Масажист Львів

Масажі - це фізіотерапевтичне лікування, при якому тканини піддаються еластичній деформації. Для того, щоб він працював, його потрібно виконувати у правильному темпі та з належною силою. Залежно від виду, він може надавати розслаблюючу, протинабрякову, профілактичну або стимулюючу дію.

Масажист - це людина, яка виконує мануальні процедури, що покращують стан здоров’я, зовнішній вигляд та самопочуття особи, яка проходить масаж.

Усі види масажів в Medicover 

Зростання значення здорового способу життя сприяє цій професії. Відвідування масажиста на ранніх стадіях захворювання, дегенеративних чи шкірних змінах, викликаних старінням, часто дозволяють уникнути хірургічного втручання або необхідності прийому сильних ліків. Більшість видів масажу ефективні при регулярних відвідуваннях протягом тривалого періоду часу.

Існує кілька десятків видів масажу: класичний, лікувальний, спортивний, стимулюючий, лімфодренажний та ін. Кожен з них характеризується різним курсом, технікою та засобами, що використовуються під час його проходження.

Один з найбільш популярних - лікувальний масаж,  який в першу чергу, використовується для зменшення болю. Це природне доповнення до профілактики болю та можлива підтримка вже розпочатого лікування. Отже, що дають процедури?

- зменшення м’язового болю - головний біль, біль у шиї, біль у спині та кінцівках;

- відчуття легкості і розслаблення;

- поліпшення кровообігу;

- покращення стану та зовнішнього вигляду шкіри;

- усунення хворобливих м’язових спазмів;

- більш високий рівень енергії;

- кращий сон;

- менше стресу.

Лікувальний масаж рекомендований кожному, хто бореться з болем. Його можна використовувати стільки разів, скільки це потрібно організму.

Спеціалісти з масажу Медікавер проводять наступні види масажів для дорослих:

- масаж спини,

- масаж спини класичний та баночний,

- масаж шиї та комірцевої зони,

- масаж грудного відділу хребта,

- масаж попереково-крижового відділу хребта,

- масаж верхніх кінцівок,

- масаж нижніх кінцівок,

- масаж обличчя,

- масаж грудей при лактостазі,

- масаж грудей при лактостазі з виїздом масажиста на дім.

- інші масажі.

 та дітей:

- масаж від 0-1 р. (масаж+гімнастика+заняття на фітболі)

- загальний масаж всього тіла,

- масаж однієї ділянки.

 

Чим займається масажист?

Неважко здогадатися, що протягом робочого дня масажист виконує всі види масажу: класичний, спортивний, але також розслабляючий, косметичний та ін. Людина, яка займається цим видом послуг, характеризується знанням різних технік та методів масажу, завдяки яким вона може адаптувати свої знання та досвід до вимог та очікувань конкретного пацієнта. Більш того, рекомендації лікаря або стан особи, яка прийшла на масаж, мають реальний вплив на вибір відповідного лікування.

Найбільш популярними видами масажу, які виконує масажист є:

Класичний масаж - адресований практично кожній людині, яка бореться з будь -якими недугами. За допомогою серії ручних методів лікування лікуються як внутрішні, так і зовнішні причини захворювання. Масаж класичний часто використовується в профілактичних цілях.

Лікувальний масаж, поряд з фізіотерапією та консультацією з лікарем -ортопедом, є одним із етапів боротьби з болем у м’язах та суглобах. Справжній, наприклад лікувальний масаж спини, який проводить професіонал, дає дуже хороші результати у боротьбі з болем, а отже, позитивно впливає на самопочуття пацієнта.

Лімфодренажний масаж - один із методів лікування, при якому масажист впливає на кровоносну систему пацієнта за допомогою відповідних методик. Цей масаж передбачає механічне відштовхування лімфи від периферійних судин до венозних отворів.

Масажист, як записатись на прийом?

Записатись на масаж в Медікавер можна за телефоном гарячої лінії чи заповнивши заявку на візит до масажиста онлайн на сайті. Просто оберіть у випадному списку “масажист” та “місто” в якому бажаєте відвідати фахівця і очікуйте дзвінка нашого консультанта для узгодження дня та часу візиту.

Звертаємо вашу увагу на підготовку до масажу:

- Необхідно прийняти гігієнічний душ,

- Не приймати їжу за 1,5-2 години до процедури,

- Не рекомендується застосовувати перед сеансом в надмірних кількостях парфумерію та інші засоби.

Читати далі Закрити опис

Відгуки