі. Про те, як підписати декларацію з лікарем онлайн, ви можете прочитати за даним посиланням. 

Важливо пам'ятати, що візити до вузькоспеціалізованих лікарів можуть бути безкоштовними тільки у тому випадку, якщо направлення було виписано пацієнту його сімейним лікарем. В іншому випадку - такі візити не є безкоштовними.

Декларацію з лікарем сімейної медицини можна також підписувати дітям та підліткам до 14 років. У цьому випадку договір-декларацію підписує батько чи мати дитини, але за наявності документів обох батьків.

Якщо ви знайшли сімейного лікаря і бажаєте підписати з ним декларацію, є можливість отримати відмову. Може бути дві причини  відмови:

1. Медзаклад, в якому працює обраний вами лікар,не підключений до eHealth,

2. З обраним вами лікарем уже підписано максимальну кількість декларацій пацієнтами - 1800!

Сімейний лікар, як записатись на прийом?

Консультації у сфері сімейної медицини вимагають запису на прийом. Записатися на прийом до вашого сімейного лікаря можна двома способами: онлайн на сайті чи по телефону.

Якщо Вам зручніше це зробити онлайн, не турбуйтесь як знайти сімейного лікаря -  просто скористайтеся варіантом пошуку даного спеціаліста на нашому сайті. Оберіть спеціальність лікаря - “Сімейний лікар”, відділення де будете обслуговуватись або просто введіть ПІБ цього лікаря. Ви можете обрати одне з відділень у м. Львові за адресами:

- вул. Антоновича, 102

- вул. Стрийська, 204

- вул. Проф. Ковалика 1А (Рясне)

А також, наше відділення у м. Ужгород, за адресою вул. Вілмоша Ковача, 17.

На  сайті medicover.ua ви можете також ознайомитись із інформацією про наших сімейних лікарів, їх досвідом роботи, сертифікатами та іншими професійними досягненнями.

Читати далі Закрити опис