Флеболог Львів

Флебологія - це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань вен. Це область судинної хірургії, яка вирішує  проблему захворювань венозної системи, а також спрямована на профілактику судинних захворювань. Лікар флеболог допомагає позбутися не тільки неестетичного вигляду, а й зберегти здоров’я ваших ніг.

Флебологи в Medicover

Флебологи в Medicover допомагають боротися з такими недугами, як варикозне розширення вен, набряки та павутинні вени (“судинні зірочки”). У клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород виконуються сучасні процедури судинної хірургії. Тут подбають як про стан ваших ніг, так і про їх красу. 

У багатьох людей, які щодня живуть із варикозним розширенням вен, виникають проблеми з нормальним функціонуванням та виконанням звичайних дій. Хворі судини також можуть вплинути на впевненість у собі, особливо у жінок - вони виглядають неестетично і часто змушують приховувати ноги. У Medicover ми надаємо комплексну допомогу у відновленні здоров'я та фізичної форми для всіх пацієнтів. Тому при появі перших симптомів варто якомога швидше записатися на прийом до флеболога і розпочати лікування.

Чим займається флеболог

Однією з перших ознак хронічної венозної недостатності є відчуття важких ніг і набряк, який збільшується до вечора і зникає вранці. Саме тоді починають з’являтися телеангіектазії, тобто тонкі червоно-фіолетові вени і видимі тріснуті судини, відомі як павукові вени або “судинні зірочки”. Ці перші симптоми вже повинні бути сигналом для запису на прийом до флеболога.

Вам слід відвідати флеболога, якщо ви помітили такі симптоми, як:

хронічні та постійні болі в ногах

зміна кольору шкіри на ногах, синці

потовщення судин під колінами або навколо щиколоток

сині вени, що виступають під шкірою ніг

павукові вени або “судинні зірочки”

виразки на нозі

зміна кольору, плями в області щиколотки

Показом до візиту також може бути розширення вен, яке швидко прогресує, а також їх болючість, потовщення, почервоніння і розігріта шкіра в їх області. Ці фактори можуть свідчити про запалення вен.

Венозна недостатність - це прогресуюче захворювання, яке з часом може погіршувати стан ваших ніг. Для того щоб лікування було максимально ефективним, не варто чекати загострення, а при перших ознаках захворювання звернутися до лікаря флеболога. Це не тільки зупинить подальший розвиток хвороби, але й дозволить вибрати відповідні, менш інвазивні методи лікування. 

Хоча хронічна венозна недостатність є спадковою хворобою,  існують фактори, які можуть прискорити її розвиток. Найчастіше вона виникає у жінок. Найпоширенішими причинами варикозного розширення вен є:

постійна робота в стоячому положенні - наприклад, продавець, перукар або офіціант

відсутність фізичних вправ і часте сидіння зі схрещеними ногами, що здавлює вени

носіння тісного одягу, особливо шкарпеток  із щільними манжетами

взуття на високих підборах

надмірна вага та ожиріння

вагітність

гормональні порушення, а також використання контрацептивів

куріння і надмірне вживання алкоголю

Флеболог, як записатись на прийом

Ви можете записатись до флеболога в адміністраторів клініки, по телефону або через зручну форму запису онлайн. Для цього достатньо на нашому сайті скористатись пошуком, вибравши спеціальність “флеболог” та зручну по розташуванню клініку. Тоді зі списку оберіть лікаря та скористайтесь опцією “записатись на прийом”.

Перший візит до фахівця не потребує спеціальної підготовки. Однак варто підбирати одяг, який дозволить легко показати проблемні зони на ногах. Лікар флеболог проведе медичну бесіду та оцінить венозну систему нижніх кінцівок. Спочатку на основі ретельного огляду ніг, а пізніше за допомогою неінвазивного і безболісного доплерівського ультразвукового дослідження, яке дозволяє швидко виявити пошкоджені венозні клапани.

Читати далі Закрити опис