Ендокринне здоров'я

Патологія ендокринної системи займає провідне місце у структурі загальної захворюваності. В усьому світі та Україні в останні роки відзначається ріст захворюваності на цукровий діабет та захворювання щитоподібної залози. 

 

Щоб бути впевненим у своєму здоров'ї необхідно регулярно проходити огляди в спеціалістів. 

Візит до лікаря-ендокринолога - це необхідність для кожного, хто хоче бути здоровим та впевненим у своєму майбутньому, адже цукровий діабет входить у трійку захворювань, які найчастіше призводять до інвалідності та смертності, тому що зазвичай цукровий діабет діагностують вже тоді, коли в пацієнта наявні численні ускладнення, такі як – діабетична нефропатія, офтальмологічні ускладнення та серцево-судинні ускладнення. 

 

Цукровий діабет 2 типу – це часто безсимптомне захворювання, що характеризується хронічним підвищенням глюкози в крові і резистентністю тканин та органів до інсуліну.

Саме тому, Медичний центр Медікавер дарує знижку 50% на первинний візит до лікаря - ендокринолога.

Перевірте себе - подбайте про своє спокійне завтра.

 

Основними факторами, що впливають на виникнення порушення толерантності до глюкози є: часте переїдання, малорухомий спосіб життя, а також генетична схильність. Скринінг цукрового діабету є обов’язковим  для всіх пацієнтів, у яких наявний, хоча б один з наступних критеріїв: індекс маси тіла >25 кг/м2,  обтяжена спадковість, артеріальна гіпертензія, об'єм талії >80 см у жінок та >93 см у чоловіків, а також жінки з гестаційним діабетом в анамнезі або з синдромом полікістозних яєчників. 

Глікований гемоглобін – це біохімічний показник, що відображає середній рівень глюкози крові за останні три місяці. Він дозволяє визначити порушення вуглеводного обміну на ранніх етапах, а також оцінити рівень компенсації цукрового діабету у пацієнтів із вже встановленим діагнозом.

Щитоподібна залоза відповідає за низку процесів життєдіяльності в організмі людини. У людей з порушеннями функції щитоподібної залози можуть виникати наступні симптоми: погіршення психоемоційного стану, порушення статевої функції, порушення менструального циклу у жінок, невиношування вагітності та вади розвитку плоду, зміни у роботі серцево-судинної системи,  постійна сонливість або безсоння, надмірна пітливість або навпаки – мерзлякуватість, розлади стільця, а також випадіння волосся та ламкість нігтів. 

ТТГ (тиреотропний гормон) – це гормон, що синтезується у передній частці гіпофізу, який відповідає за регуляцію рівня гормонів щитовидної залози. Саме тому періодичний скринінг ТТГ є важливим діагностичним маркером у житті кожної людини. Підвищення рівня ТТГ може свідчити про гіпотиреоз (зниження рівня гормонів щитоподібної залози), а зниження рівня ТТГ навпаки може свідчити про гіпертиреоз (підвищення рівня гормонів щитоподібної залози). 

Отож, щоб перевірити стан свого ендокринного здоров`я, необхідно звернутися на консультацію до ендокринолога та пройти за його рекомендацією ряд скринінгових обстежень.

 

Для запису на консультацію звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

  

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ЕНДОКРИННЕ ЗДОРОВ’Я»

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Ендокринне здоров’я» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Ендокринне здоров’я», включає: консультацію лікаря-ендокринолога зі знижкою 50% для первинних клієнтів, що вперше відвідують лікаря-ендокринолог;

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів, а також соціальна активність.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 15.08.2022 - 16.09.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

Філія ТОВ «Медікавер Україна» за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 204.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції;

3.2. Ці Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на первину консультацію до лікаря-ендокринолога за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

У визначений день та час пройти консультацію в Медичному центрі «Медікавер» вул. Стрийська, 204;

Оплатити візит до лікаря в касі Медичного центру, зі знижкою -50% на послугу від загального прайсу, але за умови запису на консультацію до лікаря-ендокринолога вперше.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 15.08.2022 по 16.09.2022 року;

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу підрозділу Медичного центру, вказаного в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції