Подбай про майбутнє!

Кожна сімейна пара мріє про народження здорових малюків. І сім`ї наших захисників не виключення. Наші воїни захищають нас і наш сон щодня, і найменше, що ми можемо зробити із вдячності до них - подбати про їх світле майбутнє.

   

Саме тому ми даруємо БЕЗКОШТОВНУ кріоконсервацію сперми до кінця військового стану в Україні.

Ми хочемо аби кожна сім'я наших захисників після закінчення війни могла здійснити свою мрію - народити здорових малюків.

Ми віримо, що кожен наш Герой повернеться з війни і зможе поповнити свій рід здоровими і щасливими малюками, народженими у вільній країні.

   

А ми у цьому допоможемо кожному з них.

Репродуктивна медицина - це сучасний підхід та трохи дива для кожної пари, яка скористалась послугами ДРТ.

Від початку війни ми дбаємо про те, аби кожна пара, яка звернулась до нас почувалась безпечно і впевнено у своєму рішенні - подарувати світу здорового нащадка у такий непростий час.

 

Що таке кріоконсервація біологічного матеріалу (сперми)?

Це страхівка кожного військовослужбовця у випадку погіршення репродуктивного здоров`я після війни, або ж, нажаль, загибелі.

  

Хто зможе скористуватись біологічним матеріалом?

- Лише особа, яка буде вказана в договорі, який кожен підписує попередньо здачі матеріалу.

 

Термін зберігання 1 (один) рік і кожен захисник та його половинка зможе використати кріоконсервований матеріал у визначений ними час.

Репродуктивні технології, що ми маємо сьогодні – це наше майбутнє. Щасливе майбутнє сповнене радісним дитячим сміхом та усмішками.

 

Щоб скористатись послугами та записатись на консультацію до лікаря-репродуктолога звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«ПОДБАЙ ПРО МАЙБУТНЄ» 

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Подбай про майбутнє» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». 

Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр, МЦ «Медікавер»);

1.2. Спеціальна пропозиція для військовослужбовців формування ЗСУ на безкоштовну кріоконсервацію сперми та зберігання кріоматеріалу протягом 1 року в МЦ «Медікавер» для існуючих, а також первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню).

1.3. Офіційні правила акції «Подбай про майбутнє» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення Акції, метою якої є збільшення обсягу послуг напрямку ДРТ для існуючих та первинних клієнтів МЦ Медікавер.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: з 16.09.2022 до закінчення воєнного стану в Україні (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Товариства, а саме:

ЛДВ № 1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича, 102;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, що проходять наступні види військової служби: строкова військова служба, військова служба за призовом під час мобілізації (на особливий період), військова служба за контрактом, які мають підтверджуючі документ (перед проходженням послуги пацієнт має показати відповідні документи на реєстратурі);

3.2. Ці Офіційні правила акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

Здійснити попередній запис на Акцію «Подбай про майбутнє» на реєстратурі відповідного підрозділу, вказаного в пункті 2.2. даних Офіційних правил акції, на безкоштовну послугу кріоконсервація сперми та зберігання кріоматеріалу протягом 1 року для військовослужбовців формування ЗСУ за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на офіційному сайті medicover.ua, вказавши про участь в Акції «Подбай про майбутнє» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню);

У визначений день та час прийти на прийом, перед візитом на реєстратурі показати підтверджуючі документи про проходження військової служби, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. 

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, зазначеній в пункті 1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції