Стоматолог Львів

Стоматолог - це лікар, який займається профілактикою та лікуванням зубів, тканин пародонту,слизової оболонки та інших тканин ротової порожнини. Стоматологія - це загальна галузь із такими спеціалізаціями як щелепно-лицеві хірурги, ортодонти, стоматологи-ортопеди,стоматологи-терапевти та інші.

 

Стоматологія в Medicover

Більшість з нас хотіли б мати красиву і здорову усмішку з двох причин: естетичної та для збереження здоров’я. 

Стоматологічна клініка Medicover Львів надає широкий спектр послуг від професійної гігієни ротової порожнини до надання невідкладної допомоги при гострому болю, проведення операцій щелепно-лицевої хірургії та імплантацій. У складних випадках наші стоматологи з міжнародним визнанням проводять консиліарну консультацію фахівців вузьких спеціальностей (щелепно-лицеві хірурги, стоматологи-ортопеди, ортодонти)  зі складанням комплексного плану реабілітації пацієнта. Також у нашій стоматологічній клініці розробляють індивідуальні плани лікування і проводять комплексну функціональну діагностику, яка включає:

- зняття відбитків;

- артикуляційне дослідження;

- діагностичні моделі.

Наші дитячі стоматологи мають унікальний підхід до найменших, проводять психоемоційну підготовку, тому догляд за зубами  і відвідування стоматологічного кабінету стають задоволенням для дитини. 

Послуги, за якими найчастіше звертаються пацієнти до стоматологів -професійна чистка зубів (гігієна ротової порожнини)

- реставрація зубів (за допомогою фотополімерних пломб та художніх реставрацій);

- складне видалення зубів;

- ендодонтичне лікування зубів;

- пломбування кореневих каналів;

- гігієна і лікування молочних зубів;

- встановлення імплантатів;

- пародонтологічна діагностика;

- вирівнювання зубів брекет-системами;

- кісткова пластика.

В стоматології Medicover працюють професори з міжнародним визнанням, які володіють досвідом проведення унікальних операцій малоінвазивної імплантації та негайного навантаження, яке дозволяє в рамках одного операційного втручання провести весь спектр необхідних хірургічних маніпуляцій (видалення зубів, кюретаж запальних одонтогенних вогнищ, корекція кісткового ложа, встановлення імплантатів тощо), а що найважливіше – встановити протезну конструкцію на імплантати в межах 5-10 днів після операції. При тотальній реабілітації нижньої щелепи використовуються сучасні методики “все на 4”, “все на 6” та “все на 8” - встановлення 4-6-8 імплантатів у залежності від віку пацієнта, особливостей локального статусу (наявність кісткової пропозиції, сили жувальних м’язів), з негайним навантаженням протезною конструкцією.  

Ми пропонуємо безболісне лікування зубів на основі використання методів анестезії, які є оптимальними для пацієнта (можливе виконання процедур під загальним знечуленням із супроводом анестезіолога).

 

Чим займається стоматолог

Стоматолог (дантист) займається діагностикою та лікуванням змін у ротовій порожнині та зубах, приділяючи велику увагу таким питанням, як профілактика, гігієна порожнини рота та чистка зубів. Лікування зубів проводиться залежно від спеціалізації в рамках консервативної стоматології, яка є найпопулярнішою галуззю стоматології, хірургії, ендодонтії, ортодонтії, пародонтології та інших.

Консультація стоматолога повинна проходити в рамках профілактики, а також у разі виявлення каріозних порожнин у зубах або інших захворювань зубів та тканин пародонту. Стоматолог найчастіше займається лікуванням карієсу. Терапевтична стоматологія займається головним чином реконструкцією патологічно змінених тканин зуба, і при необхідності стоматолог приймає рішення про лікування кореневих каналів.

Заради красивої та здорової усмішки пацієнтів, стоматологи працюють в таких напрямках:

- імплантологія та протезування - дає змогу доповнити або відновити правильно функціонуючу та природну на вигляд усмішку;

- ортодонтія - дозволяє отримати не тільки ідеальну форму зубів, але і позитивно впливає, наприклад, на контур рота; ортодонти вирішують проблему неправильного прикусу, який може бути причиною пародонтозу, та ускладнює ретельне чищення зубів;

- дитяча стоматологія - практикується лікарями (педодонтами) з особливим підходом до дітей;

- пародонтологія - лікує захворювання ясен;

- терапевтична стоматологія - ефективно бореться з карієсом;

- ендодонтія - надає можливість лікування кореневих каналів сучасними методами - під мікроскопом,

- стоматологічна хірургія - в рамках якої проводяться лікування, включаючи, серед іншого, видалення зубів (в т.ч.атипове), кісткову пластику, резекцію верхівки кореня тощо,

- стоматологічна профілактика - забезпечення здорової та яскравої усмішки завдяки регулярному відвідуванню стоматолога-гігієніста, який проводить професійне видалення зубного каменю, обробку поліруванням та фторуванням, проводить навчання гігієні ротової порожнини,

- естетична стоматологія - пропонує, серед іншого, ефективне відбілювання зубів.

Далі більш детально розглянемо, чим саме займаються стоматологи зі спеціалізацією хірурга та ортодонта.

Стоматологічна хірургія - це спеціальна дисципліна в галузі стоматології. ЇЇ предметом є хірургічне лікування захворювань, що виникають у ротовій порожнині, а також прилеглих зонах. Проходячи підготовку за спеціалізацією, стоматолог-хірург також проходить підготовку із загальної хірургії.

Лікування пацієнта стоматологом-хірургом пов’язане з видаленням зубів, але також з хірургією м’яких тканин та кісток.

Лікування ротової порожнини стоматологом-хірургом включає, зокрема:

- процедури видалення постійних та молочних зубів;

- видалення повністю або частково уражених зубів;

- мікрохірургічні процедури, спрямовані на підготовку пацієнта до імплантації або протезування.

 

Хірургічне лікування також включає резекції верхівок коренів та реконструктивні процедури.

Ортодонтія - це область стоматології, в якій ортодонт лікує неправильний прикус у пацієнтів різного віку. Правильне розташування зубів важливо не тільки з естетичних, але і з профілактичних міркувань. Порушення можуть призвести до серйозних ускладнень і навіть до передчасної втрати зубів у подальших роках.

Зуби, які неправильно ростуть, викривлені, важче підтримувати в чистоті, що в свою чергу може призвести до розвитку карієсу. Лікування неправильного прикусу необхідно, щоб уникнути захворювань пародонту та болю.

Перед початком ортодонтичного лікування необхідно провести повну діагностику, яка допомагає оцінити ступінь важкості дефекту. На цій підставі складається детальний план лікування. Слід пам’ятати, що курс лікування у ортодонта, як правило, є тривалим процесом, який вимагає від пацієнтів великої заангажованості. 

Залежно від типу дефекту та віку пацієнта для ортодонтичного лікування застосовуються стаціонарні та знімні прилади.

Проблеми, які вимагають лікування у лікаря, це, зокрема: скупченість зубів,  неправильний прикус, виступання щелепи, відкритий прикус, зміщення середньої лінії або проміжки між зубами.

 

Стоматолог, як записатись на прийом

Стоматологічна клініка Medicover Львів пропонує консультації стоматолога для дітей та дорослих. Стоматолог приймає пацієнтів за попереднім записом.

Ви можете записатися на візит до стоматолога особисто у стоматологічній поліклініці, а також по телефону або через систему онлайн-резервування на сайті. Зручно обрати лікаря із спеціальністю “стоматолог”, місто Львів і заповнити коротку форму для здійснення запису. 

Незалежно від того, чи є візит профілактичною консультацією чи необхідністю розпочати лікування, пацієнт повинен бути належним чином підготовлений до відвідування стоматологічної клініки.

Основою є правильна гігієна порожнини рота. Для видалення залишків їжі слід ретельно почистити зуби та, при необхідності, скористатись зубною ниткою. Перед візитом слід утриматися від вживання їжі та напоїв, крім води, щоб стоматолог міг перевірити стан зубів і при можливості негайно розпочати лікування

Читати далі Закрити опис

Відгуки