Medicover в Україні #1

Medicover в Україні

Medicover в Україні – це учасник великого медичного холдингу, заснованого в Польщі, із серцем у Швеції. Мережа широко розвинута в Польщі, Німеччині, Румунії, Україні та Індії, а також представлена в Білорусі, Болгарії, Грузії, Угорщині, Молдові, Сербії, Туреччині. Акції Medicover котируються на фондовій біржі NASDAQ Nordic в Стокгольмі. Medicover постійно розвивається, щоб забезпечити своїм пацієнтам найвищі стандарти охорони здоров’я в напрямках загальної медицини, лабораторної діагностики та репродуктивних технологій.

  

В Україні Медікавер працює з 2014 року. Сьогодні до його локальної мережі входять:

  • Поліклініки у Львові, за адресами вул. Антоновича, 102, вул. Стрийська 204. Поліклініки надають консультації сімейних спеціалістів та педіатрів, вузьких спеціалістів, проводиться облік вагітності, лабораторна та УЗ-діагностика. Надається повний спектр стоматологічних послуг від діагностики до лікування під загальним знечуленням для дорослих та дітей.
  • Медичний центр у Львові за адресою вул. Героїв Упа 73, надає широкий спектр медичних послуг, від сімейної медицини до хірургічних втручань та лікування безпліддя. Центр має власну ендоскопічну операційну та клініко-діагностичну лабораторію. Також надаються послуги естетичної косметології та дерматології.
  • В Ужгороді на вул. Вілмоша Ковача, 17, у багатопрофільному Медичному центрі Медікавер приймають педіатр, терапевт, сімейний лікар, дерматолог, мамолог, гінекологи, репродуктолог та багато інших вузьких спеціалістів. Тут можна пройти експертну УЗ-діагностику дорослим і дітям, отримати листок непрацездатності та здати всі аналізи для лабораторного дослідження.
  • Медичний центр Medicover Fertility у Дніпрі, вул. В. Великого, 9, займається діагностикою та лікуванням безпліддя, жіночим здоров'ям, надає консультації вузьких спеціалістів УЗ та лабораторну діагностику.

У 2018 році медичні центри Медікавер в Україні успішно пройшли планові наглядові аудити та акредитаційні експертизи на підтвердження відповідності своєї діяльності вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Головна місія Медікавер– покращувати та підтримувати здоров’я та благополуччя. Мета — піклуватися про здоров’я пацієнтів у потрібному місці, у потрібний час, з належним результатом та у найефективніший спосіб. Нашим пріоритетом є надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей.

   

ТОВ “МЕДІКАВЕР УКРАЇНА”

79057, м. Львів, Антоновича В., 102

код ЄДРПОУ 37639909

UAH UA463510050000026003319664100

АТ "УКРСИББАНК"

МФО 351005

  

в EUR (IBAN): UA923510050000026007879059905

в АТ "УКРСИББАНК"

SWIFT код: KHABUA2K

Схожі статті