Медогляд для дітей

ЛІТО НАДИХАЄ - MEDICOVER ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я

Приєднуйтесь до великої родини MEDICOVER - скористайтесь унікальною можливістю та візьміть участь в розіграші пакету обстежень «Здорова дитина».

Акція проводиться в рамках фестивалю Lviv Ice Cream Festival. Не пропустіть яскраву подію, приходьте 22-24.08.2021 р. в парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, шукайте намет Medicover (в дитячій зоні), скануйте QR-код і станьте учасником акції! Якщо у вас немає можливості відвідати фестиваль, не засмучуйтесь, виконайте прості умови акції та отримайте шанс виграти для своєї дитини один з пакетів медичних обстежень.

Увага! Реєстрація для участі в розіграші триває з 20.08 до 31.08.2021р. включно.

 

Щоб взяти участь в розіграші потрібно:

  1. Вподобати сторінку medicover.ukraine        
  2. Вподобати публікацію з розіграшем на Facebook 
  3. Заповнити форму

Заповнити форму

 

01 вересня 2021 р. серед учасників рандомним методом буде обрано 3-ох переможців, які отримають подарунковий сертифікат для своєї дитини на проходження безкоштовного медичного огляду "ШКОЛА /САДОЧОК"

Пропозиція пакету включає комплексне обстеження дитини перед вступом у ДНЗ, школу з видачею медичної довідки форми 086-1/о, 086-2/о або форми про епідеміологічне оточення, довідку довільної форми, карти імунізації ф.063/о, яку видає педіатр МЦ Медікавер!

Слідкуйте за новинами компанії, результати розіграшу будуть опубліковані 01.09.2021р. в соціальних мережах Facebook та на веб сайті www.medicover.ua

Якщо ж вам не пощастить виграти, не засмучуйтесь, ви отримаєте сертифікат на разову знижку - 10% на всі види медичних консультаційних послуг.

Попіклуйтесь про здоров'я своєї сім'ї з Медичним центром Медікавер!

  

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«10%  разова знижка на консультаційні послуги 

ПП «Медичний центр «Інтерсоно»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Офіційні правила Акції «10% разова знижка на консультаційні послуги ПП Медичний центр «Інтерсоно» (далі -Правила Акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції,  метою якої є збільшення кількості пацієнтів та соціальна активність.

1.2. Організатор Акції «10% разова знижка на консультаційні послуги» (надалі – Акція): Приватне підприємство Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102  (надалі – Медичний центр).

1.3. Акція передбачає надання Учаснику, який пред’явить електронний подарунковий сертифікат, одноразову знижку  у розмірі  10% на замовлену консультаційну послугу у Медичному центрі.

1.4. Акція діє на усіх підрозділах Медичного центру, вказаних у п.2.2. даних Правил Акції.

1.5. Організатор залишає за собою право змінити умови Акції або включити додаткові заохочення, не передбачені цими Правилами, про що інформує Учасників шляхом розміщення повідомлення у Кутках споживачів закладів Медичного центру та/або на https://www.facebook.com/medicover.ukraine

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Строк для реєстрації в Акції: з 20.08.2021 по 31.08.2021 року (надалі – Період Акції).

2.2. Акція проводиться у наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

 • Лікувально-консультативне відділення №1 Приватного підприємства Медичний центр «Інтерсоно», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102;
 • Лікувально-консультативне відділення №2,  Приватного підприємства Медичний центр «Інтерсоно», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 204;
 • Лікувально-консультативне відділення №3  Приватного підприємства Медичний центр «Інтерсоно», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. проф. Ковалика, 1а;
 • Філія Приватного підприємства Медичний центр «Інтерсоно», що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. В. Ковача,17;
 • Філія Приватного підприємства Медичний центр «Інтерсоно», що знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9.

  

3. УЧАСНИКИ. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції та виконали умови визначені п.4. даних Правил Акції, як при замовленні послуг щодо себе , а також як законні представники (батьки, опікуни, піклувальники) малолітніх та неповнолітніх осіб.

   

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції Учасник Акції повинен виконати усі наступні умови:

4.1.1. Підписатись на сторінку Медікавер у соціальних мережах facebook  

https://www.facebook.com/medicover.ukraine або instagram https://www.instagram.com/medicover.ua 

4.1.2. Поставити лайк на публікацію з Акцією  Facebook 

4.1.3. Заповнити обов’язкові поля у поданому формулярі.

4.2. Громадянин, який успішно виконав усі вказані у п.4.1. умови, стає Учасником Акції, на підтвердження чого отримує на зазначений ним номер телефону електронний подарунковий сертифікат на 10% разову знижку на консультаційні послуги ПП «Медичний центр «Інтерсоно». 

4.3. Учасник Акції має можливість скористатись сертифікатом у період з 01.09.2021 по 31.12.2021 року.

4.4. Учасник Акції для використання подарункового сертифікату має здійснити запис на будь-яку консультаційну послугу в структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Правил акції. 

У визначений день та час згідно запису прийти на прийом в структурний підрозділ Медичного центру. Пред’явити електронний подарунковий сертифікат на реєстратурі для фіксування в системі та отримати консультаційну послугу спеціаліста зі знижкою 10%. 

4.5. Оплата послуг може бути здійснена шляхом внесення готівкових коштів в касу підрозділу Медичного центру або безготівковим шляхом.

4.6. Дана Акція не поєднується, не сумується з жодними іншими  маркетинговими Акціями, що організовуються Медичним центром у період дії Акції. 

  

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладу Медичного центру та його підрозділів, зазначених у п. 2.2. даних Правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Ці Офіційні правила Акції — є основним документом, який підтверджує досягнення договірних домовленостей та встановлення взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник шляхом виконання всіх передбачених п.4.1. умов для набуття статусу Учасника безспірно приймає заявлені умови участі в Акції та  погоджується з ними. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

6.2. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на збір, обробку, використання, тощо,  наданих та повідомлених  Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції повідомлений про свої права згідно Закону України «Про захист персональних даних» та надає Медичному центру право на обробку його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий, якщо інше письмово не буде визначено Сторонами. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані в момент реєстрації для участі в Акції, є добровільно наданими.

6.3.  Електронний подарунковий сертифікат  є іменним та може бути використаним тільки Учасником Акції. Даний сертифікат не підлягає продажу, обміну, використанню третіми особами. При виставленні рахунку на оплату за надану медичну консультацію -  пред’явлення сертифікату обов’язкове. 

Схожі Акції