-50% на первинний візит до репродуктолога та до -50% на програму ЕКЗ

Ваша мрія стати батьками набагато реальніша, ніж ви уявляєте! 

Зустрічайте наступний День Святого Валентина втрьох. 

 

Даруємо 50% знижки на первинний візит до репродуктолога.

А також бонус від нас! Станьте учасником розіграшу - ви отримаєте можливість самостійно витягнути знижки на програму ЕКЗ до 50%*.

 

Пакетна пропозиція екстракорпорального запліднення – це ваш шлях назустріч здоровому малюку.

До програми ЕКЗ входить:

Пункція фолікул та аспірація ооцитів;

Інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин (запліднення);

Культивування яйцеклітин та ембріонів людини;

Перенос ембріонів в порожнину матки.

 

Акція діє з 17 лютого до 17 березня 2023 року.

Скористатись послугою можна у Медичних центрах Медікавер за адресами:

  • м. Львів, вул. Антоновича, 102;
  • м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9;
  • м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17.

 

Подаруйте собі радісні миті батьківства разом з Медичним центром Медікавер.

Для запису звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

  

Записатися на консультацію

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «Знижка 50% на первинний візит до репродуктолога

та до 50% на програму ЕКЗ»

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Знижка 50% на первинний візит до репродуктолога та до 50% на програму ЕКЗ» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Знижка 50% на первинний візит до репродуктолога та до 50% на програму ЕКЗ», включає: консультацію репродуктолога зі знижкою 50% від базової вартості згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» та гарантоване отримання одноразової знижки на програму ЕКЗ в розмірі 5%, 10%, 20% та 50% (пункція  фолікулів та аспірація ооцитів, інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин, культивування яйцеклітин та ембріонів людини, перенос ембріонів в порожнину матки). Послуга надається первинним клієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які вперше відвідують репродуктолога.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 17.02.2023 - 17.03.2023 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

1. Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102.

2. Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17. 

3. Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на консультацію до репродуктолога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua;

У визначений день та час пройти консультацію репродуктолога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» в структурному підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції, також додатково мати змогу самостійно витягнути гарантовану одноразову знижку у розмірі 5%, 10%, 20% та 50% на наступні послуги програми ЕКЗ:

1. Код 1.3.15 - пункція фолікулів та аспірація ооцитів;

2. Код 1.3.17 - інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин;

3. Код 1.3.21 - культивування яйцеклітин та ембріонів людини;

4. Код 1.3.23 - перенос ембріонів в порожнину матки.

Оплатити візит до лікаря репродуктолога зі знижкою 50% від загального прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна», а також додатково в термін до 30.06.2023 мати змогу скористатись самостійно обраною одноразовою знижкою до 50% на програму ЕКЗ. 

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 14.02.2023 по 17.03.2023 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції