Сімейний лікар Ужгород

Сімейний лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. Оскільки він часто є першим лікарем, до якого звертаються пацієнти у разі проблем зі здоров’ям та тривожних симптомів, його називають лікарем загальної практики. Це основа медичної допомоги. 

Сімейні лікарі в Medicover Ужгород

Ви можете підписати декларацію з сімейним лікарем та отримувати якісну первинну медичну допомогу в медичному центрі Medicover Ужгород. Сімейний лікар оцінює пацієнта в цілому, враховує стан всього організму. Саме він проводить первинну співбесіду і вирішує, які обстеження слід провести або до якого спеціаліста направити пацієнта. 

Сімейна медицина займається координацією охорони здоров’я пацієнта - організовує лікування та профілактику, надає висновки щодо загального стану здоров’я.

Область застосування сімейної медицини дещо ширша, ніж у терапевта або педіатра. Сімейний лікар може надавати медичні послуги та поради як дорослим, так і дітям - він лікує всіх членів сім’ї. Педіатр може доглядати тільки за дітьми, а терапевт - тільки за дорослими.

Слід також додати, що завдання сімейного лікаря полягає у вирішенні статистично найпоширеніших захворювань у тій області, яка не потребує додаткової консультації спеціаліста.

Чим займається сімейний лікар

Сімейний лікар - це термін, який нещодавно використовувався для лікаря, який раніше був відомий як лікар загальної практики (наприклад терапевт, педіатр).

Сімейний лікар в Medicover Ужгород займається всім процесом лікування, починаючи від профілактики, через діагностику, лікування, реабілітацію та контроль стану здоров'я. Лікар проводить медичні огляди, дає лікарські рекомендації, призначає лікування, видає направлення на обстеження, консультації та госпіталізацію. 

Сімейний лікар також займається профілактикою та загальним контролем здоров'я. Він видає лікарняні та свідоцтва про смерть, а також скеровуєна санаторно-курортне лікування. Він виконує прості процедури, такі як катетеризація, і має право направляти на профілактичну вакцинацію. Під час візиту він може виміряти та інтерпретувати артеріальний тиск, провести ректальне обстеження або отоскопію. 

Під час відвідування сімейного лікаря ви повинні мати при собі поточну медичну документацію. Лікар проводить детальне опитування пацієнта - він запитує про спостережувані симптоми та їх тяжкість, перенесені хвороби, прийняті ліки тощо. Потім проводяться необхідні обстеження - зорове, пальпаційне, вимірювання артеріального тиску, огляд вуха чи горла. При необхідності призначаються лабораторні та / або візуалізаційні дослідження, а також консультація з іншим фахівцем.

Як укласти декларацію з сімейним лікарем Medicover Ужгород

Згідно медичної реформи первинної ланки в Україні змінилася система фінансування охорони здоров'я. Відтепер пацієнт обирає медичний заклад та лікаря в ньому, а держава гарантує надання пацієнту безкоштовних послуг первинної медичної допомоги. Тобто держава оплачує ці послуги. Ознайомитись з переліком безоплатних медичних послуг ви можете у нас на сайті чи на сайті МОЗ України.

Для того, щоб отримувати ці послуги безкоштовно необхідно підписати декларацію з лікарем. 

Ви можете підписати договір з сімейним лікарем Medicover Ужгород  завітавши до нас в медичний центр чи підписати декларацію з лікарем онлайн. Для цього перейдіть на сайті medicover.ua на заявку, введіть особисті дані, оберіть сімейного лікаря, прикріпіть необхідні документи та очікуйте підтвердження.

Невдовзі вам зателефонує наш представник та надасть наступні вказівки для завершення укладання декларації з сімейним лікарем.

Сімейний лікар, як записатись на прийом в Ужгороді

Записатись на прийом до сімейного лікаря можна завітавши в  Medicover Ужгород, зателефонувати на рецепцію чи заповнити заявку на візит на сайті. Найшвидший та найзручніший спосіб - залишити заявку онлайн. Просто скористайтесь пошуком на сайті, оберіть лікаря необхідної спеціальності та місто для візиту, наприклад “Сімейний лікар Ужгород”.

Відвідавши сімейного лікаря, слід дотримуватись його рекомендацій. Можливо, буде потрібно, наприклад, приймати різні види фармакологічних засобів, відпочивати вдома, проводити прості процедури  амбулаторно, але іноді також необхідна госпіталізація та операція. Фахівець може призначити конкретні обстеження або призначити консультацію з іншим фахівцем. Звичайно, через деякий час також може бути призначений наступний візит.

Читати далі Закрити опис