ПРОКАЧАЙ СВОЮ ЖІНОЧНІСТЬ ЗЗОВНІ ТА ЗСЕРЕДИНИ! #1

ПРОКАЧАЙ СВОЮ ЖІНОЧНІСТЬ ЗЗОВНІ ТА ЗСЕРЕДИНИ!

Щоб відчувати себе красивою та впевненою, манікюру та макіяжу недостатньо. Жіночий організм вимагає комплексного догляду та особливої турботи.

Спеціальна пропозиція від мережі медичних закладів Медікавер у Львові «Літнє комбо для жінок» включає:

- Консультацію гінеколога, мазок на флору, цитологію

- Консультацію дієтолога та імпедансний аналіз тіла

- Косметологічну процедуру Aqua jet

Ціна пакету – 1299 грн (замість 1890 грн)

Обираючи “Літнє комбо для жінок”, прокачаєте здоров’я, фігуру та шкіру обличчя.

Регулярна діагностика виявляє захворювання статевої системи на тих стадіях, коли їх ще можна вилікувати повністю та без ускладнень.

Біо-імпедансний аналіз допоможе зрозуміти свій організм, виявити причину надлишкової ваги, а дієтолог дасть рекомендації стосовно правильного, збалансованого харчування.

Мрієте про ідеальну засмагу? За 30 хвилин пілінг Aqua jet зволожить шкіру обличчя, очистить її та підготує до сонячних ванн.

Спеціальна пропозиція діє з 17 червня по 12 липня в медичному центрі Медікавер у Львові, вул. Антоновича 102.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Літнє комбо для жінок»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Літнє комбо для жінок» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційний пакет «Літнє комбо для жінок» включає в себе наступні обстеження: консультацію гінеколога, аналіз у/г мазка на мікрофлору, цитоморфологічне дослідження, консультацію дієтолога та імпедансний аналіз тіла, Aqua Jet.

1.3. Офіційні правила акції «Літнє комбо для жінок» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та соціальна активність.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 17.06.2019 по 12.07.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме: - Лікувально-консультативне відділення №1 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками акції можуть бути повнолітні жінки - громадяни України, які виявили бажання взяти участь в Акції.

3.2. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. У Період дії Акції (з 17 червня по 12 липня 2019) Учасники Акції можуть придбати вказаний пакет послуг за акційною ціною 1299грн. (замість 1890грн);

4.2. Термін дії придбаного акційного пакету послуг становить 1 (один) місяць з дати придбання; 4.3. Для участі в акції потрібно:

1) в період дії Акції придбати (оплатити) акційний пакет послуг за встановленою акційною ціною

2) протягом 1 (одного) місяця з дати придбання акційного пакету послуг здійснити попередній запис на прийом у відповідний підрозділ Медичного центру, передбачений у п.2.2, вказавши про участь в Акції «Літнє комбо для жінок», за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

3) у визначені дату та час з’явитись у відповідний підрозділ Медичного центру на прийом для отримання послуг та підписати необхідні документи (договір, згода тощо).

4.4. Оплата пакету може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № 26002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль», код банку 380805.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати, кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції