Соціальна відповідальність #1

Соціальна відповідальність

Медікавер є міжнародною соціально відповідальною компанією. Наші принципи ведення бізнесу сприяють сталому розвиткові, у тому числі здоров’ю громадян та добробуту тих країн, в яких працюємо.

У 2017 року Медікавер була зареєстрована на одній з найбільш авторитетних фондових бірж світу – Nasdaq Stockholm. Це означає, що вона стала ще відкритішою і регулярно публікуватиме звіти сталого розвитку.

Приклади сталого розвитку Медікавер у світі

Стійка енергетика

Лабораторії IMD та Медікавер Німеччини почали процес переходу від своїх нинішніх 17 постачальників традиційної електроенергії до одного джерела 100% екологічно чистої енергії (від поновлюваних джерел енергії). Цим ми значно знизимо вплив на навколишнє середовище та заощадимо близько 140 тис. євро на рік.

Навчання відповідальних медсестер

Компанія Медікавер у Польщі налагодила партнерські відносини з державних університетом. У планах організація стаціонарного навчання медичного персоналу у відповідь на ключову соціальну проблему – брак медичного персоналу на ринку праці та недостатню практичну підготовку випускників медзакладів.

Етичний бізнес

Етика та дотримання встановлених норм залишаються основою всіх закладів Медікавер. Для того, щоб доповнити й розширити Кодекс поведінки в бізнесі, Рада директорів Медікавер АВ ухвалила в 2017 році Антикорупційну політику для реалізації в масштабах всієї компанії.

Соціальні проекти Медікавер в Україні

Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям

Медікавер є головним українським партнером проекту «Лікарі об'єднуються заради дітей», в рамках якого спеціалісти Міжнародної виїзної клініки Shriners Hospitals Children (Бостон, США) рятують українських дітей від наслідків опіків різного ступеня важкості. Для реалізації цього проекту Медичний центр Медікавер у Львові два роки поспіль (у 2016 та 2017 роках) безоплатно надавав технологічну базу для консультування та проведення оперативних втручань – це: три операційні з новітнім обладнанням, кабінети для ведення прийому та консультацій, 20 ліжок для перебування пацієнтів у післяопераційний період.

На час роботи проекту Медікавер у Львові:

  • на тиждень закриває операційний блок та припиняє усі оперативні втручання власних пацієнтів задля роботи проекту;
  • надає фахівців для проведення оперативних втручань (у проекті задіяні 7 хірургів й анестезіологів клініки та біля 30 осіб обслуговуючого персоналу;
  • організовує первинний відбір пацієнтів на огляд американськими лікарями;
  • забезпечує допомогу волонтерів у проекті.

Медікавер й надалі підтримуватиме проект «Лікарі об'єднуються заради дітей».

Разом проти цукрового діабету

Якщо ви побачили в місті білу палатку Медікавер, будьте впевнені, що у ній вам нададуть першу медичну допомогу. Часто у місцях масового скупчення людей наш медичний десант безкоштовно проводить усім бажаючим експрес-аналіз на рівень цукру в крові та вимірює артеріальний тиск. За один такий виїзд до 500 городян дізнаються про стан свого здоров’я.

Також Медичний центр Медікавер на прохання організаторів масових заходів (спортивних змагань, , виставок, ярмарків тощо) забезпечує медичну підтримку та надає його учасникам першу долікарську допомогу.

Схожі статті