Лікар - інфекціоніст Львів

Інфекційні захворювання - це група захворювань, викликаних різними мікробіологічними факторами: бактеріями, вірусами, грибками та іншими мікроорганізмами. Спочатку може здатися, що ви можете заразитися ними, наприклад, під час екзотичних подорожей у далекі куточки світу, але інфекційними хворобами є також відомі в Україні грип та краснуха. Їх діагностикою та терапією займається лікар-інфекціоніст.

Лікування інфекційних хвороб в Medicover

Інфекційні захворювання найчастіше викликають мікроорганізми (віруси, бактерії, гриби), рідше паразити. Вони можуть поширюватися різними шляхами: під час прямого контакту: статевим шляхом, крапельним, при чханні та кашлі, шляхом введення зараженої голки в тіло і навіть комахами, які поширюють хвороботворні мікроорганізми.

Ми рекомендуємо звернутися до інфекціоніста Медікавер щоразу, коли помітите симптоми, які свідчать про наявність у вас такого типу захворювання. Консультації показані, коли пацієнт мав тісний контакт з хворою людиною. Профілактично до лікаря-інфекціоніста також повинні прийти на прийом люди, які збираються в подорож або повернулися до країни з регіонів, де спостерігається спалах інфекційного захворювання.

Симптоми інфекційних захворювань можуть сильно відрізнятися, в тому числі, в залежності від того, що їх викликало. Записатися на консультацію до фахівця варто, коли ми помічаємо:

- сильну лихоманку з рясним потовиділенням,

- кашель,

- гостру діарея,

- блювоту,

- непритомність,

- біль у грудях,

- шкірні висипання.

Відвідування інфекціоніста починається з опитування пацієнта - лікар запитує про симптоми, їх тяжкість, попередні захворювання, можливі поїздки в екзотичні країни тощо. Потім він проводить необхідні обстеження - наприклад, вимірює температуру, вислуховує легені, оглядає горло, досліджує шкірні зміни. За необхідності лікар-інфекціоніст може призначити більш детальні аналізи, як лабораторні, так і візуалізаційні.

Від значної більшості серйозних інфекційних захворювань людей захищає вакцинація. І, що найголовніше, вакцинація захищає від смертельних випадків після ускладненого перебігу інфекційного захворювання.

Медікавер запрошує усіх бажаючих відвідати кабінет вакцинації для проведення профілактичних щеплень від багатьох інфекційних хвороб, зокрема:

- гепатипу,

- туберкульозу,

- кору, паротиту, краснухи,

- дифтерії, правцю,

- кашлюка,

- поліомієліту,

- грипу А і В,

- вітряної віспи,

- пневмококових, менінгококових, ротовірусних інфекцій,

- вірусу папіломи людини,

- кліщового енцефаліту,

- жовтої лихоманки, 

- черевного тифу,

- COVID-19 та ін.

Чим займається лікар-інфекціоніст?

Лікар-інфекціоніст - це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням інфекційних хвороб. Дані фахівці лікують захворювання, викликані бактеріями та вірусами, а також грибками та паразитами. Лікар має великі знання з різних медичних спеціальностей. 

Консультація лікаря-інфекціоніста - може бути використана пацієнтами, які ризикують заразитися, серед іншого, мононуклеозом, хворобою Лайма, холерою, малярією та іншими хворобами.

Медичний центр Медікавер також надає послуги у сфері загальноприйнятої профілактики, вирішуючи питання, пов'язані з профілактичними щепленнями. Допомога наших фахівців доступна людям, які вирушають у далекі подорожі, що пов'язано з підвищеним ризиком інфекційних захворювань.

Відвідування інфекціоніста починається з опитування пацієнта - лікар запитує про симптоми, їх тяжкість, попередні захворювання, можливі поїздки в екзотичні країни тощо. Потім він проводить необхідні обстеження - наприклад, вимірює температуру, вислуховує легені, оглядає горло, досліджує шкірні зміни. За необхідності лікар-інфекціоніст може призначити більш детальні аналізи, як лабораторні, так і візуалізаційні.

Якщо ситуація цього вимагає, лікар вирішує направити пацієнта на додаткові діагностичні дослідження.

До хвороб, які найчастіше діагностує лікар з інфекційних хвороб, відносяться:

- віспа,

- оперізуючий лишай,

- краснуха,

- кір,

- паротит (свинка),

- туберкульоз,

- грип,

- COVID-19,

- сальмонельоз,

- черевний тиф,

- мононуклеоз,

- малярія,

- лихоманка,

- чума,

- хвороба Лайма,

- сказ,

- цитомегаловірус,

- СНІД,

- гепатит А, В і С та ін.

Лікар-інфекціоніст, як записатись на прийом?

Медичний центр Medicover Львів та Medicover Ужгород приймають всіх пацієнтів, яким потрібна допомога лікаря-інфекціоніста. Під час консультації даний фахівець проводить огляд, щоб визначити причину симптомів.

Записатись на консультацію до спеціаліста по лікуванню інфекційних хвороб можна за телефоном чи на сайті medicover.ua. При записі онлайн оберіть спеціалізацію лікаря та місто, а потім скористайтесь опцією "записатися на прийом". 

За наявності у пацієнтів декларації з сімейним лікарем Медікавер можна отримати щеплення безкоштовно відповідно до календаря профілактичних щеплень.

Читати далі Закрити опис