Уролог Львів

Урологія - одна з дисциплін медицини, яку відокремили від хірургії. Сфера її інтересів пов’язана зі структурою, фізіологією, а також діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи у чоловіків та сечовидільної системи у жінок.

 

Урологія в Medicover

Одним із найбільш популярних напрямків, в яких проводиться консультування і лікування в нашому центрі, є урологія. Клініка Medicover в містах Львів, Ужгород і Дніпро проводить консультації і процедури в рамках поліклінічних послуг в урології:

- мазок на флору, 

- масаж простати,

- забір секрету простати.

Повторні консультації уролога можна проводити онлайн.

В клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород доступні також хірургічні діагностичні послуги в урології, такі як біопсія простати чи пункція яєчка. А найширший спектр хірургічних процедур доступний в клініці за адресою м. Львів, вул. Антоновича, 102, серед іншого:

- трансуретральна резекція (ТУР),

- видалення кіст органів калитки,

- операція при фімозі,

- двобічна вазектомія,

- лазерна вапоризація простати,

- операція Мармара (лікування варикоцеле),

- операція Бергмана (лікування гідроцеле - водянки яєчка),

- лапароскопічне лікування.

У Medicover ми комплексно лікуємо захворювання сечостатевої системи. Від поглибленого аналізу проблем досвідченими лікарями, діагностики за допомогою професійного обладнання, підготовки до лікування та операцій, до повного супроводу на кожній стадії захворювання. Спираючись на наші знання та сучасні технології, ми проводимо процедури та впроваджуємо рішення, які характеризуються винятковою ефективністю. Ми підходимо до кожної справи з однаковою увагою та відданістю, якою б складною вона не була. Тому що пацієнт та його здоров’я завжди найважливіші для нас.

 

Чим займається уролог?

Всупереч стереотипам, лікар уролог це фахівець, який лікує не тільки чоловіків. Уролог займається діагностикою, а також лікуванням:

- захворювань зовнішніх статевих органів у чоловіків,

- запалень статевих органів,

- запалень сечовидільної системи,

- проблем з сечовим міхуром, таких як нетримання сечі або затримка сечі

- гематурії,

- кісти нирок,

- пухлинних захворювань яєчок, передміхурової залози, нирок та сечового міхура.

Рішення записатися на консультацію уролога, як правило, приймається у зв'язку з конкретними симптомами. Може знадобитися відвідування клініки урології при таких проявах:

- нетримання сечі

- біль при сечовипусканні,

- зміни аналізів крові, особливо гематурія, протеїнурія,

- розлади сечовипускання,

- стійкий свербіж або відчуття печіння при сечовипусканні

- часте сечовипускання (більше 7 разів на день),

- занадто мало сечі,

- біль і набряки в яєчках,

- постійний тиск на сечовий міхур,

- набряки ніг, які можуть вказувати на проблеми з сечовипусканням.

Найчастіше, щоб відвідати клініку урології, вам знадобляться нещодавні аналізи крові та сечі. Найкраще надати лікарю наявні медичні документи. Також варто мати зі собою список усіх ліків, які ви приймаєте, а також тих, які приймали нещодавно. 

Під час першого візиту лікар уролог проводить детальну бесіду, звертаючи увагу на симптоми захворювання, результати обстежень, а також супутні захворювання та ліки, що приймаються у зв’язку з ними.

Під час консультації уролога  збирається анамнез хвороби та проводиться фізичний огляд, а потім, за необхідності, лікар приймає рішення про проведення подальшої діагностики або призначення відповідного лікування. Лікар може призначити додаткові обстеження: УЗД, рентген чи МРТ(урологія).

Багатопараметрична МРТ по урології найчастіше проводиться при діагностиці раку передміхурової залози з метою визначення аномальних вогнищ. Під час МРТ простати оцінюються клінічно значущі лімфатичні вузли та інші структури. Магнітно-резонансна томографія передміхурової залози - найбезпечніший та найефективніший вид дослідження, який дозволяє точно визначити структуру цієї залози та виявити зміни, які не виявляються за допомогою інших обстежень, наприклад, ультразвуку. МРТ в урології також рекомендується в профілактичних цілях, особливо у чоловіків, родичі яких хворіли на рак простати та використовується для моніторингу процесу лікування та оцінки його ефектів.

 

Уролог, як записатись на прийом?

Про дату консультації фахівця з урології (клініка Medicover Львів, Medicover Ужгород або Medicover Дніпро)можна домовитись особисто, по телефону та онлайн на веб-сайті medicover.ua в розділі “Лікарі”. Достатньо в пошуку обрати спеціалізацію “уролог” та місто, в якому хочете записатись на прийом, потім вибрати лікаря та скористатись зручною формою зворотного зв'язку. Адміністратор підбере найзручніший час і здійснить попередній запис до лікаря уролога. 

Читати далі Закрити опис