Огляд мамолога: 2 за ціною 1

Здорові груди - це запорука щасливого життя жінки! Щорічні профілактичні огляди у мамолога дозволяють попередити розвиток серйозних захворювань молочних залоз.

Обстежена - це захищена і спокійна жінка, яка впевнена у своєму здоров’ї.

 

Запишіться на огляд до лікаря-мамолога (пакет «Огляд мамолога») разом з близькою людиною та отримайте два огляди за ціною одного.

Акційний пакет включає наступні послуги:

2.1.1. УЗД грудних залоз

2.2.15. Консультація мамолога

  

Подбайте про себе та своїх близьких - перевірте свої груди в лікаря-мамолога.

 

УЗД молочних залоз у Медичному центрі Медікавер в Ужгороді проводиться на сучасному ультразвуковому апараті експертного класу досвідченим лікарем-мамологом. Жодних черг, миттєвий результат – і ви можете бути спокійна за себе та подругу або маму.

Адже статистика свідчить, що рак молочної залози залишається найбільш розповсюдженим онкологічним захворюванням у світі. В Україні тисячі українок помирають через цю хворобу. Регулярні профілактичні обстеження рятують життя, адже рання стадія раку грудей виліковуються у 95% жінок.

Не будьте байдужою до свого здоров’я. Дбайте про себе разом із Медікавер.

Акція дійсна від 27 червня до 27 серпня 2022 року.

Для запису звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ОГЛЯД МАМОЛОГА 2 ЗА ЦІНОЮ 1»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Огляд мамолога 2 за ціною 1» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Огляд мамолога 2 за ціною 1», включає: Два пакети «Огляду мамолога» за ціною одного, тобто зі знижкою -50% на послугу для кожного клієнта від загального прайсу, але за умови запису на пакет «Огляд мамолога» до лікаря-мамолога двох пацієнтів.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості існуючих та первинних пацієнтів, а також соціальна активність.

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 27.06.2022 - 27.08.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

       - Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша, 17.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції;

3.2. Ці Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

- Записати себе та близьку людину на огляд до лікаря-мамолога (пакет «Огляд мамолога») за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

- У визначений день та час пройти огляд лікаря-мамолога у Медичному центрі «Медікавер» в місті Ужгород, вул. Ковача Вілмоша, 17;

- Оплатити огляд в касі Медичного центру, зі знижкою -50% на послугу для кожного клієнта від загального прайсу, але за умови запису на візит (пакет «Огляд мамолога») двох пацієнтів (при відмові другого пацієнта, перший має запропонувати іншу людину або заплати повну вартість послуги).

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 27.06.2022 по 27.08.2022 року;

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу підрозділу Медичного центру, вказаного в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 год. та у суботу з 09:00 до 14:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

 

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції