Харчуйся здорово з Медікавер!

Харчуватись потрібно вміти не лише смачно, а й корисно. Наш організм щодня витрачає масу енергії та калорій на роботу, прогулянки з чотирилапими друзями чи похід по магазинах.

І щоб правильно функціонувати нам потрібне збалансоване та якісне харчування.

Головне це те, що ви їсте, а не скільки.

Якщо Ви втомились боротись із зайвою вагою, перепробували всі методи схуднення, але результату не отримали, незадоволені якістю свого тіла, шкіри, волосся, тоді Вам до нас!

 

Ви досі не знаєте як почати харчуватись здорово? Давно візуалізуєте фігуру мрії, але не знаєте як розписати свій раціон!

  

Тоді слухайте уважно. Даруємо 50% знижки на первинну консультацію до наших лікарів-дієтологів.

Вони підберуть раціон на щодень, навчать Вас їсти смачно та різноманітно, а головне з користю для вашого організму. Більше ніяких виснажливих дієт та залежності від продуктів. Лікар-дієтолог допоможе вам скинути декілька кілограмів чи просто припинити переїдати та корити себе за вживання «заборонених» продуктів. 

 

Зробіть крок назустріч не лише смачним, але й корисним стравам у вашому житті.

Гарантуємо, що після першого тижня такого харчування, повертатись до фастфуду вже не захочеться.

 

Акційна пропозиція дійсна до 15 жовтня 2022 року.

  

Лікарі-дієтологи Медікавер ведуть запис лише в клініці Медікавер за адресою вул. Антоновича, 102

Не зволікайте! Ваша омріяна фігура, без шкоди для здоров`я, вже зачекалась вас.

 

Для запису на консультацію звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

  

   

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ХАРЧУЙСЯ ЗДОРОВО»

  

1.  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Харчуйся здорова» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Харчуйся здорово», включає: консультацію лікаря-дієтолога зі знижкою 50% для первинних клієнтів, що вперше відвідують лікаря-дієтолога;

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів, а також соціальна активність.

   

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 15.09.2022 – 15.10.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

      - Філія ТОВ «Медікавер Україна» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102.

   

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції;

3.2. Ці Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими

 

4.  УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

∙   Здійснити запис на первинну консультацію до лікаря-ендокринолога за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

∙  У визначений день та час пройти консультацію в Медичному центрі «Медікавер» вул. Антоновича, 102.

∙  Оплатити візит до лікаря в касі Медичного центру, зі знижкою -50% на послугу від загального прайсу, але за умови запису на консультацію до лікаря-дієтолога вперше.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 15.09.2022 по 15.10.2022 року;

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу підрозділу Медичного центру, вказаного в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

  

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п. 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

  

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

  

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції