Пластичний хірург Львів

Пластична хірургія, також відома як естетична або реконструктивна хірургія - це область медицини, пов’язана з реконструкцією вроджених та набутих дефектів в організмі пацієнта. Пластичний хірург - це широка спеціалізація, яка вимагає знань хірурга не тільки в галузі естетичної медицини, а й загальної хірургії.

Пластична хірургія в Medicover

Завдяки професійній командій хірургів, у клініці Medicover можна провести всі види пластичних операцій різного рівня складності:

- блефаропластика (пластика повік)

- ринопластика та риносептопластика (пластика носа)

- підтяжки шиї та обличчя (фейс ліфтинг)

- хейлопластика

- лабіопластика

- абдомінопластика різного об’єму (пластика живота)

- видалення комків біша

- пластика грудей

- контурна інтимна пластика

Клініка пластичної хірургії в рамках медичних центрів Medicover Львів та Medicover Ужгород, відповідаючи найвищим стандартам, може запропонувати процедури пластичної хірургії та пластичні операції, які проводяться спеціалізованими хірургами в найкращих можливих умовах, з особливою турботою про безпеку та самопочуття пацієнта.

Крім того, ми розробили широкий спектр нехірургічних естетичних процедур.

Чим займається пластичний хірург

Пластичний хірург - це фахівець в галузі хірургії, який займається корекцією дефектів в організмі людини. Що важливо, причиною проблем можуть бути як вроджені дефекти, так і суб’єктивні відчуття пацієнта, який не задоволений своїм зовнішнім виглядом. У рамках естетичної медицини хірург проводить різні пластичні операції, покращуючи, серед іншого, зовнішній вигляд обличчя (фейс ліфтинг), повік (блефаропластика), рота, носа (рінопластика), грудей, живота (абдомінопластика) та інших частин тіла людини. Пластичний хірург, фахівець з естетичної медицини, діє як у необхідних ситуаціях, так і  на прохання пацієнта.

Плинність часу найбільш помітна на обличчі та шиї. Шкіра стає в’ялою, а куточки рота трохи опускаються вниз. Обличчя стає сумним і серйозним. Ні сон, ні ультра зволожуючий крем не допомагають. Можна, звичайно, спробувати естетичну медицину, але ботулотоксин і гіалуронова кислота усунуть дрібні зморшки, трохи піднімуть брови, але не зменшать зайву шкіру. Якщо ми очікуємо ефекту wow,  то рішенням буде фейс ліфтинг (підтяжка обличчя), який забере у нас 15 років, покращить овал і риси обличчя, відновить свіжий ефект і значно вплине на наше самопочуття.

Блефаропластика верхньої та/або нижньої повіки є ключовою процедурою для омолодження обличчя. Надмірно в’яла шкіра верхніх повік або так звані «мішки під очима» на нижніх повіках надають обличчю більш  втомленого вигляду. Видалення в’ялої шкіри повік та надлишкового жиру навколо очей може ефективно сприяти омолодженому, сяючому вигляду обличчя. Блефаропластика може проводитися пацієнтам різного віку та за різними показаннями.

Розмір і форма носа відіграють ключову роль в естетиці обличчя. Корекційна операція хряща та/або ринопластика - це пластична операція, спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду носа, виправлення його недоліків, зменшення розміру та покращення пропорцій до решти обличчя. Ринопластику можна проводити людям, які незадоволені зовнішнім виглядом носа через спадкові фактори, вроджені вади чи деформацію носа в результаті його травми. Крім того, можна виправити недолік викривленої носової перегородки під час пластики носа, тоді виконується риносептопластика.

Пластична операція черевної стінки (абдомінопластика) - це хірургічна процедура з видалення зайвої тканини в цій зоні, яка зазвичай є наслідком вагітності або значної втрати ваги. Під час пластики живота також можна лікувати розтяжки прямих м’язів живота, що виникають, наприклад, внаслідок вагітності, та наявність гриж черевної стінки, наприклад пупкової грижі. Таким чином, ця операція поєднує естетичні та функціональні фактори; ефект абдомінопластики полягає в більш плавному і стрункому профілі живота,  видаленні непривабливої складки живота і зміцненні м’язів.

Пластичний хірург  особливо допомагає пацієнтам, які обпекли великі ділянки шкіри або мають вроджені дефекти, деформації. Пластична хірургія також допомагає людям, яким необхідно пройти операцію внаслідок медичного втручання, наприклад, ампутації кінцівки.

Пластичний хірург також консультує в галузі естетичної медицини, в рамках якої розроблено численні (хірургічні та неінвазивні) методи лікування пацієнтів.

Захворювання, які може вилікувати пластичний хірург, часто вимагають визначення плану та методів лікування фахівцями з різних галузей, включаючи ЛОР-спеціалістів, травматологів, ортопедів та інших. Пластична хірургія - настільки складна спеціальність, що іноді вона вимагає співпраці команди інших лікарів.

Консультація в галузі пластичної хірургії вимагає, перш за все, визначення характеру змін, особливо коли процедура повинна проводитися в рамках естетичної медицини. Якщо є наявні ознаки, що вказують на стан здоров’я (наприклад, вроджені або набуті дефекти), пластичний хірург обов’язково просить зібрати медичні записи, що описують історію захворювання. Консультація з лікарем, як правило, вимагає підготовки результатів обстежень, на підставі яких хірург визначає відсутність медичних протипоказань для процедури. 

Пластичний хірург, як записатись на прийом?

В клініці пластичної хірургії  Medicover про дату консультації можна домовитись особисто, по телефону або за допомогою зручної системи онлайн-резервування. При плануванні запису на консультацію, варто скористатися функцією пошуку лікаря на сайті, яка дозволяє швидко та легко звузити область пошуку до обраного міста та спеціальності. Щоб легко знайти фахівця в галузі пластичної хірургії, ви можете вибрати спеціалізацію та місто, наприклад "пластичний хірург Львів" або "пластичний хірург Ужгород" і з переліку вибрати лікаря, з яким хочете запланувати візит.

Читати далі Закрити опис