Невролог Львів

Неврологія - дуже важлива галузь медицини, яка займається захворюваннями периферичної та центральної нервової системи. Ця сфера відноситься до психіатрії. Неврологія зосереджена насамперед на захворюваннях, коренем яких є процеси, що руйнують нервову систему людини.

Хоча ми не відчуваємо це щодня, нервова система інтегрує всю нашу діяльність, а її ушкодження можуть вплинути на весь організм. Ми часто приписуємо біль або поколювання швидкому способу життя та постійним стресам, тоді як варто звернутися до невролога (невропатолога) та перевірити, чи не пов’язані пережиті недуги з порушеннями функціонування нервової системи.

 

Неврологія в Medicover

Хвороби нервової системи можуть з’являтися з різних причин. 

Іноді вони є наслідком минулих травм, навіть у далекому минулому, інфекцій, запалень чи отруєнь. Неврологічні проблеми також можуть виникнути у разі росту пухлини чи генетичних дефектів. 

Лікар невролог, безумовно, зможе визначити потенційну причину проблеми.

Медичний центр Medicover об’єднує найкращих спеціалістів, які мають багаторічний досвід постановки діагнозів та проведення неврологічного лікування. При необхідності наш приватний невролог (невропатолог) направить вас для подальших обстежень або до інших спеціалістів, таких як психіатр або ендокринолог, чия думка може бути важливою в процесі діагностики та лікування. 

Ми ефективно допомагаємо пацієнтам, незалежно від їх віку та стану здоров’я. Ми знаємо, наскільки важливо для комфортного життя поставити відповідний діагноз. 

 

Чим займається невролог / невропатолог?

Лікар невролог (невропатолог) допомагає при багатьох захворюваннях і недугах, в тому числі і для тих, для яких діагноз ще не поставлений. Ми рекомендуємо вам звернутися за консультацією, якщо у вас виникли такі симптоми:

- періодичні або сильні головні болі та болі в обличчі,

- періодичні болі або скутість хребта,

- сильний біль у спині або попереку, що віддає в ногу (підозра на радикуліт),

- мимовільні скорочення тулуба або обличчя,

- поколювання в кінцівках і порушення чутливості,

- м’язова слабкість, підвищена втомлюваність м’язів або повільний рух,

- відчуття оніміння

- порушення зору, нюху, ковтання,

- проблеми з пам'яттю, рівновагою та мовою (невиразна мова),

- погіршення концентрації без видимих ​​причин.

Невролог займається широким спектром випадків, оскільки порушення в роботі нервової системи часто викликає неспецифічні симптоми, які спочатку можуть бути пов’язані з втомою, стресом або незначними захворюваннями хребта. Якщо ви помітили якісь незвичайні симптоми або біль, який відчувається протягом тривалого часу, хороший лікар невропатолог допоможе вам поставити діагноз. 

Наші фахівці допомагають пацієнтам з такими захворюваннями, як епілепсія, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона або синдром Альцгеймера. Ми також надаємо послуги пацієнтам з виявленими ураженнями мозку іншого походження, мігренями або хронічними болями в спині, періодичним радикулітом, з діагнозом дегенеративних захворювань хребта.

Невролог, як записатись на прийом?

Записатись на прийом до приватного неврога в Medicover можна за телефоном чи на офіційному веб-сайті клініки medicover.ua. Просто в пошуку на сайті введіть спеціальність лікаря якого шукаєте та місто, в якому зручно прийти на консультацію невропатолога. Ви можете обрати для візиту наші медичні центри Medicover Львів.

Запрошуємо пацієнтів на прийом до невропатолога із результатами останніх обстежень, щоб навіть первинна консультація могла бути максимально корисна та пов’язана з призначенням лікування. 

Читати далі Закрити опис

Відгуки