Педіатр Львів

Педіатрія є розділом медицини, який займається наймолодшими пацієнтами. Педіатр проводить діагностику та лікування дитячих захворювань, а також визначає заходи профілактики для дітей та підлітків. Педіатр має повну медичну освіту практично у всіх галузях, оскільки у своїй роботі йому доводиться діагностувати різні дитячі захворювання. Більш того, на відміну від лікування дорослих, педіатр повинен проявляти чудову інтуїцію, адже дитина не завжди здатна повністю розповісти про свої недуги.

Педіатрія в Medicover

Педіатр, як уже згадувалося, повинен мати медичні знання в багатьох областях, оскільки під час контрольних візитів та на початковому етапі можливого лікування він чи вона надає комплексну допомогу дитині. Однак, крім знань, найкращі педіатри Medicover характеризуються  додатковими якостями, які так необхідні у щоденній роботі з малими пацієнтами. 

Перш за все, це вміння швидко та якісно контактувати з дітьми. Педіатр повинен легко завоювати довіру малюка, щоб він охоче розповідав йому про свої недуги. Також дуже важливо мати належні співпереживання та терпіння, а також вміння розважати дитину - лише тоді відвідування медичного закладу не буде для нього травматичним. Вакцинація або обстеження можуть бути джерелом дискомфорту, тому кваліфікований педіатр повинен вміти відволікти малюка від цих неприємних, але необхідних елементів візиту. 

Саме такі лікарі педіатри працюють в Medicover. Вони стежать за безперервністю догляду за своїми пацієнтами - ведуть медичну документацію, організовують огляди, постійно контролюють правильність розвитку та стежать за датами профілактичних щеплень.

Лікарі у клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород також дбають про хороший контакт з батьками. Взаємна довіра є неодмінною умовою співпраці та належним чином проведених медичних консультацій педіатра. Батьки дитини повинні мати можливість відчувати себе комфортно в кабінеті лікаря, не вагаючись задавати запитання про стан здоров'я дитини, і мати право отримувати вичерпну інформацію щодо дозування призначених ліків та інших питань, що стосуються здоров’я дитини.

Симптоми, які повинні занепокоїти батьків, і спонукати до якомога швидшого запису на огляд педіатра в клініці чи виклик педіатра на дім, можуть різнитися. Ви можете записатись на консультацію педіатра всякий раз, коли є підозри на відхилення у функціонуванні дитячого організму. Найважливіші показання включають:

- високу температуру, яка не знижується, незважаючи на вживання жарознижувальних препаратів,

- симптоми інфекції, хронічні захворювання,

- погіршення стану дитини з хронічним захворюванням,

- поява симптомів алергії,

- завершена антибіотикотерапія,

- відсутність поліпшення або погіршення стану здоров’я після призначеного фармакологічного лікування,

- відсутність апетиту,

- затримка розвитку моторики,

- висипання і зміни шкіри,

- здутий животик,

- утруднення смоктання грудей чи соски,

- надмірна плаксивість,

- блювота,

- гіперактивність,

- відсутність реакції на зовнішні подразники.

При необхідності, можливо організувати виклик педіатра на дім і лікар прибуде на місце виклику в обумовлений час. Він проведе співбесіду, огляне дитину і поставить діагноз. Приватний педіатр на дім  дасть поради щодо профілактики та випише рецепт. Наші лікарі забезпечують компетентне обслуговування маленьких пацієнтів, точні діагнози, ефективне лікування. В рамках послуги “педіатр на дім” можливе відвідування немовлят, дошкільнят та школярів.

Чим займається педіатр?

До групи пацієнтів, яких консультує педіатр, належать діти та підлітки до досягнення ними повноліття. Уже через декілька днів після народження дитини до вас завітає педіатр або ви домовитесь про огляд в клініці.

Варто почати шукати лікаря для своєї дитини ще під час вагітності. Тоді ви будете впевнені, що він буде супроводжувати вашу дитину з перших днів після народження, і таким чином буде добре поінформований про всі аспекти її здоров'я.

Спочатку це в основному контрольні візити, під час яких лікар педіатр спостерігає за правильним розвитком дитини. Регулярний контроль за здоров’ям малюка дає змогу вчасно реагувати у разі виявлення будь-яких порушень.

У рамках  профілактики в педіатрії слід також вказати візити щодо вакцинації, метою яких є захист дітей від інфекційних захворювань.

Також педіатр займається діагностикою та лікуванням дитячих захворювань. Він лікує вірусні або бактеріальні захворювання, якими може заразитись ваша дитина. Діти з хронічними захворюваннями, які потребують постійних загальних перевірок стану здоров’я, також повинні перебувати під регулярним наглядом педіатра. У таких випадках лікування дитини, як правило, проводиться спільно з іншим фахівцем відповідної спеціалізації.

При необхідності лікар педіатр направляє дитину на додаткові лабораторні або візуалізаційні дослідження.

Підготовка до консультації залежить від причини, однак, якщо мова йде про дітей, пам’ятайте, що потрібно брати з собою медичну книжку дитини до клініки, а якщо дитина страждає на хронічні захворювання, то всі документи про обстеження і лабораторні дослідження, що підтверджують перебіг захворювання.

 

Педіатр, як записатись на прийом?

Будь-який пацієнт, включаючи особу, яка не має підписаної декларації, може записатися на прийом у медичний центр Medicover. У цьому випадку консультація трактується як платний медичний візит. Ви можете записатися на візит до приватного педіатра особисто, по телефону або через систему онлайн-резервування. 

В останньому випадку достатньо зайти на веб-сайт, вибрати спеціалізацію: “педіатр”, відповідний медичний центр Medicover, а дату і час візиту допоможе забронювати адміністратор клініки. Завдяки цьому ви можете швидко та зручно записатися на консультацію педіатра.

Читати далі Закрити опис

Відгуки