#НЕБАЙДУЖА ПРОТИ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ #1

#НЕБАЙДУЖА ПРОТИ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ

З 4 по 28 лютого 2019 року (включно) після прийому у будь-якого лікаря Медікавер, при оплаті послуги у касі, отримай купон на акційне цитоморфологічне дослідження.

Скористатися купоном ти можеш сама або твої донька, мама чи подруга – хто є для тебе #небайдужа і кому ти його подаруєш.

Пройти обстеження можна у період з 4 лютого по 7 березня 2019 року.

Забір матеріалу проводить лікар акушер-гінеколог Медікавер виключно за попереднім записом.

При оплаті послуги, віддай касиру купон – тільки його наявність гарантує вартість забору матеріалу та цитоморфологічного дослідження в 1 грн.

Результати надаються онлайн і завжди є доступними у твоїй медичній картці на сайті.

Запис на процедуру та додаткова інформація про #небайдужа – за телефоном 0-800-305-911 (безкоштовно для всіх операторів України)

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Небайдужа»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Небайдужа» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Офіційні правила акції «Небайдужа» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акціїї, метою якої є запобігти поширенню раку шийки матки.

1.3. Купон – документ на паперовому носії, що надає право за 1 грн. отримати послугу в структурних підрозділах Медичного центру – цитологія шийки матки, згідно Умов даних Офіційні правила акції.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 04.02.2019 р. до 28.02.2019 р. (включно) (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- ПП «Медичний центр «Інтерсоно» за адресами: м. Львів, вул. Антоновича, 102, Стрийська, 204

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород за адресами: м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, буд. 28 (4 поверх)

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» - «Жіноча консультація № 2 м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

3. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

3.1. Учасником акції можуть бути:

- повнолітні громадяни України, які до дати початку дії акції вже отримували медичні послуги в Медичному центрі (ними було укладено договір про надання медичних послуг) ;

- протягом строку дії акції здійснили візит на консультацію до будь-якого лікаря;

- оплатили готівкою (через касу) консультацію будь-якого лікаря (надалі – Учасники акції).

3.2. Учасник Акції може взяти участь в Акції тільки один раз за Період дії акції.

3.3. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.4. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

3.5. Після отримання статусу Учасника акції, тобто під час оплати за консультацію будь-якого лікаря, Учасник акції отримує неіменний Купон, що дає право його пред’явнику за 1 (одну) гривню отримати послугу - цитологія шийки матки в період вказаний в п.3.6. даних Умов.

3.6. Учасники акції можуть скористатись акційної пропозицією в період з 04.02.2019 р. до 07.03.2019 р. тільки за попереднім записом. Організатор залишає за собою право відмовити в запису Учаснику при, якщо не в період дії акційної пропозиції не буде вільного місця в роботі лікаря.

3.7. Учасник Акції може взяти участь в Акції тільки один раз за Період дії акції.

3.8. Якщо під час Акції лікар призначає додаткові обстеження, які не входять у перелік послуг, зазначених у п. 3.5. даним Офіційних правил акції, Учасник акції оплачує додатково.

4. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

4.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

4.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати, кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції