Гінеколог Ужгород

Гінекологія - це галузь медицини, яка комплексно займається питаннями жіночого здоров'я. Правильна діагностика та лікування хвороб є основою для підтримки повного здоров’я та захисту від серйозних захворювань.

Гінекологія в Medicover Ужгород

Не забудьте хоча б раз на рік записатися на профілактичний огляд гінеколога. Ми запрошуємо  на візит до гінеколога жінок, які планують вагітність, і тих, хто хоче її підтвердити. Гінеколог також може вибрати відповідний метод контрацепції під час післяпологового періоду. Вибір відповідного лікаря дуже важливий для цієї спеціалізації. Саме тому варто обрати кваліфікованого спеціаліста в клініці Medicover Ужгород.

Завдання гінеколога - допомогти пацієнтці підготуватися до вагітності та пологів. Він також може виявити будь-які відхилення на ранній стадії, а потім вибрати відповідний метод лікування. Це не тільки турбота про жінку, а й про її майбутніх дітей. Саме через ці аспекти настільки важливо, щоб лікаря, що спеціалізується на гінекології, було обрано не випадково. На нашому сайті ви можете детально ознайомитись з профілями акушерів-гінекологів в Ужгороді  і їхнім досвідом. 

У нашій клініці ми надаємо належний догляд жінці та матері, підтримуючи високу якість послуг, сучасні методи та повний комфорт. Ми хочемо, щоб наші пацієнти не турбувалися про візити і охоче відвідували клініку сучасної гінекології Medicover в Ужгороді. Кожній вагітній жінці доступна послуга ведення вагітності із супроводом 24/7.

Послуги акушерства і гінекології, якими найчастіше користуються пацієнтки в Ужгороді включають:

- Гінекологічне УЗД та акушерське УЗД,

- УЗД матки і придатків,

- Скринінгове УЗД плода,

- УЗД молочних залоз,

- Супровід вагітності,

- Пренатальний та генетичний скринінг,

- Лікування порушення менструального циклу,

- Лікування ендометріозу,

- Замісна гормональна терапія,

- Підбір контрацепції.

Чим займається гінеколог

Гінеколог - це не тільки фахівець у галузі жіночого здоров’я, а й акушер, який може прийняти пологи та доглядати за новонародженою дитиною. Він супроводжує пацієнтів від раннього статевого дозрівання до періоду менопаузи. Завдяки набутим навикам він також здатний виявляти та лікувати захворювання, які включають, серед іншого: вагінальну інфекцію, ерозію шийки матки, аднексит або синдром полікістозних яєчників. Послідовний розвиток технологій, що використовуються в гінекології, дозволяє проводити навіть найсучасніші обстеження в кабінеті, що дозволяє виявити багато відхилень на ранній стадії.

Відвідування лікаря гінеколога необхідно, коли жінка помічає тривожні симптоми, такі як виділення з піхви, біль внизу живота, свербіж в інтимних зонах, кровотеча між менструаціями або біль під час статевого акту.

До захворювань, які найчастіше діагностує гінеколог, відносяться:

- порушення менструального циклу,

- кісти яєчників,

- міома матки,

- генітальні інфекції,

- запалення шийки матки,

- ендометріоз,

- новоутворення статевих органів і молочної залози.

Гінеколог, як записатись на прийом в Ужгороді

Щоб записатися на огляд у гінеколога, виберіть на сайті спеціальність “акушер-гінеколог” або “гінеколог” та місто “Ужгород” і скористайтесь опцією “записатись на прийом”. Ви також можете це зробити за телефоном гарячої лінії. Приватний гінеколог може також прийняти вас по запису безпосередньо в клініці Medicover Ужгород за адресою вул. Вілмоша Ковача,17.

Читати далі Закрити опис