Мамолог Львів

Кожна жінка повинна ретельно стежити за своїм здоров'ям, адже сьогодні існує безліч різних захворювань, які можна віднести лише до жіночих. Особливу увагу слід приділити здоров’ю грудей.

Мамологія в Medicover

Далеко не усі жінки зобов'язані знати хто такий лікар мамолог. Проте, кожна жінка зобов'язана з певною періодичністю проходити профілактичні огляди саме у мамолога. Для жінки - це гарантія уникнути розвитку будь-якого захворювання. 

Варто зазначити, що не існує такого напряму в медицині, як мамологія, є такі як онкологія, хірургія та інші. Однак зараз у багатьох містах створені офіси і навіть цілі лікарні, де вузькі спеціалісти займаються лише проблемами жіночих грудей. Зокрема, в клініці Medicover на дуже високому рівні ведеться діагностика та лікування проблем, пов'язаних з жіночими молочними залозами.

Як ми можемо запобігти різним захворюванням молочних залоз? Лікарі вважають, що пухлина молочної залози часто виникає в результаті аборту, після стресів та депресії, в результаті неправильного способу життя - незбалансованого харчування, вживання алкоголю у великих дозах. Також лікар -мамолог може порекомендувати будь-якій жінці більший догляд за грудьми. У разі, якщо з'явилися подряпини на грудях, необхідно використовувати ті ж засоби що  й по догляду за обличчям. Крім того, молочні залози потребують захисту від прямого попадання сонця. А у випадку сухості шкіри грудей, рекомендоване зволоження відповідними косметичними засобами за рекомендацією лікаря.

Чим займається лікар мамолог?

Отже, хто такий лікар-мамолог, чим займається та що лікує? Все просто:  мамолог відповідальний за діагностику та лікування захворювань жіночих молочних залоз. 

Варто відзначити, що кожна жінка повинна періодично приходити на консультацію мамолога та обстежувати груди, щоб виявити ранні стадії появи будь-яких пухлин. Як це зробити правильно, можуть підказати різні брошури, сьогодні їх багато, а також лікар, який має повідомити про це вже при першому відвідуванні. 

Які захворювання можуть вплинути на жіночі груди? Передусім різні пухлини можуть бути доброякісними чи злоякісними. У таких випадках може знадобитися консультація кількох лікарів: мамолога і онколога. Крім поширеного у жінок захворювання молочної залози, це може спровокувати мастит - запалення тканин молочної залози. Звернення до мамолога, також може допомогти вам після гормонального дисбалансу.

На першому прийомі мамолог проводить невелике опитування, щоб уточнити деякі важливі деталі щодо діагнозу. Подальші обстеження дозволяють ретельно вивчати молочні залози пацієнтки. 

При зверненні до мамолога, лікар може направити жінку на УЗД молочної залози, мамографію чи біопсію для більш ретельного аналізу проблеми. І врешті-решт, на основі результату обстеження лікар повинен призначити лікування. Це може бути як оперативне, так і консервативне - медикаментозне лікування. Якщо є хоча б найменша підозра, що з вашими грудьми не все гаразд, не вагайтеся. Це означає, що вам просто потрібна консультація мамолога!

Мамолог, як записатись на прийом?

Кожна жінка може записатись на прийом до мамолога в наших клініках Медікавер Львів, Медікавер Ужгород чи Медікавер Дніпро за телефоном гарячої лінії чи заповнивши заявку на консультацію на сайті

Для того щоб записатись на прийом до мамолога на сайті, перейдіть на форму запису на консультацію до лікаря, оберіть його спеціальність “Мамолог” та клініку, яка вам буде найбільш зручною у розташуванні. Також, ви можете ввести ПІБ лікаря в пошуку на сайті та дізнатися більше інформації про його досвід роботи.

Читати далі Закрити опис