Лікар ультразвукової діагностики Дніпро

У медичному центрі Medicover Дніпро ми надаємо вам доступ до спеціалізованих обстежень, які проводять лікарі ультразвукової діагностики, без необхідності довго чекати в черзі. Ми працюємо ефективно та з найбільшою користю для пацієнта.

Ультразвукова діагностика в Medicover Дніпро

Ультрасонографія-це неінвазивний метод візуалізації, який використовує ультразвук. У нашому медичному центрі в Дніпрі ми проводимо ультразвукове обстеження для дорослих та дітей. Ультразвукове дослідження є основою для діагностики багатьох захворювань. Що дуже важливо - УЗД є неінвазивним, безпечним і безболісним методом для пацієнта. Завдяки використанню сучасного обладнання наші лікарі ультразвукової діагностики отримують дуже точні результати та можуть виявити навіть мінімальні зміни в органах. Наш кваліфікований персонал подбає про вашу безпеку і відповість на всі хвилюючі питання.

Наша пропозиція УЗД включає всі види обстежень, зокрема:

- гінекологічні (УЗД органів малого тазу)

- УЗД плоду (в т.ч.багатоплідна вагітність)

- УЗД щитовидної залози

- онкологічні УЗД в черевній порожнині та малому тазу

- УЗД органів черевної порожнини

- УЗД кишечника

- УЗД молочних залоз 

- Доплерографія верхніх і нижніх кінцівок

- Доплерографія сонних і хребетних артерій

- УЗД нирок

- УЗД простати, калитки

- ЕХО серця (УЗД серця)

Чим займається лікар ультразвукової діагностики

УЗД - це суб’єктивне обстеження, багато в чому залежить від навичок та досвіду лікаря, який не використовує чітко визначеної методики візуалізації. В результаті лікар ультразвукової діагностики має можливість формувати обстеження під час виконання та змінювати його обсяг, плавно слідувати кривизнам структур, які не проходять у стандартних площинах (наприклад, нервах), що неможливо при магнітно-резонансному дослідженні. Суб’єктивізм в ультрасонографії можна легко співвіднести з роботою хірурга: чим більші знання та навички лікаря, тим кращий, точніший результат.

Зображення, отримане на екрані, дозволяє лікарю ультразвукової діагностики вивчити розмір, структуру та загальний стан внутрішніх органів, наприклад, тих, що знаходяться в черевній порожнині: печінки, селезінки, підшлункової залози, нирок, репродуктивних органів та інших, включаючи щитовидну залозу, груди і суглоби.

Лікар ультразвукової діагностики, як записатись на прийом в Дніпрі

Щоб записатись на обстеження узі в Дніпрі, виберіть на сайті із випадаючого списку спеціальність “лікар ультразвукової діагностики” та вкажіть місто “Дніпро”. Результатом пошуку буде список доступних лікарів ультразвукової діагностики з їхніми детальними профілями і описом досвіду роботи. Оберіть свого спеціаліста та скористайтесь опцією “записатись на прийом”. Ви також можете здійснити запис на візит по телефону або безпосередньо в клініці Medicover Дніпро за адресою вул. Князя В.Великого, 9. Результат УЗД з описом доступний одразу після огляду.

Читати далі Закрити опис