Репродуктолог Дніпро

Якщо після одного року регулярних незахищених статевих стосунків жінка не може завагітніти, можливо, проблема є у одного або обох партнерів. На щастя, більшість труднощів можна подолати, тому не варто відкладати візит до лікаря репродуктолога. У цьому випадку час не на вашу користь. Саме репродуктолог займається діагностикою та лікуванням безпліддя.

Репродуктологія та лікування безпліддя в Medicover

Репродуктологія - це галузь, яка динамічно розвивається і використовує досягнення багатьох спеціальностей, таких як гінекологія, ендокринологія, урологія, психологія та основні науки (біологія, генетика, імунологія). 

Клінікам Medicover Fertility довіряють пацієнти із понад 24 країн світу. Наші репродуктологи переконані, що будь-яке безпліддя можна подолати. Головне - вчасно виявити його причину.  Тому понад 60% циклів штучного запліднення in vitro у клініках Medicover Fertility Львів, Medicover Fertility Дніпро та Medicover Fertility Ужгород завершуються вагітністю - це один з найвищих показників в Європі. Допоміжні репродуктивні технології дають шанс на батьківство у навіть найскладніших випадках. У Медікавер проводиться:

- ефективна діагностика та лікування безпліддя у жінок та чоловіків,

- відновлення репродуктивної функції методом PRP,

- запліднення ін вітро (його також називають екстракорпоральне запліднення або ЕКО запліднення), в тому числі можливе використання донорських яйцеклітин та сперми,

- надання послуг кріобанку для збереження репродуктивного матеріалу.

У Medicover ми забезпечуємо життя, ми рятуємо життя, підтримуємо та покращуємо життя. Процедура запліднення in vitro (екстракорпоральне запліднення) є найдосконалішим методом лікування безпліддя. Ми використовуємо його за відсутності результатів інших методів терапії. Запліднення EKO в клініках репродуктології Medicover Fertility проводиться із застосуванням найсучасніших методів допоміжних репродуктивних технологій та процедур, що підвищують ефективність лікування безпліддя.

Чим займається лікар-репродуктолог

Гінеколог репродуктолог - це лікар, який координує лікування та діагностику безпліддя. Лікування може потребувати співпраці репродуктолога з лікарями інших спеціальностей, такими як ендокринолог, уролог, ембріолог, лікар ультразвукової діагностики, імунолог, андролог, психолог, сексолог.

Парам, які довго чекають вагітності, не слід відкладати відвідування спеціалізованої клініки репродуктології та  лікування безпліддя. Особливо це стосується пацієнток з розвиненим ендометріозом, зниженим запасом яєчників, непрохідністю маткових труб, пацієнтів після хіміо-променевої терапії та чоловіків з надзвичайно низькими параметрами сперми.

Перша консультація по лікуванню безпліддя підійде для пар, які мають проблеми із зачаттям дитини або збереженням вагітності, які ще не проходили лікування від безпліддя або лікувалися в іншому медичному центрі.

В рамках консультації гінеколог репродуктолог:

- проводить співбесіду,

- оцінює проведені раніше лабораторні та візуалізаційні дослідження,

- встановлює початковий діагноз,

- дає поради та рекомендації,

- відповідає на питання про процес лікування безпліддя та стосовно історії лікування.

Часто під час співбесіди лікар може поставити первинний діагноз, але зазвичай репродуктолог рекомендує додаткові обстеження:

- гінекологічне УЗД та огляд жінки,

- аналіз сперми,

- тест на статеві гормони у обох партнерів,

- УЗД щитовидної залози та визначення рівня гормонів.

Тільки володіючи повною інформацією, лікар репродуктолог порекомендує вам можливі варіанти лікування безпліддя. Іноді для того, щоб завагітніти, досить змінити дієту та трохи занять спортом, іноді потрібно буде розпочати фармакологічне лікування для регуляції гормонів, а для деяких пар єдиним шансом стати батьками буде ЕКО запліднення (in vitro).

In vitro (запліднення ін вітро) - це загальновживане скорочення для екстракорпорального запліднення (ЕКО). Ця процедура є одним із методів лікування безпліддя, при якому поєднання яйцеклітини та сперми відбувається поза організмом жінки. Це метод для пар, які не можуть завагітніти природним шляхом, наприклад через:

- розвинений ендометріоз,

- непрохідність маткових труб,

- погані параметри сперми,

- невизначену причину безпліддя,

- або коли інші методи виявилися невдалими.

Клініка лікування безпліддя проводить ЕКО запліднення, що складається з декількох етапів: стимуляція яєчників, аналізи та контрольні візити, пункція ооцитів, запліднення клітин та культивування ембріонів у лабораторних умовах, перенесення ембріонів у порожнину матки (ембріотрансфер).

Оскільки весь процес досить коштовний, пацієнти часто запитують, які у них шанси на успіх. Ніхто не може дати 100% гарантії, але 61-62% пар мають хороший прогноз завагітніти з першого разу проведення процедури. З другого та третього разу, цей відсоток зростає до понад 80%. 

До обставин, які не сприяють тому, щоб штучне запліднення пройшло успішно, належать:

- куріння,

- надмірна вага або ожиріння,

- відхилення в будові матки,

- труднощі з отриманням нормальних репродуктивних клітин від одного або обох партнерів (погані параметри сперми, недостатній резерв яєчників, передчасна менопауза).

В останньому випадку можна використовувати банк сперми або банк яйцеклітин, якщо проблема стосується одного з партнерів або донорські ембріони, якщо проблема у двох партнерів.

Для ЕКО запліднення ціна формується прозоро і залежить від клінічної ситуації пацієнтів, яка впливає на кількість необхідних лабораторних досліджень, вибір відповідних методів лікування, тип та кількість застосовуваних препаратів.

Репродуктолог, як записатись на прийом

Щоб втілити вашу мрію стати батьками, достатньо зробити перший крок - записатись на консультацію до репродуктолога в Medicover. Для цього достатньо скористатися зручним пошуком лікаря на нашому сайті за спеціальністю “репродуктолог” та вказати місто - Львів, Дніпро або Ужгород. Зі списку виберіть лікаря та заповніть коротку форму зворотного зв'язку. З вами зв'яжеться адміністратор клініки репродуктології і підбере зручний час візиту. Забронювати час для візиту можна також по телефону або особисто в клініці.

Читати далі Закрити опис

Відгуки