Вакцинація

Ми робимо щеплення, щоб уникнути інфекційних захворювань, які несуть ризик важкого перебігу, серйозних ускладнень і навіть смерті. Вони особливо небезпечні для маленьких дітей - новонароджених і немовлят.

В кліках Medicover ви можете самі пройти вакцинацію або подбати про вакцинацію Вашої дитини. В наявності є вакцини як в рамках календаря профілактичних щеплень, затвердженого МОЗ (гепатит В, поліомієліт, дифтерія, кашлюк, правець, гемофільна інфекція, кір, краснуха та епідемічний паротит), так і додаткові вакцини, сертифіковані МОЗ України (гепатит А, ротавірусна інфекція, вітряна віспа, менінгокок, пневмококові інфекції, вірус папіломи людини, кліщовий енцефаліт, вірус жовтої лихоманки).

 

Лікар підбере для Вас оптимальну схему вакцинації і порекомендує індивідуальний календар щеплень, якщо з якихось причин вам не вдалося вчасно пройти вакцинацію. Для пацієнтів є можливість вибору з кількох альтернативних варіантів вакцин різних виробників, а також доступні схеми вакцинації комбінованими вакцинами (наприклад, ви можете обрати препарати 5в1 чи 6в1, які захищають від кількох захворювань однією ін'єкцією).

 

Нижче подана інформація з коротким описом препаратів, якими проводиться вакцинація, проте Вам слід врахувати, що остаточну рекомендацію щодо вибору вакцини, її дозування і схеми вакцинації надає Ваш сімейний лікар. Ціни вказані без вартості обов'язкової консультації лікаря перед вакцинацією.

  

Перелік вакцин які доступні в клініці Медікавер: