Уролог Ужгород

Уролог - це лікар, який займається хірургічним та консервативним лікуванням пацієнтів із захворюваннями сечовидільної системи та чоловіків із захворюваннями репродуктивної системи.

Урологія в Medicover Ужгород

В нашій клініці в Ужгороді приймають чудові фахівці, хороший уролог поставить точний діагноз і призначить відповідне лікування захворювань сечостатевої системи.

Найпоширеніші проблеми, з якими пацієнти звертаються до клініки урології Medicover в Ужгороді:

- проблеми з сечовипусканням (збільшення простати, нетримання сечі, хворобливе сечовипускання),

- захворювання простати (рак, гіпертрофія, запалення),

- інфекції сечовивідних шляхів, включаючи інфекції, що передаються статевим шляхом,

- рак сечовивідних шляхів (нирки, сечовий міхур, пеніс),

- сечокам'яна хвороба,

- захворювання яєчок (рак, кіста, гідроцеле),

- проблеми фертильності чоловіків,

- еректильна дисфункція, передчасна еякуляція та інші статеві розлади у чоловіків,

- анатомічні дефекти сечовидільної системи (обструкція сечоводу, звуження уретри) та статевої системи (фімоз, занадто коротка вуздечка, викривлення пеніса тощо).

Діагностика урологічних захворювань зазвичай вимагає додаткових обстежень (лабораторні дослідження крові та сечі, візуалізаційні тести, функціональні дослідження сечовидільної системи), які також можна пройти у клініці Medicover Ужгород. На підставі повідомлених скарг, відхилень, виявлених під час медичного огляду, та результатів додаткових обстежень, найкращий уролог призначить відповідну терапію, яка у разі урологічних захворювань може включати як консервативну (фармакологічне лікування), так і хірургічну (хірургічне лікування).

При потребі, повторну консультацію уролога ви можете пройти онлайн.

Чим займається уролог

Незалежно від того, сором'язлива ви людина чи ні, коли ви помічаєте будь-які проблеми з сечостатевою системою, краще піти на приватний візит до фахівця. Ця спеціалізація пов'язана насамперед із чоловічим здоров'ям, але уролог в Ужгороді приймає пацієнтів обох статей, надаючи професійну допомогу при багатьох досить поширених захворюваннях. Варто пам’ятати, що сечостатева система через свою будову досить сприйнятлива до інфекцій (особливо у жінок) або порушень функцій (переважно у чоловіків).

Хороший уролог повинен не тільки володіти знаннями та великим досвідом, а й мати можливість знайти контакт з пацієнтом та створити комфортну, не зобов’язуючу атмосферу під час візиту. У кабінеті уролога можна забути про сором. Наші спеціалісти в клініці Medicover Ужгород мають багаторічний досвід і у своєму професійному житті вже стикалися з різними захворюваннями сечовидільної системи.

Уролог проводить лікування самостійно або після консультації з лікарями інших спеціальностей, наприклад, гінекологом у разі захворювань, що вражають жіночі статеві органи, або онкологом у разі раку, особливо у більш серйозних формах.

Уролог, як записатись на прийом в Ужгороді

Важлива умова успішного лікування - не відкладати візит до уролога у разі виникнення тривожних симптомів з боку сечовидільної або статевої системи. Запишіться на прийом до одного з наших урологів в Ужгороді. З вами буде проведено детальне медичне опитування, при потребі УЗД нирок, сечовидільної системи, простати або яєчок - залежно від того, що вас турбує. Для цього достатньо обрати спеціальність “уролог” та місто “Ужгород” у зручній системі пошуку лікарів на сайті та скористатись опцією “записатися на прийом”. Консультант зателефонує до вас і підбере найзручнішу дату і час. Також можна записатись на консультацію уролога безпосередньо в клініці Medicover Ужгород або ж скориставшись телефоном гарячої лінії.

Читати далі Закрити опис

Відгуки