Обстеження молочних залоз за 1 гривню! #1

Обстеження молочних залоз за 1 гривню!

Акція «Небайдужа» до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози – для всіх жінок, небайдужих до свого здоров’я!

Щороку рак молочної залози забирає життя майже півмільйона жінок у всьому світі. Але за умови виявлення на ранніх стадіях ця недуга повністю відступає у 95% випадків. Ось чому так важливо вживати профілактичних заходів та регулярно проходити медичне обстеження.

Якщо ти бажаєш бути впевненою у здоровому майбутньому, скористайся акційною пропозицією від Медікавер. Придбай пакет послуг «Гармонія нова» та отримай сертифікат на обстеження молочних залоз усього за 1 гривню!

Перелік послуг пакета «Гармонія нова»:

  • первинна та повторна консультація гінеколога;
  • мазок на флору;
  • цифрова фотокольпоскопія;
  • цитоморфологічне дослідження;
  • УЗД матки та придатків.

Акція діє в період з 21.10.2019 по 18.11.2019 року у Львові, Ужгороді та Дніпрі. Замовити акційні послуги можна за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на нашому сайті або на рецепції клініки.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Обстеження молочних залоз за 1 грн.»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Обстеження молочних залоз за 1 грн.» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційний сертифікат «Обстеження молочних залоз за 1 грн.» (надалі – акційний сертифікат) включає такі послуги:

1) УЗД молочних залоз (для жінок віком до 40 років) або мамографію (для жінок віком після 40 років) – у структурному підрозділі в м. Львові;

2) УЗД молочних залоз – у структурних підрозділах в м. Ужгороді і у м. Дніпрі.

1.3. Акційний сертифікат можна придбати за умови придбання пакета послуг «Гармонія нова» у структурних підрозділах Медичного центру, вказаних в п.2.2. даних Офіційних правил акції.

Вартість пакета послуг «Гармонія нова» становить:

  • 1 500 грн. у м. Львові та у м. Дніпрі;
  • 1 275 грн. у м. Ужгороді.

1.4. Офіційні правила акції «Обстеження молочних залоз за 1 грн.» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та підвищення соціальної активності.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 21.10.2019 по 18.11.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться у наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Лікувально-консультативне відділення №1 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102;

- Лікувально-консультативне відділення №2 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 204;

- Лікувально-консультативне відділення №3 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. проф. Ковалика, 1а;

- Філія Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17;

- Філія Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» «Жіноча консультація №2 м.Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні:

- в період дії Акції придбати та оплатити пакет послуг «Гармонія нова», зазначений в п.1.3., в структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції;

- в період дії Акції, за умови придбання пакету послуг «Гармонія нова», придбати акційний сертифікат «Обстеження молочних залоз за 1 грн.» в касі відповідного структурного підрозділу Медичного центру за акційною ціною 1 грн.;

- здійснити попередній запис на акційну послугу «Обстеження молочних залоз за 1 грн.» для використання акційного сертифіката за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на сайті medicover.ua або на рецепції відповідного структурного підрозділу, вказавши про участь в Акції «Обстеження молочних залоз за 1 грн.»;

- у визначений день та час прийти на прийом у відповідний структурний підрозділ Медичного центру для отримання акційної послуги.

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. та Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом. 4.3. Учасник Акції має можливість скористатись акційним сертифікатом на акційну послугу у період з 21.10.2019 року по 23.11.2019 року.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати пакету послуг «Обстеження молочних залоз за 1 грн.» кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції