Гінеколог Львів

Вас цікавить профільна консультація та огляд гінеколога у Львові? Хочете перевірити своє жіноче здоров`я? Шукаєте, де можна якісно пройти УЗД матки та придатків і отримати інтерпретацію обстеження? Ви очікуєте на народження малюка та шукаєте приватну клініку для ведення вагітності?

 

Консультація гінеколога у Львові

Саме з цими запитами звертаються пацієнти в медичний центр Медікавер до лікаря гінеколога.

Гінекологія - це галузь, яка дуже важлива для репродуктивного здоров'я жінок.

Вона спрямована на профілактику, діагностику та лікування захворювань репродуктивної системи жінки, проте акушер-гінекологія допомагає жінкам в особливий період їхнього життя - ведення вагітності, облік та підготовка до пологів.

   

Гінекологія у Львові

Запрошуємо вас на прийом та консультації  гінеколога у медичному центрі Medicover у м. Львові за двома адресами: вул. Антоновича, 102 та Стрийська, 204.

Огляд гінеколога у Львові відбувається щодня у будні та суботу. На прийомі лікарі гінекологи збирають інформацію щодо загального стану жінки, її менструального циклу та статевого життя. На обстеження гінеколога рекомендовано звертатись кожній жінці раз у півроку, щоб попередити появу порушень в репродуктивній системі.

Приватна гінекологія зосередження на комфортному візиті жінки у клініки та закриття всіх її потреб. Жіноча консультація Медікавер на чолі з досвідченими гінекологами дбають про репродуктивне здоров`я кожної жінки.

За потреби приватний гінеколог у Львові може скерувати на огляд до суміжних спеціалістів, а також порекомендувати перелік необхідних аналізів, які допоможуть у встановленні точного діагнозу.

Відвідування гінеколога регулярно захищає жінку від серйозних захворювань, таких як рак шийки матки та рак яєчників.

   

Чим займається лікар-гінеколог?

- діагностика та лікування гінекологічних захворювань та порушень репродуктивної системи;

- проведення кольпоскопії, цитології та УЗД;

- відновлення регулярності менструального циклу;

- лікування ерозії шийки матки, дисплазії, ендометріозу;

- лікування статевих інфекцій;

- персоналізоване призначення гормональних контрацептивів;

- підготовка жінок та ведення вагітності.

   

Коли варто звернутись на візит до гінеколога?

Гінеколог - це один із найважливіших лікарів у житті жінки. 

Наші фахівці з жіночого здоров`я рекомендують звертатись на профілактичні огляди кожні півроку. Саме регулярні обстеження  та УЗД органів малого тазу допомагають попередити серйозні захворювання, в тому числі рак шийки матки.

Фахівці медичного центру Medicover у Львові дбають про ваше здоров`я та допомагають кожній у лікуванні гінекологічних захворювань.

Досвідчені лікарі відділень жіночої консультації використовуючи сучасне обладнання проведуть профілактичний огляд статевих органів та ряд обстежень. Зокрема, кольпоскопію та УЗД органів малого тазу, візьмуть мазок на флору та ПАП-тест на рідинну цитологію, щоб точно встановити діагноз та здійснити підбір лікування індивідуально до показів пацієнтки. За потреби лікар гінеколог скеровує на консультацію до суміжних спеціалістів клініки, таких як уролог, ендокринолог, репродуктолог тощо.

  

Симптоми, при яких потрібно звертатися до гінеколога на візит

Якщо ви помітили ці симптоми, то потрібно негайно записатись на візит до лікаря-гінеколога:

- біль внизу живота

- порушення менструального циклу

- рясні виділення

- свербіж та інші нетипові відчуття

- висипання на геніталіях

- больові відчуття під час статевого акту

- незначні маткові кровотечі

  

На огляд до гінеколога також може скерувати й інших суміжний спеціаліст, якщо бачить покази відповідні до цього. До таких спеціалістів належать: мамолог, хірург, терапевт, ендокринолог, дерматолог, імунолог тощо.

Огляд у гінеколога може спростувати інші захворювання, які бувають схожі за симптоматикою до гінекологічних, такі як біль у яєчниках інколи плутають із захворюваннями нирок, а больові відчуття в порожнині матки може віддавати в ділянку апендициту.

Не потрібно приховувати будь-яку симптоматику під час візиту до лікаря, адже це допоможе в повній мірі допомогти одужати.

Звернутись до приватного гінеколога рекомендовано також для підбору контрацепції.

Адже якщо жінка не планує вагітність, то лише гінеколог зможе правильно підібрати гормональну контрацепцію згідно показів пацієнтки без шкоди її здоров`ю.

Оральні контрацептиви, протизаплідні пігулки чи внутрішньоматкові спіралі потрібно підбирати лише згідно чітких скерувань вашого гінеколога.

Якщо у вас був негативний досвід із попереднім лікарем гінекологом, рекомендуємо не спиратися на попередні ситуації, та звернутись до інших фахівців із гінекології.

Адже серйозні гінекологічні захворювання, такі як рак шийки матки чи рак яєчників не завжди мають гостру симптоматику.

Також вкрай важливими є візити до гінеколога після 45 років, адже в період настання менопаузи гормональний фон жінки стає нестабільним, що впливає на фізичний стан жінки та сприяє до появи онкологічних захворювань.

Фахівці з репродуктивної медицини після консультації з пацієнткою індивідуально призначить препарати, які допоможуть природньому згасанню репродуктивної функції проходити для жінки безпроблемно.

    

Чи можливий прийом у гінеколога під час менструацій?

Зазвичай, наш фахівець проводить огляд на гінекологічному кріслі відбувається за відсутності менструацій у пацієнтки, адже це дозволяє побачити наявність запальних процесів або інфекцій в організмі.

Проте, якщо жінка відчуває гострі больові відчуття, наявність нетипових виділень із піхви або ж інших нехарактерних симптомів, візит у гінеколога відбувається під час менструацій.

У іншому ж випадку, радимо звернутись на прийом до гінеколога після закінчення менструацій, адже такий прийом є більш інформативним для здоров'я пацієнток.

Рекомендовано звернутися на візит до гінеколога на 2-3 день після закінчення менструацій.

У ці дні гінеколог може оглянути внутрішні стінки піхви, побачити наявність запальних процесів в організмі, взяти всі необхідні аналізи та за потреби скерувати жінку до суміжних спеціалістів.

   

Дитячий гінеколог Medicover

Візити до дитячого гінеколога вкрай важливі не лише для дівчат, які ведуть статеве життя, але й у ранньому віці. Записатись на огляд гінеколога дівчата можуть самі, але як правило це відбувається за допомогою мами.

Перший візит до гінеколога дуже хвилюючий і дещо стресовий процес для кожного підлітка. Тому вперше на консультацію до гінеколога дівчата приходять разом із мамою. Під час огляду лікар запитує юну пацієнтку про її загальний стан, початок менструації та про ведення статевого життя або його відсутність.

 

Прийом у гінеколога в ранньому віці, відбувається двома способами:

- за відсутності статевого життя, огляд гінеколога обмежується лише розмовою з лікарем

- якщо ж пацієнтка веде статеве життя, то відбувається загальний огляд на гінекологічному кріслі

  

Коли варто вперше прийти на профілактичний візит до гінеколога?

Лікарі гінекологи Medicover радять вперше звернутись дівчатам-підліткам на візит у віці від 13 до 15 років. Це саме той період, коли починаються менструації та часто юним пацієнткам потрібна профільна порада.

Під час першого профілактичного візиту гінеколог спілкується про хвилювання дівчини, збирає інформацію щодо загального стану. Він буде задавати ряд запитань про гінекологічне здоров`я - хід менструації, можливу появу  вагінальних виділень або свербіж.

Також він може допомогти забрати хвилювання дівчат-підлітків щодо нового етапу в їх житті й розповісти всі тонкощі важливості менструацій для жіночого організму.

У віці 15 років лікар-гінеколог під час консультації може розповісти про сексуальність та про використання контрацепції.

  

Методи діагностики в гінекології

Сучасна гінекологічна практика оперує кількома методами досліджень, які дозволяють отримати повну клінічну картину стану організму.

Окрім огляду та здачі аналізів, які дозволяють зібрати анамнез пацієнта, гінекологи використовують апаратну діагностику.

- Відеокольпоскопія - це діагностика цервікального каналу та піхви з трансляцією результатів на монітор

- Гістероскопія - обстеження порожнини матки за допомогою гістероскопа, що діагностує стан ендометрію та фалоппієвих труб.  Під час даного обстеження гінеколог може виявити розростання поліпів та спайок, які потрібно буде видаляти у подальшому. Даний вид дослідження проводять під анестезією.

- УЗД - це найпоширеніший метод апаратної діагностики, який дозволяє виявити патологію, визначити її ступінь та отримати додаткову інформацію щодо перебігу.

  

Пакетні пропозиції жіночого здоров'я в Medicover

Для зручності кожної жінки, в приватних клініках Medicover доступні гінекологічні пакетні пропозиції, які включать в себе консультацію, УЗД матки та придатків, УЗД грудних залоз, консультацію мамолога,цифрову фотокольпоскопію, мікроскопію урогенітального мазка та ПАП тест.

Даний пакет є універсальною пропозицією, щоб перевірити своє здоров`я. Доступний в медичних центрах Medicover у Львові, Ужгороді та Дніпрі.

  

Мамологія в приватній клініці Medicover

Окрім того, варто регулярно займатись обстеженням грудних залоз, незважаючи на вік.

Візит до мамолога та УЗД молочних залоз запобігають появі новоутворень у жінок.

Регулярні огляди у мамолога дозволяють попередити серйозні захворювання, у тому числі рак грудей.

  

Жіночий уролог в медичному центрі Medicover

Гінеколог після візиту може скерувати до жіночого уролога на візит за наявності показів.

Адже помилково вважати уролога чоловічим лікарем. Цистит - одне із поширених жіночих захворювань, яке завдає дискомфорту в житті.

Здоров'я сечовидільної системи напряму пов'язане із гінекологією. 

Огляд в уролога майже не відрізняється від гінекологічного. Під час візиту лікар спілкується з пацієнткою, збирає інформацію щодо її загального стану та скарг, оглядає жінку та призначає лікування за потреби.

   

Консультація гінеколога під час планування вагітності

Вагітність - це прекрасний період в житті кожної жінки. Під час підготовки до вагітності жінці рекомендовано пройти повний огляд організму у лікарів, щоб бути переконатись у готовності фізіологічно народити дитину.

Як відбувається огляд у гінеколога на ранніх термінах вагітності?

Ранній термін вагітності один із важливих етапів у житті майбутньої мами.

   

Огляд у гінеколога в першому триместрі є вкрай необхідним з низки причин:

- визначити точний термін вагітності жінки;

- оглянути стан матки, шийки матки та піхви;

- для збору всієї необхідної інформації щодо загального стану здоров'я вагітної;

- для виписки направлення до суміжних лікарів та здачу всіх необхідних аналізів.

  

На ранніх термінах вагітності гінеколог також обов'язково проводить УЗ-діагностику для огляду плода, правильності його положення. Дане обстеження важливе, щоб виключити у вагітної позаматкове запліднення.

Перший візит пацієнтів до гінеколога під час вагітності більш ознайомчий. Більш детально говорити про вагітність, лікар може після здачі всіх необхідних аналізів та оглядів у лікарів, розуміючи повну клінічну картину загального стану жінки.

Тому другий прийом у гінеколога назначається за 7-10 днів після первинного.

   

Ведення та облік вагітності в клініці Medicover

Вагітним необхідно здійснювати важливі регулярні візити до лікаря акушер гінеколога. Досвідчені гінекологи Medicover постійно контактують з пацієнтами впродовж всього періоду та надають кваліфіковані поради, які так потрібні майбутнім мамам. Окрім того, перевагою обліку в приватних клініках Medicover є супровід координаторів, які щодня перебувають на зв`язку з вагітною та мінімізують будь-які хвилювання з приводу запису на візит чи необхідності здачі аналізів.

Вагітність буде незабутнім періодом під постійним контролем досвідчених гінекологів медичного центру Medicover.

   

Як відбувається запис на прийом?

Щоб записатися на прийом та отримати консультацію вам потрібен попередній запис за телефоном гарячої лінії 0 800 305 911. Менеджери допоможуть сформувати візит в клініку в зручний для вас час.

Також щоб обрати конкретного лікаря, ви можете скористатись нашим офіційним сайтом та познайомитись із лікарями серед переліку за спеціальністю "гінеколог" та "акушер-гінеколог". 

Вартість прийому гінеколога в мережі Medicover

Консультація лікаря гінеколога у Львові в медичному центрі Medicover є оптимальною за найвищу якість обслуговування та діагностики.

Ознайомитись із прайсом можна на офіційному сайті в розділі “Ціни”.

Читати далі Закрити опис
<< 1 2 > >>

Відгуки