Перевір свій зір!

Наш зір також потребує перевірки час від часу на регулярній основі. Чим раніше ви звернетесь до лікаря-офтальмолога із ознаками порушення/падіння зору, то тим кращий результат можна досягти по його відновленню.

Окуляри – це один із найбільш поширених засобів для корекції зору. Носіння окулярів допомагає вирішити багато офтальмологічних патологій: зупинити стрімке падіння зору, допомогти людям із короткозорістю, далекозорістю, астигматизмом, пресбіопією тощо.

Саме завдяки окулярам дані патології піддаються корекції та не завдають дискомфорт у житті.

 

Саме тому ми даруємо 50% на підбір всіх видів окулярів кожному, хто завітає на візит до наших офтальмологів. 

А також 10% на виготовлення окулярів у наших партнерів, салоні оптики “Оптика Плюс”.

 

Спеціальна пропозиція дійсна з 4 по 30 листопада.

 

Записуйтесь на огляд до наших лікарів-офтальмологів та отримуйте гарантовані знижки на підбір та виготовлення окулярів.

Ваш зір - це найцінніше, що у вас є і ми подбаємо, аби він завжди залишався гострим.

  

Для запису звертайтесь за телефоном 0 800 305 911. 

 

Записатися на консультацію

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ЗНИЖКА 50% НА ПІДБІР ОКУЛЯРІВ, 

СФЕРИЧНИХ ОКУЛЯРІВ АБО АСТИГМАТИЧНИХ ОКУЛЯРІВ».

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Знижка 50% на підбір окулярів, сферичних окулярів або астигматичних окулярів» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Знижка 50% на підбір окулярів, сферичних окулярів або астигматичних окулярів», включає: підбір окулярів, підбір сферичних окулярів або підбір астигматичних окулярів від базової вартості згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна». Послуга надається всім клієнтам Медичного центру, які здійснили запис на консультацію до офтальмолога або провідного офтальмолога в ТОВ «Медікавер Україна».

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

   

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 04.11.2022 - 30.11.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102;

ЛДВ №2 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Стрийська 204.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на консультацію до офтальмолога або провідного офтальмолога за тарифом згідно діючого прайс-листа, а також на акційну пропозицію на послугу «Підбір окулярів», «Підбір сферичних окулярів» або «Підбір астигматичних окулярів» зі знижкою 50% за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua;

У визначений день та час пройти консультацію лікаря офтальмолога або провідного офтальмолога за тарифом згідно діючого прайс-листа, та відповідно скористатись акційною пропозицію на послугу «Підбір окулярів», «Підбір сферичних окулярів» або «Підбір астигматичних окулярів» зі знижкою 50% в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції;

Оплатити візит до лікаря офтальмолога або провідного офтальмолога за тарифом згідно діючого прайс-листа в касі ТОВ «Медікавер Україна», а також акційну пропозицію на послугу «Підбір окулярів», «Підбір сферичних окулярів» або «Підбір астигматичних окулярів» зі знижкою 50% від загального прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна». 

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 04.11.2022 по 30.11.2022 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

  

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.1. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п..1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції