Кардіолог Ужгород

Серце - найважливіший орган людського організму. Він перекачує кров, яка забезпечує киснем і поживними речовинами кожен куточок людського тіла. Ось чому так важливо, щоб серцевий м’яз працював якнайкраще. При появі тривожних сигналів варто негайно домовитися про консультацію у фахівця - лікаря кардіолога.

Кардіологія в Medicover Ужгород

Кардіологія не тільки зосереджується на вроджених та набутих вадах серця, але й займається кровоносними судинами. Тому сфера діяльності кардіологів включає всю систему кровообігу і так звані серцево-судинні захворювання.

До спеціальних завдань і методів кардіологічного обстеження належать:

- діагностика та обстеження вроджених та набутих захворювань серця, системи кровообігу, судин та серцевого м’яза,

- підтримка та супровід пацієнтів із захворюваннями серця та кровоносної системи під час реабілітації, а також соціально-медична оцінка їх  імунітету, первинна інтенсивна терапія,

- обстеження серця за допомогою ультразвуку (наприклад, ехокардіографія),

- діагностична катетеризація серця, в т.ч. з коронарографією.

У медичному центрі Medicover Ужгород ми консультуємо пацієнтів з такими захворюваннями, як:

- аритмії,

- гіпертонія,

- атеросклероз,

- тромбоз,

- серцеві напади (профілактика інфаркту та постінфаркту).

Існує багато факторів, які можуть вказувати на проблеми з серцем або збій у роботі кровоносної системи. Варто записатися на прийом кардіолога при появі таких симптомів:

- задишка - пов’язана з серцевими захворюваннями може з’явитися навіть після неспішної прогулянки або під час відпочинку. Іноді це починається раптово без видимих ​​причин,

- втома - іноді результат ослабленого серця, яке не перекачує достатньо крові для живлення клітин організму,

- непритомність - серце не постачає мозок достатньою кількістю крові киснем і приблизно через 10 секунд такої гіпоксії настає непритомність.

- набряк - з’являється на ногах або навколо щиколоток, в нижній частині тулуба або грудях, може бути пов’язано з проблемами серця,

- синя шкіра - якщо вона тепла, і з’являється синюшний колір шкіри, губ і нігтів - це може бути т.зв. ціаноз, який зазвичай свідчить про захворювання або пошкодження серцевого м’яза,

- біль у грудях - це часто може бути стенокардія. Біль починається в центрі грудної клітини - супроводжується стисканням, задухою - і може поширюватися на руки, шию та щелепу. Зазвичай це займає менше чверті години. Якщо довше, ви можете запідозрити серцевий напад. Стенокардія часто виникає під час фізичних навантажень або в нервових ситуаціях і зникає під час відпочинку.

Чим займається кардіолог

Перший візит до кардіолога може бути стресовим. Тому до нього варто правильно підготуватися. Вся медична документація є важливою. Окрім поточних результатів загальних оглядів, призначених сімейним лікарем (морфологія та сеча), також варто підготувати результати оглядів спеціалістів, якщо вони були зроблені нещодавно. Попередні результати також можуть бути корисними, завдяки чому кардіолог зможе виявити та оцінити будь-які відхилення.

Також необхідне сучасне дослідження ЕКГ. Якщо воно відсутнє, ви можете зробити це безпосередньо в медичному центрі Medicover Ужгород. У цьому випадку про готовність виконати тест слід повідомити під час реєстрації.

Перелік усіх ліків, які ви приймаєте, також буде корисним під час вашого візиту. Не тільки тих, що для серця, а й тих, які призначають інші фахівці, і навіть купуються без рецепта в аптеці. Деякі фармацевтичні препарати можуть взаємодіяти між собою або пригнічувати ефекти один одного. Тому перелік препаратів допоможе лікарю кардіологу вибрати відповідні методи лікування та дозування призначених ліків.

Також непогано записати запитання та сумніви, які виникають на окремому аркуші паперу. Завдяки цьому ви будете впевнені, що нічого не забули і запитали про всю важливу для вас інформацію.

Варто з’явитися в клініку трохи раніше і відпочити перед входом до кабінету. Це дозволить вам заспокоїти дихання і врегулювати артеріальний тиск, щоб результат тесту не спотворювався через фізичні навантаження. Перший візит на консультацію кардіолога в основному базується на співбесіді та історії хвороби. Варто розповісти про всі свої симптоми та пов'язані з ними страхи.

Фахівець з карділогії, крім стану здоров’я, неодмінно запитає про наявність серцевих захворювань у сім’ї та спосіб життя. Хоча серцева хвороба часто передається у спадок, у 70% випадків це може бути викликано іншими факторами. Важливими є дієта і фізичні вправи, а також вплив стресу та інших факторів навколишнього середовища. Навіть на найдетальніші запитання кардіолога слід відповідати чесно і правдиво. Таїти нічого не варто, особливо вживання алкоголю або кількість викурених сигарет. Консультація кардіолога - це допомога, тому, якщо ви приховуєте інформацію, ваш лікар може не отримати повну картину.

Візит до дитячого кардіолога іноді викликає стрес у дітей. Ми закликаємо батьків готувати дитину заздалегідь. Варто сказати дитині, що саме робить кардіолог, як буде виглядати саме обстеження і, перш за все, яке його призначення. Звичайно, у нашій дитячій кардіології працюють лікарі, які дуже добре знаходять підхід до маленьких пацієнтів.

Кардіолог, як записатись на прийом в Ужгороді

Запрошуємо Вас проконсультуватися з досвідченими кардіологами Medicover Ужгород. Для цього вам необхідно записатись на візит до фахівця зателефонувавши нам чи заповнити заявку онлайн на веб-сайті. В пошуку на сайті ви можете обрати спеціальність лікаря та місто прийому, наприклад “кардіолог Ужгород”.

Після відвідування кардіолога пацієнт повинен виконувати всі рекомендації лікаря. У ході багатьох захворювань серця та системи кровообігу, крім застосування фармакологічного лікування, також необхідні зміни загальноприйнятого способу життя: зміна дієти, відмова від стимуляторів, включаючи фізичні навантаження. 

Читати далі Закрити опис

Відгуки