ПЕРШИЙ КРОК ДО ВАГІТНОСТІ. ЯКИЙ ВІН? #1

ПЕРШИЙ КРОК ДО ВАГІТНОСТІ. ЯКИЙ ВІН?

Активне інтимне життя в любові і без контрацепції вже більше року, а бажана вагітність не настає? Час перейти від гінеколога до репродуктолога, скласти план лікування і діяти швидко, адже з роками ймовірність настання вагітності зменшується. Найкращим рішенням буде пройти обстеження у репродуктолога разом. Адже для народження нового життя завжди потрібні двоє.

Медікавер пропонує своїм пацієнтам пакет обстеження «Перший крок до вагітності», який включає оглядове УЗД, спермограму та консультацію репродуктолога. В період з 15 серпня до 14 вересня ціна пакету складає лише - 300 грн (замість 1390). Скористатись спеціальною пропозицією можна в одному з медичних центрів Медікавер у Львові, Ужгороді чи Дніпрі.

Міжнародна мережа Медікавер успішно лікує безпліддя у світі вже понад 2️0 років. А першій дитині народженій в Україні за допомогою допоміжних репродуктивних технологій Медікавер виповнилось 16 років. Інноваційна ембріологія з міжнародною сертифікацією, 30+ медична команда репродуктологів та ембріологів, 6500+ успішних вагітностей в Україні – все це показники довіри пацієнтів які стали батьками разом з нами.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Перший крок до вагітності»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Перший крок до вагітності» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Пакет «Перший крок до вагітності» включає в себе консультацію репродуктолога, оглядовий ультразвук органів малого тазу, спермограму, за ціною - 300 грн.

1.3. Офіційні правила акції «Перший крок до вагітності» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та соціальна активність.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 15.08.2019 по 14.09.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- ПП «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102.

- Філія Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17.

- Філія Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого 9.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Взяти участь в акції можуть жінки або пари, які прагнуть завагітніти але скаржаться на відсутність вагітності протягом року регулярного статевого життя (надалі – учасники акції) та ніколи раніше не проходили обстеження в репродуктолога в мережі медичних закладів Медичного центру.

3.2. Акція не поширюється на пацієнтів програм сурогатного материнства та іноземних пацієнтів.

3.3. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.4. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції учасникам потрібно: - заповнити анкету на сторінці Медичного центру у Facebook або на сайті: www. medicover.ua. Надати вичерпні відповіді на запитання: прізвище та ім’я, контактний номер телефону, електронна адреса. Вказати місто, в якому зручно проходити діагностику та лікування (обрати одне із міст: Львів, Ужгород або Дніпро).

- отримати купон на акційний пакет діагностики «Перший крок до вагітності».

- вийти на зв’язок з координаторами Медичного центру (Медичний центр зателефонує учаснику акції протягом доби після заповнення акети)

- записатись на консультацію репродуктолога та спермограму. У визначений день та час прийти на прийом.

- показати купон лікар-репродуктологу (електронну версію або роздрукований варіант) та оплатити акційну вартість пакету 300 грн.

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № 26002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль», код банку 380805. 4.3. Учасник Акції має можливість скористатись вказаними послугами у період з 15.08.2019 по 14.09.2019 року.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам. 6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати пакету послуг «Перший крок до вагітності», кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції