Імунолог Львів

Імунологія - це галузь медицини, яка займається імунною системою. На ефективність імунної системи впливає величезна різноманітність хвороб та фізіологічних станів людини. 

Сфера інтересів цієї науки - це, перш за все, порушення імунної системи, тобто первинні або вторинні імунодефіцити.

Імунологія в Medicover

Імунологія в Medicover займається пацієнтами з ослабленим імунітетом. Окрім діагностики та лікування захворювань, пов’язаних з імунною системою. Лікарі цієї спеціалізації також володіють знаннями в галузі вакцинації та лікування людей, яким загрожує можливий розвиток поствакцинальних ускладнень, тому у разі будь-яких поствакцинальних відхилень варто звернутися до імунолога.

Імунологія лікує широкий спектр захворювань, включаючи:

- аутоімунні захворювання (наприклад, вовчак, хвороба Хашимото або мононуклеоз),

- захворювання щитовидної залози і кишечника,

- хронічні мікози шкіри,

- хронічні інфекції,

- порушення сполучної тканини.

Оскільки коло захворювань, якими займається імунологія, дуже широке, методи лікування конкретних захворювань залежать від діагнозу. Водночас слід підкреслити, що часто при лікуванні захворювань імунної системи важлива співпраця фахівців з різних галузей медицини.

Чим займається лікар імунолог?

Імунолог - це фахівець, який діагностує та лікує первинні та вторинні порушення імунітету. Першими симптомами імунодефіциту є повторні інфекції, особливо в дихальних шляхах і шлунково-кишковому тракті. Тому пацієнтів з рецидивуючими інфекціями направляють до імунолога.

Імунолог часто співпрацює з лікарями інших спеціальностей, щоб гарантувати пацієнту найбільш ефективне лікування. 

Лікар імунолог також займається алергічними захворюваннями, такими як бронхіальна астма, атопічний дерматит, алергічний риніт, кон’юнктивіт та повторне запалення дихальних шляхів або вух. Люди або пари, які страждають на безпліддя внаслідок імунних порушень, також звертаються на консультацію до імунолога.

Дані фахівці також спеціалізуються на діагностиці таких захворювань як: цитомегалія, мононуклеоз, краснуха, вірусний гепатит, токсоплазмоз, хвороба Лайма, хвороба Хашимото, вовчак, псоріаз, ревматоїдний артрит, запальний процес захворювання кишечника та хвороба Аддісона. 

Окрім діагностики та лікування порушень імунітету, імунолог здійснює терапевтичні процедури, засновані на імунологічних механізмах, наприклад імунотерапію, імуносупресію, імуномодуляцію та імуностимуляцію. Пацієнти з аутоімунними захворюваннями сполучної тканини, запальними захворювання кишечника, захворюваннями щитовидної залози, неврологічними та шкірними захворюваннями відвідують імунолога.

Хороший імунолог зверне увагу на такі події в житті пацієнта протягом року, як шість або більше респіраторних або вушних інфекцій, два або більше випадки синуситу, дві або більше пневмонії, антибіотикотерапія тривалістю до двох місяців без ефекту або з незначним ефектом або глибокі абсцеси шкіри чи внутрішніх органів.

Імунолог, як записатись на прийом

Наш медичний центр запрошує всіх людей, чия імунна система не працює належним чином, до нашої клініки Medicover Львів. Наші кваліфіковані та досвідчені імунологи будуть раді надати Вам необхідну допомогу.

Записатись на прийом до імунолога можна зателефонувавши на гарячу лінію, завітавши в найбільш зручний для вас медичний центр чи залишивши заявку на консультацію на сайті medicover.ua.

Перед записом на візит до імунолога, ми рекомендуємо пацієнтам взяти з собою документально підтверджену історію попередніх захворювань, особливо це стосується хронічних хвороб.

Читати далі Закрити опис
Вибачте, на даний момент немає даних для відображення