Гастроентеролог Ужгород

Гастроентеролог - займається захворюваннями всієї травної системи - шлунка, кишечника, печінки, підшлункової залози, жовчних проток. Сфера його діяльності охоплює як неприємні, але не шкідливі захворювання, такі як печія, а також хронічні та ракові захворювання. В останні роки гастроентеролога відвідують все частіше - фахівці вважають, що такий стан речей може бути результатом високого темпу життя та стресу, у якому ми живемо, а також споживанням все більш обробленого, низькоякісного харчування.

Гастроентерологія в Medicover Ужгород

Гастроентерологія  в Medicover Ужгород допоможе пацієнтам, які помічають тривожні симптоми з боку органів травної системи, включаючи кишечник, шлунок, печінку, підшлункову залозу або жовчні протоки. Лікар   гастроентеролог призначить конкретні обстеження і на основі їх результатів поставить діагноз і підбере відповідні методи лікування. У багатьох випадках люди з діагностованими хронічними серцево-судинними захворюваннями також повинні перебувати під постійним наглядом гастроентеролога.

Необхідно звернутись до гастроентеролога, якщо ви спостерігаєте наступні симптоми:

- біль у животі невідомого походження,

- нудота,

- блювота,

- діарея та / або запор,

- відчуття повноти,

- печіння в стравоході,

- метеоризм,

- втрата апетиту,

- наявність крові та / або слизу у калі.

Консультація гастроентеролога також може бути частиною первинних / періодичних обстежень, які вимагаються роботодавцем у рамках медицини праці (залежно від специфіки роботи).

Чим займається гастроентеролог

Гастроентеролог відповідає за діагностику, лікування та профілактику захворювань травної системи. В рамках своєї діяльності він проводить різні обстеження та процедури, спрямовані на оцінку стану та функціонування окремих органів. Лікує такі захворювання, як:

- розлад травлення,

- виразка,

- печія,

- синдром подразненого кишечника,

- хвороба Леснєвського-Крона,

- жовчнокам'яна хвороба,

- запалення жовчних проток,

- інфекція Helicobacter pylori,

- запалення підшлункової залози.

Гастроентеролог також діагностує (найчастіше після консультації з іншими спеціалістами) і підтримує лікування таких захворювань:

- рак (шлунок, підшлункова залоза, товста кишка, тонка кишка, печінка),

- цироз печінки,

- апендицит.

Під час першого відвідування лікар збирає детальну історію хворого - запитує про недуги, спосіб життя та харчування, минулі хвороби, сімейний анамнез. Якщо наявні попередні обстеження, лікар гастроентеролог перегляне або призначить їх.

Після обстеження гастроентеролог розробляє індивідуальний раціон і підбирає метод лікування, враховуючи деталі перебігу захворювання та індивідуальні особливості пацієнта, і призначає контрольний візит.

Гастроентеролог, як записатись на прийом в Ужгороді

Записатись на прийом до гастроентеролога можна зателефонувавши в  Medicover Ужгород чи заповнити заявку на візит на сайті. Найбільш зручний спосіб - залишити заявку на сайті medicover.ua. Просто скористайтесь пошуком на сайті, оберіть лікаря необхідної спеціальності та місто для візиту, наприклад “Гастроентеролог Ужгород”.

Потрібна консультація гастроентеролога?  Medicover Ужгород - це дружнє та перевірене місце, де ви можете записатися на прийом негайно - без черг, тривалого очікування та зайвих формальностей.

Читати далі Закрити опис

Відгуки