Дні здоров’я у Медікавер

У метушні останніх подій та заклопотаності буднів, ми відкладаємо турботу про своє здоров’я на потім. Надмірна втома, періодичний біль в організмі, слабкість, головний біль чи навіть зміна тиску - все це може бути першими симптомами розвитку хронічних захворювань, на які варто звернути увагу.  

 

Не варто нехтувати своїм здоров’ям. Адже виявленні захворювання на ранніх етапах легше та економніше вилікувати, аніж хронічне загострення. 

Саме тому Медичні центри Медікавер чекають всіх на Дні здоров’я у клініках Львова та Ужгорода. 

Відвідуйте наші клініки 29 та 30 липня та отримайте безкоштовну огляд у сімейного лікаря або лікаря-терапевта/педіатра. 

А також, всі, хто завітає на візит мають можливість підписати декларацію з нашими лікарями. 

Наші досвідчені лікарі проконсультують кожного бажаючого і зможуть знайти причину погіршення самопочуття та скерувати до вузькопрофільних спеціалістів на огляд та аналізи. 

  

Не відкладай своє здоров’я на потім - подаруй собі впевненість у своєму майбутньому. 

Для запису на огляд звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

    

Дні здоров’я будуть проходити у філіях Медікавер за такими адресами: 

-  м. Львів, вул. Антоновича, 102 

-  м. Львів, вул. Стрийська, 204 

-  м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА 

АКЦІЇ «ДНІ ЗДОРОВ’Я» 

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Дні здоров’я» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». 

Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Спеціальна пропозиція на безкоштовний огляд (консультацію) у сімейного лікаря, лікаря-терапевта або педіатра, а також, всі, хто завітає на візит мають можливість підписати декларацію з нашими лікарями в рамках програми медичних гарантій НСЗУ (під безкоштовною консультацію розуміється візит до лікаря (сімейного лікаря, терапевта або педіатра) лише за 1 (одну) гривню);

1.3. Офіційні правила акції «Дні здоров’я» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення обсягу наданих поліклінічних послуг для існуючих та первинних клієнтів.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 29.07.2022 - 30.07.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Філія ТОВ «Медікавер Україна» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102;

- Філія ТОВ «Медікавер Україна» за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 204;

- Філія ТОВ «Медікавер Україна» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції;

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

- здійснити попередній запис на дні акції «Дні здоров’я», вказаному в п.2.1 даних Офіційних правил акції, на послуги: консультація сімейного лікаря (4.1.1.), консультація терапевта (4.2.1.), консультація педіатра (4.3.1.) за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) на сайті medicover.ua або на реєстратурі відповідного відділення, вказавши про участь в Акції «Дні здоров’я»; 

- у визначений день та час прийти на прийом, отримати та оплатити відповідну послугу в структурному підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в п.2.2. згідно Офіційних правил акції.

  

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. 

  

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції