Дитячий офтальмолог Львів

Зір, як одне з органів чуттів, потрібен дитині для правильного та гармонійного розвитку. 

Дитяча офтальмологія спеціалізується на діагностиці та лікуванні найменших дітей, включаючи новонароджених та немовлят. Що стосується наймолодших пацієнтів, то метою візиту є раннє виявлення дефектів зору та захворювань, включаючи виключення повної сліпоти.

Дитяча офтальмологія в Medicover

Гарний зір забезпечує комфорт у повсякденному житті, дозволяючи виконувати будь-яку діяльність. Щоб насолоджуватися відмінним станом органу зору, варто регулярно відвідувати дитячого офтальмолога. Клініка Medicover у Львові пропонує консультацію кваліфікованих фахівців.

Ми пропонуємо комплексні офтальмологічні послуги, забезпечуючи:

- професійну діагностику зору та очних захворювань, що проводиться із застосуванням сучасного обладнання,

- підтримку при лікуванні очних захворювань, таких як: катаракта, глаукома, дегенерація жовтої плями (ВМД), діабетична ретинопатія,

- вибір правильних коригувальних окулярів або контактних лінз для виявленої вади зору.

Серед симптомів, з якими найбільш часто звертаються до окуліста дитячого, можна назвати наступні:

- сверблять очі,

- почервоніння і сльозотеча,

- часті головні болі, в тому числі пов'язані з минулою травмою,

- чужорідне тіло в оці,

- проблеми з читанням і письмом, особливо якщо вони супроводжуються нахилом голови дитини, інтенсивним нахилом над зошитом,

- проблеми з тим, щоб помітити предмети у погано освітленій кімнаті або з відрізнити фігури від фону, якщо вони мають подібний відтінок.

Ми надаємо всі послуги на найвищому рівні, відповідаючи чинним медичним стандартам. Індивідуальний підхід та доброзичлива атмосфера перетворилися на довіру пацієнтів.

Дитяча офтальмологія у нашому медичному центрі Medicover Львів - це дружня атмосфера під час візиту і, перш за все, правильно обраний шлях лікування.

Чим займається дитячий офтальмолог

Дитячий офтальмолог займається діагностикою та лікуванням очних захворювань у дітей та підлітків. Залежно від захворювання, лікування проводиться консервативним або хірургічним шляхом. 

Найчастіше достатньо правильно підібрати окуляри або контактні лінзи, щоб загострити зір, а значить, покращити якість життя обстеженої людини. Профілактика та регулярні огляди очей з раннього дитинства особливо важливі сьогодні через кількість часу, яку діти та підлітки проводять перед комп’ютером або телевізором.

До захворювань очей, які лікує дитячий офтальмолог, відносяться:

- хвороби повік (абсцес, оперізуючий лишай, віспа, запалення, рак, гемангіома, регургітація, еверсія, надмірне моргання повіки),

- захворювання слізного органу (сльозотеча, запалення залози та слізного мішка),

- захворювання кон'юнктиви (запалення, туберкульоз, трахома, весняний і фолікулярний риніт, алергія, екстравазація крові),

- хвороби очного яблука (рогівка, склера, увеїт, захворювання склоподібного тіла, сітківки ока, кришталика),

- захворювання зорового нерва (атрофія зорового нерва, запалення, амбліопія),

- орбітальні захворювання (флегмона, екзофтальм, глаукома).

Під час візиту нашими фахівцями буде проведена професійна діагностика зору, використовуючи методи візуалізації та спеціалізоване медичне обладнання.

Дитячий офтальмолог також займається діагностикою дітей з підозрою на новоутворення, розташовані в межах органу зору. Тоді до компетенції фахівця також відноситься, у разі необхідності, збір матеріалу для аналізів та проведення хірургічних процедур.

Дитячий офтальмолог, як записатись на прийом 

Ви можете записатися на прийом до дитячого окуліста за телефоном, особисто звернувшись в реєстратуру одного з наших медичних центрів Medicover Львів чи Medicover Ужгород або за допомогою форми запису на консультацію яка є на нашому веб-сайті. В останньому випадку достатньо обрати фахівця, наприклад, дитячого офтальмолога, а потім місто - Львів.

Лікування очних захворювань та дефектів найчастіше ґрунтується на носінні коригувальних окулярів, адаптованих до індивідуальних потреб дитини. Іноді маленьким пацієнтам також потрібно використовувати очні краплі, рекомендовані фахівцем.

Читати далі Закрити опис

Відгуки