Косметолог Львів

Бути красивим означає сяяти здоров'ям. І зворотно - коли ми гарно виглядаємо, то і почуваємося здоровішими. Ви хочете перевірити стан та рівень зволоження шкіри?  Вам цікаво, яка косметика підходить для догляду за нею? Хочете знати чи справді вам потрібна чистка обличчя? Приходьте на консультацію до косметолога і дізнайтеся, як правильно доглядати за шкірою, щоб вона завжди радувала око здоровим і красивим зовнішнім виглядом.

Косметологія - це галузь дерматології, яка займається насамперед лікуванням та доглядом за шкірою, ураженою хворобою чи  дефектом, а також доглядом за її гарним станом та зовнішнім виглядом. Косметологія включає процедури для обличчя та тіла. Вона доповнює дерматологію та естетичну медицину. Естетична медицина - це розділ медицини, який займається поліпшенням якості життя пацієнтів. Це специфічна галузь, оскільки лікар естетичної медицини  приймає також здорових людей.

Косметологія в Medicover

З думкою про унікальні потреби шкіри, ми створили окреме відділення дерматології та естетичної медицини. У Медікавер працюють досвідчені лікарі-дерматологи та косметологи, а процедури призначаються з урахуванням індивідуальних потреб і стану шкіри. Ви завжди отримуєте той результат, на який очікуєте, і навіть більше.

У Медікавер ви можете скористатись широким спектром послуг медичної косметології та естетичної медицини: омолодження лазером СО2, оздоровчі косметологічні процедури, у тому числі апаратна косметологія з використанням апарату AquaJet 5000, безін’єкційна та ін'єкційна терапія, лазерна епіляція, косметологічні процедури для обличчя: очищаючі, відлущуючі, оздоровчі та омолоджуючі.

Процедури, які користуються найбільшою популярністю в косметологічній клініці Medicover Львів та Medicover Ужгород:

- механічна чистка обличчя

- комбінована чистка обличчя

- хімічний пілінг

- карбокситерапія

- безопераційна ліпосакція (за допомогою ультразвуку)

- ботулінотерапія

- мезотерапія

- біоревіталізація

- лазерна епіляція

- радіохвильове видалення папілом і родимок

- лікування гіпергідрозу

- дерматоскопія

Окрім процедур, які проводяться спеціалістами в клініці косметології, ми можемо запропонувати своїм пацієнтам цілий спектр науково розроблених косметичних засобів. Косметолог допоможе підібрати безпечну та ефективну косметику для конкретних потреб шкіри, яка є ідеальним доповненням до процедур - для ще кращих результатів.

Досвід нашої команди перетворюється в чудові ефекти лікування, завдяки знанням сучасних технологій та їх можливостей. Ми всі регулярно беремо участь у тренінгах для підвищення кваліфікації, тому ви можете бути впевнені, що знаходитесь у правильних руках. Для кожного пацієнта наша команда також надає відповіді на будь-які запитання та інформує вас про рекомендації після лікування.

Чим займається косметолог

Косметолог розпізнає та підбирає методи лікування шкірних захворювань та дефектів, таких як алергія, себорея, надмірна сухість або перші ознаки старіння. Косметологічні процедури в основному спрямовані на підвищення привабливості людського тіла за допомогою неінвазивних методів, таких як використання спеціальних косметичних препаратів, процедур або зміни раціону. Косметологія часто підтримує та доповнює ефекти, отримані при дерматологічному та фармакологічному лікуванні, а також результати отримані завдяки естетичній медицині.

Найбільш розповсюдженою процедурою, яку проводить косметолог, є чистка обличчя. Можливі різні методи проведення цієї процедури: пілінг, вакуумний гідропілінг, механічний, ультразвуковий, комбінований. Чистка обличчя відновлює природний блиск шкіри і еластичність, допомагає позбутися ороговілого шару та різного роду забруднень, з якими щодня стикається наша шкіра (повітря, вплив декоративної косметики, неправильно підібраний догляд) і які спричиняють блокування пор.

Для прикладу, механічна чистка обличчя - це ручне видалення вугрів або інших забруднень, які знаходяться під поверхнею шкіри. Спочатку потрібно ретельно зняти макіяж з обличчя, потім застосовується пілінг для видалення ороговілих клітин. Наступним кроком є ​​нанесення на обличчя препарату з пом’якшуючим ефектом і спрямування на нього струменя пари, який розширює пори та посилює дію препарату. Коли обличчя готове, косметолог видаляє вміст, що затримується в порах, натискаючи на обличчя пальцями. Після процедури на обличчя наносять протизапальний та заспокійливий крем.

Апаратна косметологія проводиться із застосуванням сучасних технологій. Різноманітність приладів дозволяє підвищити ефективність процедур. Інноваційні пристрої дозволяють нам виконувати:

- відлущування, що збільшує проникнення діючих речовин

- проникнення активних речовин углиб шкіри

- відновлювальні процедури

- процедури для збільшення пружності та формування тіла

- ліфтинг шкіри

- зменшення розтяжок і целюліту

Широкий спектр косметологічних процедур підбирається індивідуально під потреби клієнта. Лікування можна проводити окремо, але найчастіше їх комбінують для посилення кінцевого ефекту.

Косметолог-естетист має справу з пацієнтами, які не задоволені своїм зовнішнім виглядом і які хотіли б виправити свої недоліки завдяки лікарському втручанню. Допомогою лікаря користуються люди, які хочуть змінити їх зовнішній вигляд з різних причин, а найчастіше звертаються, щоб провести косметологічні процедури для обличчя.

Консультація косметолога-естетиста - це пропозиція для людей з різними типами естетичних вад. Допомогою лікаря користуються пацієнти з рубцями, що виникають, наприклад, в результаті нещасних випадків, опіків тощо, з целюлітом, надмірною вагою, розтяжками та іншими проблемами зовнішнього вигляду.

Важливо, що естетичну медицину слід відрізняти від пластичної хірургії. Різниця між ними пов’язана з тим, що в хірургії застосовуються оперативні методи лікування, а естетична медицина використовує малоінвазивні процедури. Зокрема, це:

- лазерні методи,

- пілінги,

- ін'єкції,

- лікування біостимуляцією та багато інших.

Косметолог, як записатись на прийом

Ви можете записатися на прийом в будь-якому центрі Medicover, який пропонує консультації  дерматокосметолога. Найзручніше здійснити запис онлайн на нашому сайті. Перш за все, необхідно вказати спеціалізацію та місто, в якому відбуватиметься консультація, наприклад, "косметолог Львів". Ви також можете домовитись про зустріч особисто або по телефону.

Читати далі Закрити опис

Відгуки