Програма ЕКЗ для військових

Діти - це майбутнє нашої нації. 

Ми хочемо аби після перемоги кожна сім`я наших захисників відчули радість батьківства, і наші військові змогли поринути в буденні сімейні клопоти.

Ми прагнемо, аби  сміливість та героїзм наших військовослужбовців множився у здорових та щасливих нащадках. 

  

Кожен військовослужбовець (жінки-військовослужбовці чи дружини військовослужбовців) при купівлі програми ЕКЗ в Медікавер отримує перенос ембріонів в порожнину матки БЕЗКОШТОВНО.

Пакетна пропозиція екстракорпорального запліднення у Медікавер - це ваш шлях назустріч здоровому малюку.

До програми ЕКЗ входить:

- пункцію фолікулів та аспірацію ооцитів;

- інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин (запліднення);

-  культивування яйцеклітин та ембріонів людини;

- перенос ембріонів в порожнину матки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО!

   

Акція діє виключно для первинних пацієнтів у період з 26 вересня по 26 жовтня 2022 року. Період надання послуги, оплаченої в період дії Акції - до 26 грудня 2022 року.

 

Ви досі мрієте про малюка, але після багатьох спроб бажана вагітність так і не настає? Наші фахівці знають з чого варто почати і як допомогти вам розпочати цей шлях на зустріч батьківству.

Здорова та щаслива дитина - мрія будь-яких батьків. Програма ЕКЗ Медікавер допомогли відчути радість батьківства вже багатьом парам.

  

За детальною інформацією чи замовленням пакету звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРЕНОС ЕМБРІОНІВ

ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ УКРАЇНИ» 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Безкоштовний перенос ембріонів для військовослужбовців України» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Спеціальна пропозиція для військовослужбовців (жінка-військовослужбовець чи дружини військовослужбовця) на послугу: безкоштовний перенос ембріонів в порожнину матки в ТОВ «Медікавер Україна», за умови попередньої оплати послуг, які входять до програми ЕКЗ (пункція фолікулів та аспірація ооцитів, інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин, культивування яйцеклітин та ембріонів людини) для первинних клієнтів компанії ТОВ «Медікавер Україна» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню).

1.3. Офіційні правила акції «Безкоштовний перенос ембріонів для військовослужбовців України» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення Акції, метою якої є збільшення обсягу послуг ДРТ напрямку для первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна».  

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: з 26.09.2022 до 26.10.2022 (надалі – Період акції). Період надання послуги, оплаченої в період дії Акції - до 26.12.2022.

2.2. Акція проводиться наступних підрозділах ТОВ «Медікавер Україна», а саме:

ЛДВ №1 ТОВ «Медікавер Україна» м. Львів, вул. Антоновича, 102;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України: жінки-військовослужбовці чи дружини чоловіків  військовослужбовців, які виявили бажання взяти участь у Акції, що проходять військову службу  в ЗСУ і інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях, та мають підтверджуючі документи (перед проходженням послуги пацієнт має показати відповідні документи на реєстратурі);

3.2. Ці Офіційні правила акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

У визначений день та час прийти на прийом до лікаря-репродуктолога, лікар під час надання консультації повинен виявити покази до проведення програми ЕКЗ;

У визначений день та час прийти на прийом, перед візитом на реєстратурі показати підтверджуючі документи про проходження військової служби, замовити та оплатити відповідну послугу в одному із підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

Для участі в акції, пацієнти після проведення оплати за послуги які входять до програми ЕКЗ (пункція фолікулів та аспірація ооцитів, інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин, культивування яйцеклітин та ембріонів людини), отримують послугу  «Безкоштовний перенос ембріонів для військовослужбовців України» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню) до 26.12.2022р.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учаснику;

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в пункті 1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції засвідчує та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції