ЛОР Львів

Для чого потрібен ЛОР або лікар отоларинголог? Він спеціалізується насамперед на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань органів голови та шиї. Він також проводить необхідне лікування. Варто звернутися до ЛОР-фахівця, якщо є проблеми з органами чуття: запахом, смаком, рівновагою та слухом.

Оториноларингологія в Medicover

Ларингологія (точніше оториноларингологія) - це галузь медицини, яка займається хворобами носа, пазух носа, горла, гортані та вух, а також їх діагностикою, профілактикою та лікуванням.

Найбільш часті симптоми та захворювання в оториноларингології:

- хронічні, періодичні та тривожні запаморочення та дисбаланс,

- носова кровотеча,

- фарингіт,

- біль у вухах, шум у вухах, порушення слуху,

- хропіння та апное,

- осиплість голосу,

- біль у горлі,

- порушення ковтання,

- утруднене дихання,

- періодичні головні болі,

- зміни нюху та смаку,

- пухлини голови та шиї.

Не діагностовані або хронічні ЛОР захворювання можуть стати джерелом серйозних проблем зі здоров'ям, тому не ігноруйте будь-який із вищезазначених симптомів.

Вивих або переростання носової перегородки, збільшення третьої мигдалини, поліпи в носі, горлі та пазухах можуть вимагати хірургічного втручання та негайного звернення до ЛОР лікаря.

У свою чергу, проблеми з вухом на будь-якому етапі життя можуть призвести до часткової втрати слуху або навіть повної втрати слуху. Хропіння є не тільки проблемою, що завдає шкоди близьким та людям, що вас оточують, але часто є симптомом небезпечного для життя апное сну. Усвідомлюючи ці ризики, ми можемо і повинні їх запобігти на максимально ранній стадії, тому візит в ЛОР-кабінет Медікавер до лікаря-отоларинголога має бути пріоритетним у випадку виявлення описаних симптомів.

Чим займається лікар ЛОР?

Сфера компетенції ЛОР-фахівця досить широка, і окрім діагностики та лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, вуха та органів чуття (крім зору), фахівець у цій галузі також проводить хірургічні процедури в області голови та шиї. Це, наприклад, методи лікування слинних залоз, язика, навколоносових пазух і гортані, мигдалин або вуха.Також лікар ЛОР спеціалізується на реконструктивній та верхньо щелепній хірургії, а також виконує ендоскопічні процедури стравоходу та нижніх дихальних шляхів.

Відвідування ЛОР-лікаря, як і у випадку інших спеціальностей, починається зі збору у пацієнта детальної історії хвороб та проблем зі здоров'ям. На основі цієї інформації лікар приймає рішення про проведення необхідної діагностики для постановки діагнозу.

Після проведення фізичних оглядів та виявлення будь-яких відхилень, отоларинголог може призначити додаткові обстеження, наприклад, лабораторні дослідження, забір мазка, рентген, УЗД, КТ, магнітно-резонансну томографію або біопсію виявленого ураження.

Обсяг досліджень та вибір їх методів, а також впровадження специфічного лікування в кінцевому підсумку залежать від сутності хвороби та її локалізації у пацієнта.

ЛОР, як записатись на прийом?

Ви можете записатися на прийом до ЛОР-лікаря по телефону, особисто звернувшись в один з наших медичних центрів Medicover Львів чи Medicover Ужгород або за допомогою оформлення онлайн-заявки запису на консультацію, яка доступна на нашому веб-сайті medicover.ua

В останньому випадку в пошуку на сайті достатньо обрати спеціаліста “ЛОР” з випадаючого списку та відділення у яке вам зручно приїхати на прийом до лікаря оториноларинголога.

Запис до наших ЛОР-фахівців проводиться щоденно з 8:00 до 20:00, в суботу з 9:00 до 19:00 (неділя-вихідний день). Вас записують на прийом до лікаря на конкретну зручну годину, а отже ви не очікуєте консультацію фахівця в довгих чергах. Запрошуємо вас в медичний центр Medicover вже сьогодні.

Читати далі Закрити опис