Гінеколог-ендокринолог Львів

Хочете уникнути звернення до двох різних фахівців? Це можливо завдяки кваліфікованим лікарям у Медікавер. Гінеколог-ендокринолог - це лікар, який має дві спеціалізації, тому він може лікувати жінок, які мають як гормональні, так і гінекологічні захворювання. Це фахівець, який займається проблемами, що виникають внаслідок порушення роботи осі гіпоталамус - гіпофіз - яєчник.

Гінекологічна ендокринологія в Medicover

До компетенції гінекологів-ендокринологів в Medicover входить:

- діагностика та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи, пов’язаних з порушеннями роботи ендокринної системи,

- моніторинг гестаційного діабету,

- підбір контрацептивів,

- проведення замісної гормональної терапії під час менопаузи,

- турбота про пари, які борються з проблемою безпліддя, спричиненого гормональними порушеннями.

Візит схожий на звичайний гінекологічний огляд. Лікар починає з детальної медичної співбесіди щодо регулярності та інтенсивності менструацій, хвороб, симптомів та ліків. Крім того, лікар може звернути увагу на волосяний покрив пацієнта, стан шкіри або структуру тіла. Потім гінеколог-ендокринолог проводить гінекологічний огляд, в якому він приділяє особливу увагу оцінці стану яєчників.

Ми забезпечуємо комплексний підхід до вирішення проблеми пацієнта, оскільки наші гінекологічні клініки також спеціалізується на лікуванні безпліддя. При потребі вас проконсультують репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики, ембріолог. Також в клініці Медікавер можна стати на облік вагітним. Супровід вагітності відбувається в режимі 247.

Чим займається гінеколог-ендокринолог

Ми повинні відвідати гінеколога-ендокринолога у таких випадках:

- порушення менструального циклу або перебування у періоді перед менопаузою,

- болюча менструація,

- вагінальні кровотечі, які  виникають до статевого дозрівання або після менопаузи,

- поява ускладнень після гінекологічних операцій або аномальних симптомів з боку зовнішніх інтимних зон: виділення з піхви, свербіж, печіння,

- якщо ви приймаєте замісну гормональну терапію або гормональну контрацепцію,

- спостерігається надмірна стомлюваність і сонливість,

- є проблеми з фертильністю,

- якщо жінка вагітна або планує завагітніти, і в післяпологовий період - особливо, якщо виник цукровий діабет,

- надмірний ріст волосся в місцях, де цього не повинно бути(гірсутизм).

Оскільки ендокринологія пов’язана з гінекологією, знання з обох областей корисні при таких захворюваннях, як синдром полікістозних яєчників, порушення менструального циклу, порушення фертильності, порушення статевого дозрівання або онкологія. Завдяки поєднаним знанням, гінеколог-ендокринолог більш ретельно розглядає проблеми з ендокринною системою. Оскільки жіночі статеві гормони, такі як естроген, прогестерон і релаксин, тісно пов'язані з перебігом жіночого статевого циклу, важливий баланс між ними. Їх розлади є причиною багатьох захворювань: шкірні вугрі у дорослому віці, випадіння волосся, перепади настрою, проблеми зі сном, волосся на обличчі, втрата ваги, вузлики в грудях, дуже часте сечовипускання, порушення менструального циклу, безпліддя, відсутність інтересу до сексу, розвиток пухлин.

Слід також пам’ятати, що занадто висока концентрація андрогенів (чоловічих статевих гормонів) може свідчити про синдром полікістозу яєчників, гіперпролактинемію або навіть ендометріоз. Тому не можна ігнорувати такі тривожні симптоми, як гірсутизм. Також жінкам у менопаузі, особливо якщо у них з’являються припливи, слід записатись на прийом до гінеколога-ендокринолога.

Перед тим, як відвідати лікаря, варто зробити аналіз крові та аналіз рівня гормонів щитовидної залози. Після співбесіди та гінекологічного огляду фахівець може призначити при необхідності додаткові обстеження, такі як:

- аналіз рівня гормонів: пролактину, андрогенів, естрогенів,

- УЗД молочної залози,

- гінекологічне УЗД,

- лапароскопія та діагностична гістероскопія,

- біопсія ендометрія

Гінеколог-ендокринолог, як записатися на прийом

Щоб записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога в клініках Medicover Львів, Medicover Ужгород та Medicover Дніпро, достатньо скористатись зручним пошуком спеціалізації на нашому сайті, а тоді обрати місто і лікаря з яким хочете запланувати візит. Адміністратор зателефонує на вказаний номер телефону і підбере найзручнішу дату і час. Попередній запис можна також здійснити безпосередньо в клініці або подзвонивши на телефон гарячої лінії.

Читати далі Закрити опис

Відгуки