Подорожуй безпечно!

Літня відпустка - це чудовий привід  набратись сил й отримати дозу вітаміну D, насолоджуючись морськими пейзажами.

Плануючи подорож, перевіряйте всі необхідні документи, які потрібні для вильоту, аби ваша мандрівка пройшла щасливо і спокійно.

Одним із необхідних кроків у час пандемії в світі є результат ПЛР-тестування, що дозволяє перетинати кордони багатьох країн без зволікань та бар’єрів.

Мережа медичних центрів Медікавер дбає про якість надання послуг, тому від березня 2021 року запровадила систему QR- кодів та унікальних цифрових індикаторів, які розміщуються на фірмових бланках із результатом тестів.

Це гарантує точний результат тестування та головне - можливість отримати заключення як пацієнтом, так і лікарем в онлайн-форматі.

Наша система ПЛР- тестів - це надійний результат для кожного, адже ми не тільки прагнемо протидіяти підробці документів, а й відповідаємо усім чинним вимогах щодо тестувань у світі.

Такий подвійний захист забезпечує кожному пацієнту точні результати та можливість подорожувати безпечно і без бар’єрів.

Перелік країн та їх статусів, щодо заборони та дозволу на вїзд. З додатковими правилами і терміном дії тестування можна ознайомитись на сайтах посольств кожної країни.

Пройди ПЛР-тестування та подорожуй по світу безпечно і щасливо!

  

Вартість ПЛР тестування зі знижкою - 1520 грн за 1 особу. Отримання результату у день виконання (термін виконання до 8 годин)

Вартість ПЛР тестування зі знижкою - 1200 грн за 1 особу. Отримання результату на наступний день (термін виконання за 24 год)

Акція діє з 01.06 до 31.08.2021 року, включно.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Текст повідомлення

Схожі Акції