Дитячий гастроентеролог Львів

Дитяча гастроентерологія - це галузь медицини, в якій у дітей та підлітків діагностуються та лікуються різні типи дисфункцій та захворювань травної системи. 

Дитячий гастроентеролог займається лікуванням як найменших дітей (новонароджених, немовлят), так і дітей старшого віку (дошкільнята, підлітки).

Дитяча гастроентерологія в Medicover

Дитячий гастроентеролог спеціалізується на обстеженні та лікуванні найменших пацієнтів. Завдяки знанням та досвіду роботи в гастрології та педіатрії фахівець займається лікуванням вроджених вад, а також хронічних захворювань травної системи дитини. До допомоги спеціаліста зазвичай звертаються пацієнти, яких направляє педіатр через наявність тривожних симптомів, які потребують подальшої консультації. Наприклад, лактозна непереносимість чи глютенова непереносимість.

У нашій клініці ви також отримаєте поради від дитячого гастроентеролога щодо харчування здорових і хворих дітей, а також поради щодо дієт, включаючи вегетаріанську дієту. Ми також надаємо лікування, яке зміцнює імунітет організму. Якщо вам потрібно використовувати спеціалізовані дієти, ми пропонуємо вам скористатися порадами дитячого дієтолога.

Дитячий гастроентеролог в Medicover займається захворюваннями, включаючи порушення функцій травної системи у дітей. Лікар-гастроентеролог лікує пацієнтів за допомогою фармакологічних методів, але не робить операцій.

Рекомендується консультація гастроентеролога для дітей при підозрі на наявність у малюка харчової алергії, а також целіакії. У таких випадках дитячий гастроентеролог консультується щодо вибору відповідної дієти.

До компетенції фахівця також належить виконання профілактичних завдань, що полягають у пропаганді здорового способу життя та правильних харчових звичок.

Чим займається дитячий гастроентеролог

Дитячий гастроентеролог, окрім знань у тій галузі, якою він займається, повинен також мати глибокі знання з педіатрії та бути хорошим педагогом та психологом. Діти вимогливі і специфічні пацієнти, тому їх обстеження та лікування вимагають відповідного підходу. Крім того, у маленької дитини діагностика, наприклад, шлунково-кишкового рефлюксу, може бути дуже складною, оскільки такий пацієнт ще не може назвати та описати симптоми, які він відчуває.

Гастроентеролог дитячий, займається захворюваннями та порушеннями роботи травної системи у пацієнтів у віці від дитинства до дорослого віку. Цей спеціаліст:

- розпізнає, диференціює та лікує (без хірургічного втручання) захворювання верхніх відділів шлунково-кишкового тракту,шлунка та кишечника з органічними чи психологічними причинами (синдром роздратованого кишечника, шлунковий рефлюкс);

- проводить фізичні та суб’єктивні обстеження з використанням медичних методів візуалізації;

- видаляє сторонні тіла, розширює звужені ділянки травного тракту;

- виконує біопсії, ін’єкції;

- консультує пацієнтів-підлітків та сам направляє пацієнтів на медичну консультацію;

- складає висновки, видає заяви про визначення ступеня інвалідності;

- надає допомогу в надзвичайних ситуаціях із загрозою здоров’ю чи життю, включаючи видалення сторонніх тіл із шлунково-кишкового тракту, виконує реанімаційні заходи, переливання крові;

- проводить профілактичні та просвітницькі заходи щодо пропаганди здорового харчування та здорового способу життя.

Консультація гастроентеролога для дітей у медичному центрі Медікавер проводиться у присутності батьків дитини. Під час візиту проводиться детальне опитування, тому дуже важливо принести зібрану дитиною медичну документацію до першого відвідування та результати поточних досліджень.

Після візиту необхідно виконувати всі рекомендації дитячого гастроентеролога - відповідні лабораторні та / або візуалізаційні обстеження або консультації з іншим фахівцем. Лікування захворювань органів травлення та печінки у дітей може включати як застосування відповідних фармакологічних засобів, так і зміни дієти, а також хірургічні процедури, які проводяться в умовах стаціонару.

Дитячий гастроентеролог, як записатись на прийом 

Реєстрація пацієнта на візит до дитячого гастроентеролога відбувається особисто, по телефону або через систему резервування онлайн, де реєстрація відбувається за допомогою опції "записатися на прийом".

Щоб зареєструватися через Інтернет, просто скористайтесь опцією пошуку на нашому сайті, а потім  оберіть спеціальність лікаря та місто, наприклад "гастроентеролог Львів". Також в нас доступна послуга “консультація гастроентеролога онлайн”.

Наш медичний центр проводить приватні консультації для всіх пацієнтів, яким потрібен діагноз, через наявність тривожних симптомів, таких як часті, періодичні та інтенсивні болі в шлунку, запори, діарея, метеоризм, проблеми з ковтанням, нудота, відчуття печіння у стравоході та багато інших.

Читати далі Закрити опис

Відгуки