Кардіолог Львів

Серцево-судинні захворювання часто пов'язані із способом життя: нездорове харчування, малоактивний спосіб життя, шкідливі звички (паління), надмірна вага та ін. Кардіологія виявляє та лікує діагностовані захворювання, які можуть призвести до летальних випадків. Проте, як показує статистика, більшість важких захворювань та навіть смертей можна уникнути змінивши шкідливі звички та спосіб життя.

Кардіологія в Medicover

Медичний центр Medicover запрошує на консультацію до лікаря кардіолога.

Консультація є необхідною як для всіх пацієнтів із серцево-судинними проблемами (включаючи артеріальну гіпертензію, аритмії та порушення кровообігу), так і для профілактики та попередження захворювання.

Кардіологія в Medicover знаходиться у місті Львові за адресою - Антоновича, 102 (в”їзд з центру міста зі сторони вулиці Героїв УПА, 73) та у м. Ужгород за адресою - вул. Вілмоша Ковача, 17 (колишня вулиця Бєлінського). Щоб потрапити у кардіологію на прийом до лікаря, необхідно здійснити попередній запис. Для зручності наших пацієнтів у нас наявні паркомісця для їх авто (в тому числі для людей з інвалідністю), безкоштовний WI-FI доступ до інтернету.

Чим займається кардіолог?

Лікар-кардіолог - це вузькоспеціалізований спеціаліст, який консультує та лікує порушення серцево-судинної системи організму людини. Особливо популярні серцево-судинні захворювання в осіб похилого віку, які є найбільш вразливою аудиторією.

Кардіолог займається такими захворюваннями серцево-судинної системи, як:

- атеросклероз,

- ішемічна хвороба серця,

- порушення серцевого ритму та провідності,

- пороки серця,

- гіпертонія.

Для визначення захворювання та початку лікування нашими спеціалістами проводиться повна діагностика пацієнта, зокрема: холтерівське моніторування ЕКГ, електрокардіографія ЕКГ, УЗД серця, лабораторна діагностика.

Тільки на основі результатів діагностики, наш кардіолог призначає пацієнту консервативний чи оперативний метод лікування виявленого захворювання. 

Додатково, в нашій клініці можна отримати консультацію дитячого кардіолога. Дитяча кардіологія виявляє дефекти в будові серця немовлят та дітей, а також різноманітні порушення в роботі серцево-судинної системи дитини.

Лікарі-кардіологи в Medicover наполегливо рекомендують щорічно проходити обстеження та діагностику для профілактики серцево-судинних захворювань в майбутньому.

Запрошуємо усіх на консультацію кардіолога, оскільки краще та дешевше попередити хворобу, ніж лікувати її, особливо важкі випадки. 

Кардіолог, як записатися на прийом

Записатися на прийом до кардіолога у Medicover Львів та Medicover Ужгород можна за телефоном гарячої лінії 0 800 305 911 чи заповнивши заявку на сайті medicover.ua. Таким чином, можна записатись на консультацію кардіолога онлайн, обравши зручний для себе медичний центр.

Усі пацієнти зацікавлені в консультації кардіолога в Medicover, можуть переглянути профілі лікарів на нашому веб-сайті. Нами представлено список кращих лікарів у галузі кардіології в Medicover, показано їх досвід та напрямки консультації в кардіології.

Читати далі Закрити опис

Відгуки