Невролог Львів

Неврологія - дуже важлива галузь медицини, яка займається захворюваннями периферичної та центральної нервової системи. Ця сфера відноситься до психіатрії. Неврологія зосереджена насамперед на захворюваннях, коренем яких є процеси, що руйнують нервову систему людини.

Неврологія в Medicover

Неврологія - це медична спеціалізація, про яку більшість людей мало знає. Знання про це часто закінчуються тим, що це галузь, яка займається хворобами нервової системи. Нервова система, однак, - це не тільки мозок, а й інші нерви, які знаходяться у всьому тілі людини. Як ми можемо розпізнати, чи пов’язані хвороби, якими ми страждаємо, насамперед з нервовою системою чи з іншими функціями окремих органів? Коли звертатися до невролога? Які захворювання діагностує та лікує невролог? 

Симптоми, з якими слід звернутися до лікаря невролога, включають:

- м’язові судоми і тремтіння

- м’язова слабкість,

- раптові порушення зору

- головні болі та болі в інших частинах тіла,

- сенсорні порушення,

- порушення балансу та координації рухів,

- порушення свідомості,

- погіршення пам’яті,

- запаморочення,

- шум у вухах.

Якщо ви помітили у себе або у своїх близьких симптоми, які вказують на одне із захворювань нервової системи, заплануйте візит до невролога в медичному центрі Medicover. Це ваша можливість отримати якісну консультацію фахових лікарів та провести необхідне лікування.

Чим займається лікар-невролог?

Невролог в основному лікує захворювання, пов’язані з порушенням роботи мозку, хребта та м’язів. Вам неодмінно слід відвідати лікаря невролога, якщо ви підозрюєте або вже отримали діагноз одного з наступних захворювань:

- епілепсія,

- дегенерація хребта і радикуліт,

- розсіяний склероз,

- хвороба Альцгеймера,

- інсульт,

- запалення мозку, мозкових оболонок, спинного мозку,

- пухлина мозку,

- хорея Хантінгтона,

- хвороба Паркінсона,

- хвороба Вільсона,

- мігрень,

- м’язові захворювання, такі як міастенія гравіс, міопатія, міотонія.

Перелічені вище захворювання є серйозними розладами, які потребують негайного лікування. Однак їх симптоми не завжди легко розпізнати на перший погляд. З цієї причини не слід недооцінювати будь-які симптоми, пов’язані з нервовою системою, і не варто відкладати візит на консультацію невролога. Звичайно, не всі неврологічні проблеми є передвісником серйозних захворювань, але оцінити ризик може тільки лікар. 

Під час неврологічної консультації невролог проведе детальне медичне опитування пацієнта та відповість на всі запитання пацієнта. При необхідності він призначить діагностичні обстеження або направить вас до іншого фахівця.

Неврологічне обстеження включає огляд верхніх і нижніх кінцівок, а також тулуба з точки зору їх рухливості, відчуття та рефлексів. Тести, які використовує невролог, також включають огляд очного дна, менінгеальні симптоми, а також оцінку мови, пам’яті, орієнтації, ходи чи відчуттів.

Огляд кожного пацієнта буде дещо відрізнятися, залежно від повідомлених симптомів та загального стану. Якщо фізичний огляд не дає чіткої відповіді щодо типу захворювання, тоді невролог може призначити додаткові спеціалізовані допоміжні лабораторні, рентгенологічні та електрофізіологічні дослідження.

Невролог, як записатись на прийом?

Ви можете записатися на прийом до вибраного невролога в  медичному центрі Medicover Львів чи Medicover Ужгород особисто в реєстратурі обраного медзакладу, по телефону чи онлайн на сайті. Для запису на консультацію до невролога виберіть спеціалізацію лікаря та місто, наприклад, “невролог” Львів.

Лікарі в галузі неврології мають на нашому веб-сайті індивідуальні медичні профілі, де пацієнти можуть знайти корисну інформацію про освіту та досвід відповідного фахівця.

Читати далі Закрити опис