Акція  в рамках Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом #1

Акція в рамках Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Нажаль, це захворювання невпинно поширюється у всьому світі. Мільйони людей навіть не здогадуються про свою недугу, доки не з’являться перші загрозливі симптоми. Але відповідальне ставлення до свого здоров’я може суттєво знизити ризики, пов’язані з розвитком діабету. Чим раніше буде діагностовано це захворювання, тим більше шансів на успішне лікування.

Регулярне обстеження та своєчасна постановка діагнозу рятує життя. Усвідомлюючи це, МЦ Медікавер в м. Ужгород запускає важливу акцію для своїх пацієнтів. 14 листопада 2019 року кожен пацієнт, який оплатить будь-яку послугу нашої клініки, отримає купон, що дає знижку 50% на консультацію ендокринолога.

Також Ви можете завітати в ТЦ «Дастор» (вул. Собранецька, 89) з 12.00 по 18.00 та пройти безкоштовний експрес-аналіз крові на визначення показника рівня глюкози. У випадку виявлення завищеного показника, ви також можете отримати зазначений купон, скористатись яким можна до кінця листопада 2019 року.

Нагадуємо, що ознаками цукрового діабету можуть бути:

  •  посилене виділення сечі;
  • невгамовний голод;
  • порушення обміну речовин;
  • різке схуднення;
  • свербіж слизових оболонок та шкіри;
  • м’язова слабкість та порушення зору;
  • довготривале загоєння ран.

Медікавер радить скористатися акційною пропозицією, навіть якщо вас нічого не турбує. Пройдіть обстеження та будьте впевнені у своєму здоровому майбутньому!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Акційна консультація ендокринолога»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Акційна консультація ендокринолога» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційний купон «Акційна консультація ендокринолога» (надалі – акційний купон) включає консультацію ендокринолога за акційною ціною.

1.3. Акційний купон можна придбати за умови оплати будь-якої послуги в структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції.

1.4. Офіційні правила акції «Акційна консультація ендокринолога» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та підвищення соціальної активності.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 14.11.2019 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Філія Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород» за адресою:

м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, а також малолітні та неповнолітні громадяни за наявності згоди законних представників (батьків, опікунів, піклувальників).

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні:

- в період дії Акції отримати та оплатити будь-яку послугу в структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції або отримати акційний купон (під отриманням мається на увазі придбання за 1 грн.) за результатами безкоштовного експрес-аналізу крові на визначення показника рівня глюкози, що буде проводитись у ТЦ «Дастор» за адресою м. Ужгород, вул. Собранецька, 89 з 12.00 по 18.00. Купон видається лише у випадку виявлення завищеного показника рівня глюкози в крові, підтвердженого проведеним тестом;

- в період дії Акції придбати акційний купон «Акційна консультація ендокринолога» в касі структурного підрозділу Медичного центру, вказаного в п.2.2. даних Офіційних правил акції, за акційною ціною 1 грн.;

- здійснити попередній запис на акційну послугу «Акційна консультація ендокринолога» для використання акційного купону за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua або на рецепції відповідного відділення, вказавши про участь в Акції «Акційна консультація ендокринолога»;

- у визначений день та час прийти на прийом в структурний підрозділ Медичного центру, вказаний в п. 2.2. даних Офіційних правил акції, для отримання акційної послуги вартістю 150 грн. (замість 300 грн.). Особи віком до 14 років можуть отримати послуги за наявності згоди та у супроводі законного представника.

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

4.3. Учасник Акції має можливість скористатись акційним купоном на акційну послугу у період з 14.11.2019 року по 30.11.2019 року включно.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати пакету послуг «Акційна консультація ендокринолога» кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції