Акційна консультація стоматолога для майбутніх матусь! #1

Акційна консультація стоматолога для майбутніх матусь!

Очікуєте малюка або тільки плануєте вагітність? Тоді ця пропозиція саме для вас!

Ми впевнені, що Ви піклуєтеся про своє жіноче здоров’я та бажаєте, щоб вагітність була легкою та безтурботною. Та чи не забули ви перевірити стан зубів, щоб уникнути неприємних несподіванок під час вагітності? Не відкладайте візит до стоматолога, навіть якщо вас нічого не турбує!

Медікавер дарує майбутнім матусям чудову пропозицію: завітайте до нашої клініки у період з 15 жовтня по 31 грудня 2019 року та отримайте консультацію стоматолога зі знижкою -20%! Записатися на прийом можна на сайті або за телефоном 0 800 305 911.

Спеціаліст допоможе:

  •  виявити та усунути приховані проблеми;
  • видалити осередки запалення у ротовій порожнині;
  • запобігти появі ускладнень.

Якщо ви вже вагітні, не хвилюйтеся про безпечність лікування. Наша клініка використовує спеціальні технології, препарати та анестезуючі засоби, повністю безпечні для майбутніх матусь.

Ми зробимо усе, щоб стоматологічні проблеми не зіпсували ваш чудовий настрій в прекрасний період очікування малюка!

«Знижка -20% для майбутніх матусь»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Знижка -20% для майбутніх матусь» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційна пропозиція «Знижка -20% для майбутніх матусь» включає в себе наступні послуги: консультація стоматолога.

1.3. Офіційні правила акції «Знижка -20% для майбутніх матусь» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є підвищення соціальної активності та залучення нових пацієнтів.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 15.10.2019 по 31.12.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Лікувально-консультативному відділенні №1 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками акції можуть бути повнолітні жінки, а також неповнолітні жінки за наявності згоди законних представників (батьків, опікунів, піклувальників).

3.2. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. У Період дії Акції Учасники мають змогу скористатись акційною послугою «Знижка -20% для майбутніх матусь» за спеціальною ціною 280 грн, замість повної ціни, що складає 350 грн.

4.2. Для участі в Акції потрібно:

  •  в період дії Акції здійснити попередній запис на акційну послугу «Знижка -20% для майбутніх матусь» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на сайті medicover.ua або на рецепції відповідного структурного підрозділу, вказаного в п.2.2. даних Офіційних правил акції, вказавши про участь в Акції «Знижка -20% для майбутніх матусь»;
  • у визначений день та час прийти на прийом у відповідний структурний підрозділ Медичного центру, вказаний в п.2.2. даних Офіційних правил акції, для підписання необхідних документів (договір, згода тощо) та отримання акційної послуги;
  • оплатити послугу за спеціальною акційною ціною.

4.3. Оплата послуги може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № UA853808050000000026002207876 в АТ «Райффайзен Банк Аваль».

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даних Офіційних правил акції, та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учаснику.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати, кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції